جلسه اول : دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ افزایش فروش سایت

افزایش فروش سایت | دیجیتال مارکتینگ

نحوه افزایش فروش سایت فروشگاهی

در این مقاله می خواهیم شما را به صورت کلی به شما آموزش دهیم که چه راه هایی برای افزایش فروش سایت وجود دارد . به صورت کلی به مراحلی که بر پایه اینترنت انجام می شود و باعث افزایش فروش سایت می گردد دیجیتال مارکتینگ گفته می شود . اگر شما صاحب سایت هستید این مقاله و جلسات مربوط به دیجیتال مارکتینگ بدردتان می خورد در غیر این صورت از طریق پشتیبانی ما برای خرید سایت خود اقدام کنید ! صاحبان سایت راه های زیادی را برای افزایش فروش خود در نظر گرفته اند اما شاید نتایج خوبی از آن نگرفته باشند !

 

چگونه فروش سایت خود را افزایش دهیم ؟

کسانی که صاحب وبسایت هستند و درحال مدیریت آن هستند که اصطلاحا به آن ها وبمستر گفته می شوند ، شاید دیجیتال مارکتینگ را تا حدودی بشناسند . اما نتایج خوبی از آن نگرفته اند ما در جلسات دیجیتال مارکتینگ به صورت کامل به آموزش این موضوع که افزایش فروش سایت چگونه انجام می شود می پردازیم . اگر میخواهید این موضوع را به صورت حرفه ای دنبال کنید و در عرض مدت کمی فروش سایت خود را بالا ببرید از دوره افزایش فروش سایت با دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید .

دیجیتال مارکیتنگ چگونه باعث افزایش فروش سایت می شود ؟

دیجیتال مارکتینگ به چند بخش تقسیم می شود که شامل :

  1. بازاریابی محتوایی ( content marketing ) :  اگر شما محتوای خوب و حرفه ای تولید کنید که کاربران سایت شما برای بقیه این محتوا را ارسال کنند مطمئنا می تواند باعث افزایش بازدید وبسایت شما و سپس افزایش فروش شما شود .
  2. بازاریابی شبکه های اجتماعی ( social marketing ) : اگر در شبکه های اجتماعی تبلیغات خود را انجام دهید برفرض مثال یک پیج یا کانال در اینستاگرام یا تلگرام بزنید و درآن تبلیغ کسب و کار خودتان را کنید به درآمد بیشتری می رسد .
  3. تبلیغات اینترنتی : اگر تبلیغات اینترنتی را در سایتها و اینترنت انجام دهید که بتواند شما را به سود برساند میتوانید از آن به عنوان یکی از راه های دیجیتال مارکیتنگ یاد
  4. بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو ( seo : search engine optimization )
  5. بازاریابی ایمیلی : اگر بتوانید ایمیل های علاقمندان خود را جمع کنید به سادگی میتوانید با بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ مشتریان خود را ترغیب به خرید کنید .

افزایش فروش سایت | دیجیتال مارکتینگ

برای افزایش فروش سایت شما شاید روش های کاغذی ، تراکت و … روش صحیحی برای این کار نباشد و فوق العاده پرخرج ! پس بهتر است که از روش های بالا برای این کار استفاده کنید . دیجیتال مارکتینگ به چهار بخش بالا تقسیم می شود که ما در هر جلسه به تفضیل به آن می پردازیم .

یک دیدگاه در “جلسه اول : دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ افزایش فروش سایت

  1. محمد گفت:

    بسیار عالی و مفید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *