دانلود آهنگ های انگیزشی و انرژی مثبت

چرا آهنگ های انگیزشی و مثبت به ما در موفق شدن کمک می کنند ؟

همانطور که میدانید آهنگ ها میتوانند تاثیرات فوق العاده ای روی احساسات ما بگذارند و احساسات ما را ترغیب کنند . احساسات زمانی که ترغیب شوند منجر به یک نتیجه عملی می شوند که به آن تصمیم گیری می گویند . برفرض مثال ما یک آهنگ خیانت را میشنویم که در آن آهنگ هم از خیانت کردن همسر یا طرف مقابل حرف هایی را می شنوید . ذهن شما این خاصیت را درون شما می گذارد که کارهایی کنید که برای فرد مورد علاقه تان بدردنخور و ضعیف جلوه دهید و همین باعث خیانت شخص مقابل به شما می شود .

پس شما با شنیدن آهنگ های مختلف ذهن خود را برای موارد مختلفی برنامه ریزی می کنید . شاید دیده باشید کسانی که آهنگ های منفی بیشتری گوش می دهند زندگی بدتر و ذهن مریض تری نسبت به کسانی که آهنگ مثبت گوش میدهند دارند .

به عنوان مثال دوست بنده با وجود راه های زیاد موفقیت درکنکور ، به خاطر زیاد گوش کردن و شنیدن آهنگ های منفی باور کرده بود که هیچ راه موفقیتی وجود ندارد و در نتیجه برای کنکور هم تلاش نکرد .

دانلود آهنگ انگیزشی و مثبت

آیا آهنگ های انگیزشی و مثبت به ما کمک می کند که موفق شویم ؟

شما با شنیدن آهنگ های مثبت ذهن خود را به شکلی مثبت تربیت می کنید . زمانی که عاشق زندگی باشید زمانی که حس خوبی از زندگی داشته باشید . محال است که در زندگی خود موفق نباشید . پس بهتر است از همین الان کل آهنگ های منفی خود را پاک کنید و با ذهنیتی مثبت زندگی خود را پیش ببرید .

مطمئن باشید که آهنگ های مثبت انگیزشی می توانند زندگی شما را متحول کنند .

آیا من فقط با آهنگ انگیزشی می توانم که زندگیم را تغییر بدهم ؟

صددرصد خیر . آهنگ های مثبت و انگیزشی فقط نیمی از کار هستند شما باید بعد از شنیدن اون کارهای مورد علاقه خود را انجام دهید و ببینید که چقدر در شغلتان خلاقیت های بیشتری انجام میدهید که میتواند درآمدتان را بیشتر کند .

آهنگ های انگیزشی و مثبت چگونه ما را به اهدافمان نزدیک می کنند ؟

همانطور که در آموزش های قانون جذب گفته شد ، زمانی که ما احساس خوبی داشته باشید به سمت اهدافمان حرکت می کنیم . زمانی که احساس منفی داشته باشیم ، ذهن ما راه حل هایی را به ما می گوید که از اهداف و خواسته هایمان دور شویم . پس بهتر است با آهنگ های مثبت و انگیزشی خود را با احساس خوب به سمت اهداف خود سوق بدهید .

دانلود آهنگ بزرگ زدبازی با لینک مستقیم

دانلود آهنگ کافی نیست زدبازی با لینک مستقیم

دانلود آهنگ مثبت دوست دارم زندگی رو با لینک مستقیم

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]