رسیدن به آرزوها و خواسته ها از طریق نوشتن آنها | آموزش قانون جذب

نوشتن معجزه میکنه ! در این مقاله می خواهیم تکنیک نوشتن اهداف را به شما بیاموزیم که چگونه از طریق نوشتن سرعت رسیدن به اهداف را زیاد کنید و قدرت جادویی قانون جذب را وارد زندگیتان کنید . نوشتن یکی از راه های ارتباط با ناخودآگاه یا همان هوش لایتناهی یا همان کائنات است . طبق قانون جذب شما با نوشتن امکان رسیدن به خواسته تان را تا 50% افزایش می دهید و این یعنی معجزه نوشتن اهداف و آرزوها !

نحوه مشخص کردن اهداف در قانون جذب

شما در مرحله قبل از نوشتن اهداف باید آن ها را به صورت واضح بدانید یعنی باید بدانید که چه هدفی دارید و این اهداف را به واضح ترین و شفاف ترین شکل ممکن بتوانید که به خاطر بیاورید .

نمونه نوشتن خواسته ها :

مثلا نباید بگویید من یک خانه بزرگ می خواهم . باید تجسم کنید که یک خانه بزرگ که دیوار آن سنگ نمای خاکستری است و زیر بنای آن x*x است . حیاطش دو باغچه دارد که در یکی از باغچه ها درخت پرتقال و در باغچه دیگری گل است الی اخر …

اگر شما مانند مثال دوم خانه را تجسم کنید سرعت رسیدن و امکان رسیدن آن را از طریق قدرت جادویی قانون جذب چند برابر می کنید یعنی با قانون جذب می توانید به همه خواسته هایتان برسید اگر درست و شفاف هدف گذاری کنید .

نحوه نوشتن اهداف در قانون جذب به این شکل است :

من یک خانه دارم با 250 مترمربع زیربنا ، آجر نمای قرمز و درب برقی ریموت دار که پارکینگ آن جای 3 ماشین است دوبلکس دارد و 4 اتاق دارد که آشپزخانه آن به صورت کامل اخرین تجهیزات روز را دارا می باشد . رنگ دیوار ها سفید است که سقف کنافیِ انبه ای داره . جکوزی در اتاق حمام آن قراردارد .

همانطور که دیدید من به بهترین شکل این نمونه نوشتن خواسته ها رو انجام دادم .

 

نوشتن اهداف | آموزش قانون جذب

خیلی ها هدفشان از زندگی را نمی دانند . شما برای اینکه بفهمید چه خواسته هایی دارید و اگر نمی دانید همین الان به این فکر کنید که چه چیز هایی را نمی خواهید ؟

مثلا میگویید من این ماشین غراضه را نمی خواهم بعد آن را به این شکل تغییر می دهید من یک ماشین نو و با کیفیت می خواهم .

شما به همین راحتی می توانید خواسته های زندگیتان را مشخص کنید و از طریق قانون تضاد که یکی از قواعد قانون جذب است اهداف و خواسته هایتان را مشخص کنید .

رسیدن به آرزو و خواسته از طریق نوشتن

نوشتن اهداف | آموزش قانون جذبنوشتن آرزوها در طول روز باعث می شود که تمرکز ما روی خواسته ها و آرزوهایمان بماند و غول چراغ جادوی قانون جذب ما را به اهدافمان برساند . به همین خاطر است کسانی که دست به قلم هستند و اهدافشان را به صورت دقیق می نویسند افراد موثر تر و موفق تری نسبت به افرادی که خواسته های خود را مکتوب نمی کنند هستند .

یکی از مشکلات حال حاصر این است که همه افراد فکر می کنند که اهداف و خواسته هایی دارند اما در واقع امید و آرزوست که به آن فکر می کنند . امید و آرزو با داشتن هدف تفاوت دارد . آرزو هدفی است که انرژی و انگیزه ای پشت آن نیست و اما هدف و خواسته چنین نیست .

مطابق قانون جذب اهداف و رویاها بدون نوشتن مثل جت بدون سوخت می باشد و تا زمانی که نوشته نشوند شما راه های دستیابی به اهداف را پیدا نمی کنید پس از همین الان اقدام به نوشتن اهدافتان کنید . یعنی شما برای اینکه با قانون جذب به خواسته تان برسید باید علاوه بر پشتکار و تلاش جزئیات آن را کامل بنویسید و ذکر کنید .

چگونه از طریق نوشتن به آرزوها و اهدافمان برسیم ؟

همانطور که گفتیم شما باید اهداف خود را واضح بنویسید و اگر می خواهید که بدانید آیا نوشتن شما را از اهدافتان دور می کند یا نزدیک می کند احساس یا همان قطب نمای الهی است که در وجودتان است . اگر دیدید که احساستان موقع نوشتن اهداف خوب است پس بدانید در حال نزدیک شدن به هدفتان هستید و اگر دیدید که احساستان بد است و یا احساس بی عزت نفسی احساس کمبود آن هدف را می کنید مطمئن باشید هیچ وقت به آن هدف نخواهید رسید .

آموزش قانون جذب و نوشتن

برای رسیدن به آرزوها و خواسته ها از طریق نوشتن در قانون جذب اصول و قواعد خاصی وجود دارد که باید آن ها رعایت کنید و سعی کنید به بهترین نحوه کار های زیر را انجام دهید .

1. احساستان را موقع نوشتن خوب کنید .

نوشتن اهداف | آموزش قانون جذب

اولین قدم و مهمترین قدم احساسی است که در حین نوشتن دارید چون همانطور که در مقالات قانون جذب به شما گفتیم احساس خوب اتفاقات خوب را در پی دارد و احساس منفی اتفاقات بد و ناخواسته را در بر دارد . برای اینکه احساستان موقع نوشتن خوب باشد سعی کنید احساس کنید که اهدافتان را در حال حاضر دارید و آن ها را همین الان احساس می کنید . اگر این کار را کنید و جزئیات اهدافتان را در زندگی احساس کنید کائنات مثل همیشه آن احساس را با دادن خواسته به شما چند برابر می کند !

2. اطمینان و باور به دستیابی به خواسته ها

شما برای اینکه از نوشتن نتیجه بگیرید باید سعی کنید علاوه بر احساستان ایمان داشته باشید که خواسته تان به شما نزدیک است و حتما به آن خواسته می رسید اگر این باور را نداشته باشید پس باور دارید که شما به خواسته نمی رسید و نوشتن کار بیهوده ای است و کائنات هم شما را به خواسته تان نمیرساند چون به آن باوری ندارید .

پیشنهاد می کنیم مقاله : ۹ روش درخواست از کائنات برای جذب صددرصد در قانون جذب

چرا نوشتن اهداف مهم است ؟

به نظر خیلی از بزرگان علم قانون جذب اولین و یکی از مهمترین قدم های قانون جذب برای رسیدن به اهداف نوشتن خواسته هاست . یعنی تا زمانی که ما خواسته هایمان را ننویسیم مثل تیر اندازی هستیم که به هرسویی تیری پرتاب می کنیم و این موضوع تا اخر عمر ما ادامه دارد ولی زمانی که شما هدفتان در زندگی را بدانید باانگیزه ، با اعتماد بنفس ، بدون ذره ای خطا به سمتش خواهید رفت و تا نرسیدن به آن از پای نخواهید نشست .

نوشتن اهداف | آموزش قانون جذبکسانی که هدف ندارند مانند کشتی بدون بادبان هستند که امواج زندگی به هرسمت که برود آن ها نیز به همان سمت خواهند رفت و این بزرگترین مشکل افراد بی هدف است و دلیل اینکه ما این همه از نوشتن اهداف دم میزنیم همین عامل مهم است .

اولین دلیل که نوشتن اهداف در آن مهم است تجسم است . یعنی وقتی که شما در حال نوشتن خواسته هایتان هستید خود به خود آن ها را در ذهن تجسم می کنید و قانون جذب هم آن را به شما خواهد داد چون شما در ذهنتان در حال تصور کردن آن هدف هستید و دارید به واضح ترین شکل در ذهن خود تصویرسازی می کنید .

دومین دلیل این است که باعث می شود ارتعاش خواسته تان را ارسال کنید . شما وقتی هدف یا خواسته ای دارید باید ارتعاش آن را به شکلی طولانی و قدرتمند ارسال کنید و هرچقدر زمان و قدرت ارتعاش بیشتر شود سرعت رسیدن به اهداف شما نیز بیشتر خواهد شد یعنی باید سعی کنید در طول روز ارتعاش خواسته تان را ارسال کنید و نا امید نشوید ! این را همیشه در ذهن خود داشته باشید که کائنات در بهترین زمان ممکن و به بهترین شکل شما را به اهدافتان خواهند رساند . پس شما نباید نگرانی ای برای زمان آن داشته باشید .

سومین دلیل نوشتن اهداف این است که شما با نوشتن آن ها تعهد شما نسبت به اهدافتان بیشتر می شود . فقط عده کمی در جهان اهدافشان را مکتوب و با ذکر جزئیات می نویسند و علت اینکه افراد کمی هم موفق می شوند نیز همین است !

4 نکته مهم نوشتن اهداف برای رسیدن به خواسته و آرزو

برای رسیدن به اهداف از طریق نوشتن و قانون جذب شما باید چند نکته را بدانید و به آن نکات عمل کنید تا بتوانید از نوشتن بهترین بهره را ببرید .

1.مثبت نوشتن و مثبت اندیشی زیاد :

نوشتن اهداف | آموزش قانون جذب

برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان باید آن ها را به صورت مثبت بنویسید و فکر مثبت شما تاثیر فراوانی در این راه دارد . اگر فکر منفی بر شما چیره شد که نمی توانید این کار یا این هدف را بدست بیاورید شما با آن بحث نکنید و باز فقط به خواسته های خودتان فکر کنید  آنقدر فکر کنید که ذهن ناخودآگاهتان که می خواهد شما را به عقب بکشد خفه شود !

فقط نوشتن اهداف بدرد نمی خورد بلکه شما باید به فکرتان مسیر بدهید و در جهت رسیدن به هدف تلاش کنید و این تلاش باید مستمر باشد تا روزی که نتیجه غایی حاصل گردد . سعی کنید در هنگام نوشتن اهداف آن ها را به ضمیر ناخودآگاه خود ببرید چون اگر هدف در ضمیر ناخودآگاه ثبت شد شک نکنید که موفقیت شما حتمی است . برای اینکه یاد بگیرید که چگونه هدف خود را قطعی بدست آورید سمینار آرزوی تو دستور توست روش هایی به شما می گوید که زندگی خودتان را با قانون جذب به یک بهشت به تمام عیار تبدیل کنید !

2. پرهیز از کلی گویی : 

دومین نکته برای رسیدن به اهداف با قانون جذب این است که هرگز کلی گو نباشید مثلا اینکه بگویید من یک خانه می خواهم کافی نیست ! همانطور که در بالاتر ذکر شد جزئیات اصل ماجرا هستند و شما با جزئیات احساستان خوب می شود و می توانید ارتعاش قوی به کائنات ارسال کنید .

فکر کنید شما به مادرتان می گویید پیراهن من را بیاورد اما نمی داند که کدام پیراهن و شما تعداد بیشماری پیراهن دارید پس کار را برای مادرتان سخت کرده اید . کائنات و قانون جذب هم همین است شما باید سعی کنید به دقیق ترین شکل خواسته تان را بگویید مثلا اگر به مادرتان بگویید که پیراهن آستین بلند من را بده پس مادرتان یک قدم به پیراهن مد نظرتان نزدیک تر می شود .

با این مثال می خواستم که دیدتان را نسبت به کائنات و جهان باز کنم و نحوه رسیدن به آرزو از طریق قانون جذب را بیان کنم .

3. آرزو و هدف هایتان را به زمان حال بنویسید :

ضمیر ناخودآگاه یک معضل اساسی دارد که رسیدن به آن و حرف زدن با آن سخت است و یک خوبی دارد که اگر به ضمیر ناخودآگاهتان جمله ای نفوذ کرد این ضمیر مانند بچه ای است که هر حرفی را باور می کند و اگر باور کند زندگیتان متحول خواهد شد ! وقتی شما اهدافتان را به شکلی می نویسید که گویی آن را دارید بعد از تکرار مداوم و روزانه ذهن و ضمیر ناخودآگاهتان آن را باور خواهد کرد پس همین الان شروع به تلقین های مثبت روزانه کنید .

4. بارها تکرار کنید و بنویسید :نوشتن اهداف | آموزش قانون جذب

برای رسیدن به خواسته ها از طریق قانون جذب و نوشتن باید تکرار را سرلوحه کار خودتان قرار دهید .یعنی شاید یک روز ناامید باشید که اتفاقات خوب نمی افتد باز هم باید تکرار کنید . یا یک روز حالتان عالیست و پشت سر هم اتفاقات خوب می افتد مطمئن باشید که این نتیجه ارتعاشات مثبت شماست پس باز هم اهداف مثبتتان را در یک دفترچه به زمان حال بنویسید و آن ها را روزانه ببینید و تکرار کنید تا ضمیر ناخودآگاه شما گول بخورد و زندگی شما را متحول کند .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]