نحوه انجام تجسم خلاق چگونه است ؟ + 3 راه افزایش سرعت رسیدن به آرزوها

متنی که میخوانید بخشی از

کتاب باور کنید تا ببینید وین دایر

هست .

نحوه تجسم آرزوها و اهداف

هرگاه افکارتان به درستی پرورانده و درونی شود در نهایت به شکل واقعیتی در جهان مادی ظاهر خواهد شد و به اشکال مختلف خود را نشان خواهد داد . ما از طریق تصاویر می اندیشیم و این تصاویر به واقعیت های باطنی ما تبدیل می شوند . به همین دلیل به مجرد اینکه از علت و چگونگی فرآیند تصویر سازی آگاه شویم ، و در این راه گام اصول چهارگانه تجسم موثر بکوشید همواره بدون محدودیت موجود در گستره حیات مادی ، با استفاده از قوه تخیل و تجسم فکر کنید . روح انسان پدیده ای است فاقد بعد و امتداد ؛ زمان و مکان نمی شناسد . می توان بدون استفاده از حواس پنجگانه در قلمروی اندیشه عقب و جلو رفت ، شما به طول معمول چنین تصاویری را هنگام خواب و در عالم رویا نظاره می کنید .شما با تجسم خلاق جز به جز زندگی خود را می آفرینید .

مراحل تجسم خلاق رویاها

  1. رفتارتان از تصاویر ذهنی شما نشات می گیرد .  تمام رفتار ما از اندیشه های ما تاثیر می پذیرد . اگر در رشته ای خود را ناتوان مجسم و مدام این اندیشه را با تصاویر ذهنی تقویت کنید ، در نهایت اعمال و رفتارتان با این تصورات مطابقت خواهد کرد . فرض کنید قصد دارید شش چمدان را در صندوق عقب اتومبیل که تنها برای جای دادن پنج چمدان طراحی شده جای دهید . تصویری که در ذهن خود تعیین میکند که چند چمدان را در سفر به همراه خواهید برد . اگر فکر کنید که 🙁 این اتومبیل جای 6 چمدان را ندارد و من ناگزیر باید یکی از چمدان ها را نادیده بگیرم . ) بر اساس این اندیشه دست به عمل می زنید . اما اگر خود را مجسم کنید که به همراه شش چمدان راهی سفرهستند و این تصویر را در ذهن نگهدارید و این اندیشه را از سر بگذارید که یقین دارم که با جابه جا کردن چیزها می توانم تمام چمدانها را در صندوق عقب جای دهم . با شش چمدان عازم سفر خواهید بود . به اعتقاد من افکار را باید با اشیا تلقی کرد . زیرا وقتی به وسیله اتومبیل برای گذراندن تعطیلات سفر می کنید ، افکارتان نیز به اندازه اتومبیل ، چمدان ها ، مقدار بنزین  و پول و چیز های مادی دیگر در این سفر موثر است . درک این نکته که اندیشه نخستین گام در تمام جنبه های زندگیست ، یاریتان می کند که به اهمیت ارزش قوه تجسم مثبت پی ببرید .
  2. به خودتان بگویید که آنچه مجسم می کنید ، پیشاپیش وجود دارد . آنچه را که انیشتین درباره وقت به ما آموخت به یاد آورید . در ساحت روح ، زمان معنا ندارد . در حقیقت دیدگاه محدود انسان و نیاز او به تقسیم کردن هرچیز سبب شده است که او وقت و ساعت را ابداع کند . در قلمروی اندیشه چیزی به نام وقت وجود ندارد . آنچه در ذهن شماست و ما آن را فکر می نامیم پیشاپیش در عالم مادی وجود دارد . تردیدی نیست که شما نمی توانید چیزی را مجسم کنید و سپس شاهد تحقق آن باشید . باید این نکته را درک کنید که تبدیل اندیشه به واقعیت عینی و ملموس محتاج گذشت زمان است . جهان مادی لبریز از فرصت هاست و تنها وظیفه شما برای تحقق این فرصت ها آن است که شیوه انتقال اندیشه را به دنیای مادی بیاموزید . که در این زمینه دوره بینظیر آرزوی تو دستور توست با مدرسی کوین ترودو کمک سرشاری به شما می کند .

بهترین زمان تجسم خلاق

3. مرحله آخر تجسم خلاق تجسم حرفه ای موضوع در ذهن شماست . بهترین زمان تجسم خلاق بلافاصله قبل از خواب و بلافاصله پس از بیداری است چون آن زمان شما بهترین دسترسی را ضمیر ناخودآگاه خود دارید و اگر تصویری را در این زمان در ذهن خود ایجاد کنید بسیار قدرتمند تر و بهتر عمل می کند .

شما برای تجسم خلاق باید فکر کنید که به آن هدف یا رویا رسیده اید و نکاتی را که باید در تصویر سازی ذهنی خود رعایت کنید :

  1. داشتن رنگ و تصویر کاملا واضح
  2. شنیدن صداها
  3. تصویر بزرگ داشتن در ذهن
  4. ترسیم جزئیات
  5. احساس بعد از رسیدن به رویا

همانطور که میدانید مطابق قانون جذب تنها راه ارتباط بین ما و جهان هستی ( کائنات ) احساس است پس اگر احساس در هنگام تجسم خلاق شما نباشد مطمئنا قدرت زیادی آن تصویر ندارد و نمی تواند شما را در زمان کمتری به اهداف برساند . شما اگر احساس بودن در آن لحظه را داشته باشید و حس کنید که چه احساس غروری و شوقی دارید و حتی اگر از احساس زیاد اشک شوق بریزید یعنی در حال تجسم خلاق هستید .

فرق تجسم خلاق با تجسم عادی چیست ؟

ما دو نوع تجسم داریم تجسم عادی و تجسم خلاق . تجسم خلاق تجسمی است که احساسات بیشترین حد درگیری را دارد و ذهن احساس بودن انسان در آن موقعیت را دارد . مثلا اگر من با جزئیات بگویم که الان فکر کنید لیمو ای آبدار در دست دارید به آن نمک میزنید و حالا کمی آن را فشار میدهیم و آب آن یکم بیرون میزند . احتمالا الان دهن شما آب افتاد ! شما درصورتی که چیزی در دست ندارید و چیزی ندیدید غدد بزاقی شما ترشح کرد . پس اگر اهداف بزرگ خودتان را تجسم کنید بدنتان و هوشتان هم به همان میزان تغییر می کند که بتواند شما را به اهدافتان برساند .

چگونه قدرت تجسم خلاق را بیشتر کنیم ؟

شاید شما در روز دو بار یا چند بار تجسم کنید اما اگر سعی کنید رویایتان را زندگی کنید مطمئنا کمک بیشتری به سرعت رسیدن به اهداف می کند . یعنی اگر میخواهید ثروتمند شوید باید خود را در هرلحظه یک فرد ثروتمند ببینید یا اگر شما خود را یک کارآفرین می بینید باید هر لحظه کار هایی انجام دهید که کارآفرینان انجام میدهند و احساسی داشته باشید که کارآفرین هستید و یک شرکت بزرگ با تعداد زیادی نیرو را رهبری می کنید .

یکی دیگر از کارهایی که میتوانید انجام دهید این است که با تصاویر تجسم خود را قوی تر کنید . برای مثال شما می خواهید صاحب یک خانه بزرگ یا پنت هاوس شوید . شما باید برای این کار عکس خانه ی رویایی خود یا حدود آن را از اینترنت پیدا کنید و هرشب این تصاویر را در حین رویا پردازی ببینید .

اگر می خواهید باز قدرت آن را بیشتر کنید ، عکس خود را در عکس خانه رویایی بگذارید اینگونه ذهن شما تصویر شفاف تری از آینده شما می سازد و ناخودآگاهتان با سرعت بیشتری شما را به آن سمت سوث می دهد .

استفاده انیشتین از قانون جذب و تجسم خلاق

انیشتین قبل از رسیدن به نظریه نسبیت خود را در حال پرواز بر روی یک ذره نور می دید و این کمک شایانی کرد که توانست به نظریه نسبیت یعنی نظریه سرعت ذره نور برسد که توانست با این کار در جهان تاثیر بزرگی را بگذارد .

 

اگر می خواهید قانون جذب و قدرت تجسم را به صورت حرفه ای یاد بگیرید می توانید از سمینار آرزوی تو دستور توست استفاده کنید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]