درمان قطعی حمله پانیک با طب سنتی + نتایج درمان شدگان

حمله پانیک قابل درمان است یا خیر ؟

همین الان جوابش را میدهم! بله قابل درمان است و فاصله شما تا درمان خواندن این مقاله تا انتهاست!!! درمان سنتی حمله پانیک به صورت ریشه ای، همیشگی و غیر قابل بازگشت امکان پذیر است اگر توسط متخصص طب سنتی در حوزه اعصاب صورت بگیرد. اگر می خواهید همین الان نتایج درمان شدگان حمله پانیک را ببینید اینجا کلیک کنید .  حمله پانیک در طب نوین درمان قطعی ندارد و به جای درمان پزشکان اعصاب و روان یا مغز و اعصاب از کلمه بهبودی یا کنترل صحبت می کنند .

روش درمان حمله پانیک با طب سنتی

در طب سنتی ما بر این اعتقادیم که بهترین روش درمان پانیک، حذف سمومی در خون است که باعث می شود مغز دستورات اشتباه به بدن صادر کند که این دستورات اشتباه شامل اضطراب ، افسردگی و تپش قلب و… می شود. شما در روش درمانی ما بین 2 تا 6 ماه داروی گیاهی مصرف می کنید و رژیم غذایی مخصوص حمله پانیک که همراه با دارو ارسال می شود را رعایت می کنید. شما در دو ماهه اول درمان که دارو به دستتان میرسد و شروع به مصرف می کنید، حمله پانیک قطع می شود و در دوماهه بعد حالاتی مانند اضطراب، ترس و افسردگی به حداقل می رسد. در این زمان تصمیم میگیریم که برای دوماهه سوم باز داروی گیاهی بدهیم یا نه. اگر فرد برای قطع داروی اعصاب وسواس داشته باشد پس سعی میکنیم که دوماهه اخر را به قطع داروی اعصاب اختصاص دهیم و در انتها برای همیشه پانیک را ریشه کن می کنیم که به شکلی غیر قابل بازگشت باشد و فرد به زندگی عادی بازگردد.

داروهای گیاهی که برای شما تجویز می کنیم هرکدام ترکیب چندین گیاه دارویی هستند به طور مثال ترکیباتی همچون: افتیمون، منداب، بابونه و… است که هیچ کدام از این گیاه ها عوارض جانبی خاصی ندارد و امکان استفاده از داروی گیاهی در حین استفاده از داروی اعصاب نیز امکان پذیر است. درمان سنتی حمله پانیک در حال حاضر تاثیرگذارترین و تنها روش ریشه کن کردن این بیماری است.

فرق درمان سنتی حمله پانیک با طب نوین

در پزشکی نوین دیدگاه و نحوه عملکرد بیشتر بر اساس علائم ظاهری فرد است و می خواهند با علائم بیماری می جنگند و می خواهند به زور علائم حمله هراس را برطرف و کنترل کنند. یعنی اگر مغز سروتونین و اندروفین رو ترشح نمیکنه، با قرص هایی به زور باعث ترشح هورمون های سروتونین یا همان هورمون شادی را ترشح کند. ولی در طب سنتی ما بدن را به حالت قبل از بیماری برمیگردانیم، که مغز به صورت طبیعی سروتونین و اندروفین را ترشح کند و کل حالات و علائم پانیک که در پایین تر مقاله نوشته شده را با گیاه دارویی از بین میبریم.

حتما فیلم درمان پانیک رو ببینید:👇👇👇

درمان سنتی حمله پانیک

پیام تعدادی از دوستان که با داروهایی که من معرفی کردم حمله پنیک آنها درمان شد :

نظرات درمانشدگان با طب اسلامی
نظر درمان شدگان حمله پانیک
درمان شدگان حمله پانیک
درمان شدگان سنتی حمله پانیک
درمان سنتی حمله پانیک
درمان شدگان حمله پانیک
درمان پانیک با طب اسلامی
درمان شدگان حمله پانیک

حمله پانیک چیست؟

کسی هستم که توی سن 20 سالگی حمله پانیک یا panic attack داشت و الان به لطف خدای مهربان خوب شدم و میخواهم راه درمان خودم را در این مقاله بگویم. حمله پانیک یک نوع حمله هراس یا ترس است که باعث می شود فرد در حین این اتفاق  احساس می کند که حمله قلبی به او ایجاد شده و می خواهد بمیرد و یا احتمال می دهد که دیوانه شود! حمله پانیک باعث ناتوانی فرد می شود و اجازه نمی دهد که فرد دراز بکشد و فقط باید در حالت نشسته تنفس کند چون نفسش خواهد گرفت.

حملات پانیک اغلب ناگهانی بوده و بدون هشدار قبلی و گاها بدون هشدار قبلی رخ خواهد داد که حتی ممکن است فرد در خواب دچار وحشت زدگی شود و حمله پانیک همیشه این مشکلات را با خود دارد.

پانیک باعث مرگ می شود ؟

اکثر مردم در طول زندگی یک یا دوبار حمله پانیک را تجربه می کنند که البته بعد از عبور از شرایط استرس زا و آرام شدن این مشکل آنها حل خواهد شد. اما در برخی موارد پنیک سال های سال با اینگونه افراد می ماند و فرآیند درمان پانیک را طولانی می سازد.

حملات پانیک به تنهایی کشنده نیستند و فقط باعث می شود که فرد ترس از مرگ را داشته باشد. پس دیگر از اینکه ممکن است بعد از این حملات بمیرید نگران نباشید چون عمر پنیکی ها بیشتر از باقی افراد است.

علت حملات پانیک ، حمله پنیک ، panic attack چیست ؟

در علم طب نوین علت آن مشخص نیست که می تواند به دلایل زیر باشد:

 1. ژنتیک
 2. استرس و ترس زیاد
 3. تمایل زیاد به احساسات منفی و ناامید کننده
 4. تغییر عملکرد در برخی از قسمت های مغز
 5. تغذیه نامناسب ( که علت همه حملات هراس تغذیه نامناسب است )

برخی از آزمایشات و پژوهش ها ثابت کرده که حمله پانیک نتیجه قانون بقا در انسان است. یعنی فرد وقتی با شرایط بحرانی روبرو می شود ضربان قلب فرد بالا میرود و بدن آماده فرار از شرایط خطرناک می شود ولی مشکل پنیک این است که شما حتی وقتی در شرایط استرس زایی نیستید ذهنتان آن را خلق می کند!

علت حمله پانیک از نظر علم طب سنتی و اسلامی:

سودای زیاد بدن باعث اختلالات و احساسات منفی می شود و از طرفی وقتی سودا بیش از زیاد شود حمله پانیک صورت می گیرد و باعث می شود که ما استرس و اضطراب زیادی را تجربه کنیم که درمان آن در دست طب سنتی است. که من راه درمان خودم را به شما در ادامه این مقاله با طب اسلامی و قانون جذب خواهم گفت.

درمان قطعی پانیکعلائم حمله پانیک

حمله پانیک شرایط نمی شناسد و هرکسی در هرجایی و در هرحالت احساسی ای این اتفاق را ممکن است تجربه کند. گاهی فرد در حالت رانندگی دچار حمله پانیک می شود . گاه در حین خرید، گاه در حین کوهنوردی و … که در هرجایی ممکن است رخ دهد.

بعضی از علائم اصلی حمله پانیک

 • خطر غریب الوقوع
 • احساس مرگ
 • احساس از دست دادن کنترل و دیوانگی
 • ضربان شدید قلبی و ترس
 • عرق کردن
 • لرزش ناخودآگاه بدن
 • احساس تنگی نفس و فشار بر گلو
 • تهوع
 • لرز
 • درد شکمی
 • درد سینه و قلب
 • سردرد
 • سرگیجه و غش
 • بی حسی بدن و احساس بی حالی
 • ایجاد احساسات واقعی و ترس از حضور در مکان های بسته

نحوه تشخیص حمله پانیک

در طب نوین با مراجعه به روانپزشک یا متخصص مغز و اعصاب و ویزیت شدن به شما می گویند که حمله پانیک دارید و برای شما داروهای اعصاب تجویز می کنند که به نظر شخصی بنده قرص اعصاب بشدت وابستگی ایجاد می کنه و من درمان گیاهی حمله پانیک را بیشتر می پسندم .

در طب اسلامی و سنتی به شما می گویند که سردی بدن شما بشدت زیاد شده و حال باید با خوردن گرمیجات آن را حل کنید که در ادامه به مبحث مفصلی از این موضوع خواهیم پرداخت که من چگونه توسط طب اسلامی و قانون جذب خوب شدم .

درمان گیاهی حمله پانیک

شما دچار سردی بدن شدید و باید با غذاهای گرم این مشکل را حل کنید که الان سخنی از بزرگان طب سنتی و اسلامی در این زیر را ببینید:

درمان حمله پانیک با طب سنتی

البته درمورد این نحوه درمان سنتی حمله پانیک بحث هایی هست که مثلا خوردن اسفند ممکنه حتی حال فرد رو بدتر کنه و من نظر پروفسور خیر اندیش رو در مورد بیماری پانیک قبول ندارم چون به نظر من خوردن اسفند باعث خشک شدن طبع بیشتر بدن و زودرنجی بیشتر بشه .
داروی گیاهی و رژیم غذایی، می تواند برای افرادی که می خواهند روش درمان سنتی حمله پانیک مفید باشد. علائمی مانند اضطراب، استرس، دلهره و ترس های شدید را بدون بازگشت انجام می دهد.

درمان حمله پانیک با طب اسلامی:

من خودم با  برخی داروهای طب اسلامی و رژیم غذایی دقیق و پیشرفته خوب شدم و البته قانون جذب که فعلا فقط به مبحث درمان طب اسلامی می پردازیم که مهم ترین بخش آن بخش غلبه صفرا و سودا بر بدن است که این بلا را سر مبتلایان به حمله پانیک می آورد . داروهایی که آیت الله تبریزیان برای درمان این بیماری میدن هم به نظر من اکثرا اشتباه هست و باعث درمان نمی شود چون مثلا بخور حضرت مریمی که میدن حال منو بدتر کرد و در اکثر بیماران هم تاثیر نداشته . درمان حمله پانیک با طب اسلامی نیاز به تجربه زیاد طبیب طب سنتی دارد که اگر فرد تجربه کمی داشته باشد درمانی اتفاق نمی افتد .

علائم سردی و وجود سودا در بدن:

مراحل اولیه غلبه سودا بر بدن :

بی حوصلگی ، از دست دادن علاقه ، دلزدگی، ناتوانی از لذت بردن از اتفاقات خوب، احساس ناامیدی، بی حالی، خستگی مفرط، کمبود انرژی، استرس زیاد، گوشه گیری در اجتماع

مراحل حاد غلبه سودا بر بدن :

علام سودا شامل:

 • تحریک پذیری معده و درد شکمی
 • زودرنجی
 • به گریه افتادن بدون علت خاصی
 • افکار خود کشی
 • درد های مختلف بدون شواهدی از بیماری جسمی
 • برگشت اسید معده (سندروم معده تحریک پذیر یا ibs)
 • درد قفسه سینه و سمت چپ بدن (چون محل تجمع سودا طحال است.)

همانطور که دیدید علائم حمله پانیک و سردی به مقدار خیلی زیادی شبیه به هم هستند و همین باعث شد که من بفهمم در اصل مشکل من غلبه سودا هست نه حمله پانیک ! یا درمان سریع حمله پانیک من ناشی از غلبه سوداست که اگر علت رو از بین ببرم معلول ناپدید میشه !

دارو های طب سنتی ( اسلامی ) برای درمان پانیک :

درمان قطعی حمله پنیک
این داروها برای یک بیمار عادی حمله پانیک است .

پس قاعدتا باید مقدار بیشتری از این دارو ها رو خورد. من خودم به شخصه یکی از شدید ترین حملات پانیک رو داشتم و واقعا ناراحت بودم از این موضوع ولی خداروشکر فقط با داروهای گیاهی که در مشاوره به شما هم میگم حالم خوب شد و حمله پانیکم بالکل از بین رفت. داروهای طب اسلامی و سنتی اگر درست تجویز شوند بهترین تاثیر را برای از بین بردن حمله هراس دارند.

غذاهای مفید برای پنیک ، حمله پانیک از نظر طب سنتی

شما در حال حاضر غلبه سودا دارید و باید بدن خودتون رو گرم کنید. هر غذایی رو که از امروز خواستید بخورید قبلش مطمئن شید که طبع غذا گرم هست و اگر طبع غذا گرم نبود نخوردنش خیلی بهتر هست. یعنی به هیچ عنوان غذاهایی با طبع سرد رو نباید بخورید و خودتون رو ببندید به گرمیجات مثل : مویز ، برنج سفید با زیره سیاه مصرف بشه ، مرغ به هیچ عنوان نخورید.

 • ساندویچ و مواد پنیر پیتزا دار ممنوع
 • خوردن عدس ممنوع
 • نوشیدن آب یخ ممنوع
 • خوردن هندونه و میوه های با طبع سرد ممنوع .
 • قهوه ، نوشابه کل نوشیدنی های در سوپرمارکتی ها ممنوع
 • شیر ، پنیر ، لبنیات ممنوع
 • هرشیرینی ای که شکر سفید داخلش باشد ممنوع
 • من خودم هنوز تا الان که این مقاله رو مینویسم واسه شما درسته داروهای طب سنتیمو قطع کردم ولی هنوز غذاهای طبع سرد رو به حداقل رسوندم .
 • غذاهای طبع گرم :
 • گوشت شتر ، بوقلمون ، گوسفند
 • نان تیری یا سنگک سبوس دار به جای نان لواش
 • روغن شحم گاو و محلی
 • میوه ها : انگور ، انجیر ، انبه ، خربزه و …
 • ارده و شیره روزانه به مقدار زیاد مصرف شود .

درمان حمله پانیک با قانون جذب

همانطور که در بخش بالا صحبت کردیم طبع گرم باعث می شود که حمله پانیک از بین برود و یکی از بهترین راه های گرم کردن طبع قانون جذب است که اگر از قانون جذب به شکل درستی استفاده شود به راحتی می توانید در حین درمان با طب سنتی سرعت خوب شدن خود را بیشتر کنید؛ جمله قبل به این معنی است که درمان سنتی حمله پانیک باید در کنار قانون جذب باشد چون در ابتدا که شروع به درمان سنتی حمله پانیک می کنید کنترل ذهن به سختی در اختیار خودتان است.

شکرگزاری و حمله عصبی

همین الان برای خودتان یک کتاب بخرید و شروع به نوشتن نعمات زندگیتان کنید و اگر می خواهید که حرفه ای تر شکرگزاری کنید کتاب شکرگزاری راندا برن را بخوانید و دستورات را اجرا کنید. شب ها قبل از خواب اتفاقات خوب روز حتی غذای خوبی که میخورید یا چشم و بدن سالمی که دارید و برای خانواده و سقف بالای سرتان و هرچیزی که میبینید شکرگزاری کنید . شکرگزاری یکی از عواملی است که با قدرت حمله پانیک را شکست می دهد و می تواند طبع بدنتان را به شدت گرم کند و ذهنتان را ریکاوری کند.

جملات تلقینی و درمان حمله پانیک

یکی از بهترین راه های درمان حمله پانیک این است که جملات تلقینی قانون جذب را استفاده کنید . یعنی این جمله را به مقدار زیاد تکرار کنید:

هر لحظه از لحاظ سلامتی و ذهنی بهتر و بهتر می شوم.

هر لحظه از لحاظ سلامتی و ذهنی بهتر و بهتر می شوم.

این جمله را انقدر تکرار کنید که به ناخودآگاهتان برود و شروع به باور آن کنید سپس خود به خود و با سرعت بیشتری حمله پانیک شما از بین میرود .

مشکلی و آتشی که از ذهن ما برآمده را با آب ذلال جملات تلقینی آن قدر خواهیم گفت که خاموش شود و از بین برود.

باور ها و حمله پانیک

در قانون جذب مهم ترین علت بیماری را این میدانند که خود شخص دوست دارد که بیمار باشد که بقیه به او توجه کنند . سعی کنید با تغییر باور های خود بگویید من توجه بقیه را با بیماری نه بلکه با موفقیت می گیرم . توجه دیگران تاثیری روی زندگی من ندارد و من خالق زندگی خودم هستم .

جذب سلامتی با قانون جذب ممکن است فقط کافی است ما ذهنمان را مثبت کنیم که بیماری ها نمی توانند در ارتعاشات بالا با ما بمانند و اگر ارتعاش ما بالا رود صددرصد هر بیماری از بدن ما دور خواهد شد؛ چون بیماری ها نتیجه ذهن ماست و اگر ذهن ما مثبت باشد فقط سلامتی به سمت ما می آید.

بزرگان قانون جذب می گویند که سلامتی واقعیت جهان است و اگر ما مریض می شویم یعنی در حال دور شدن از واقعیت هستی هستیم که باید در تفکرات خودمان تغییری به وجود آوریم و شروع به فکر کردن درمورد زندگی سالم کنیم و جملات تاکیدی و شکرگزاری و پاکسازی ذهن را انجام دهیم . باشد که برای همیشه هیچ پنیکی روی زمین نباشد و همه شاد و سرحال در کنار هم از زندگی لذت ببریم .

نظر شما درمورد این مقاله چیه؟

ممنون میشم کامنت کنی یا اگر سوالی درمورد نحوه خوب شدن حمله پانیک من داری بپرس من جوابتو میدم 😉

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]