ارتعاش در قانون جذب و نحوه رسیدن ما به آرزو با تنظیم ارتعاش

چگونه می توانیم با قانون جذب و ذهنمان ارتعاش ارسال کنیم ؟

همان طور که در مقالات قبلی گفتیم قانون جذب و در کل فیزیک کوانتوم به ما نشان داد که کل اجسام دارای اتم هستند که در اتم الکترون ها درحال ارتعاش هستند . پس یعنی هر جسمی دارای ارتعاش خاصی است . حال برای مثال ماشین مرسدس بنز ، لامبورگینی هرکدام دارای ارتعاشات خاصی هستند . ادیسون براین عقیده بود که ذهن ما گیرنده و دریافت کننده ارتعاش است . یعنی هر ارتعاشی در ذهن ما می تواند به جسم تبدیل شود یا جسم یا اتفاقی را به سمت ما بیاورد که بعد ها این نطریه پایه قانون جذب شد .

قطره های آب هرزمانی که ارتعاشات اتمی آن ها بالاتر رود و گرم شد به بخار تبدیل می شوند و سپس به آسمان می روند و به بخار آب های دیگر می پیوندند . پس برای اینکه به آرزوی های خود برسید فقط کافی است خود را با خواسته مد نظر و آرزوی خود هم ارتعاش کنید . توجه کردن به آن چیز خاص خود یک نوع ارسال ارتعاش است اما اگر می خواهید حرفه ای تر یاد بگیرید سمینار آرزوی تو دستور توست را گوش کنید و با سرعت چند برابر آرزوی خود را به زندگیتان بکشانید .

ارتعاش در قانون جذب چیست ؟

همه چیز در دنیا در حال ارتعاش است(در زمین و هوا).ارتعاش درقانون جذب میگه شما به هر چیزی ، از هر طریقی توجه کنی در حال فرستادن ارتعاش اون چیز به زندگیت هستی.کتاب میخونی در حال فرستادن ارتعاش هستی . تلویزیون نگاه میکنی ؟ حرف میزنی ؟ گوش میکنی و…..

در همه حال،ارتعاش میفرستیم.ما چطوری میتونیم ارتعاش یه هدف،جسم،رابطه رو بفرستیم؟جوابش فقط یه کلمه هست.

توجه ” و معنی توجه اینه که من دارم ارتعاش تو رو میفرستم پس لطفا به زندگی من بیا . حالا که متوجه شدیم که ارتعاش چیه و چطوری داریم وارد زندگیمون میکنیم باید مراقب باشیم به چی توجه میکنیم ؟! به یه صحنه تصادف یا اخبار و حوادث و قیمت دلار و…. یا سلامتی و رابطه عاشقونه وحرفای مثبت و انرژی بخش؟

صفحه گوشیمون رو باز کنیم ببینیم چه تعداد افراد منفی و چه تعداد افراد مثبت رو فالو کردیم و هر روز با چه پستهایی روبرو میشیم ؟ پستهایی که توجه مارو به سمت منفی میبره یا پستهای انگیزشی و انرژی بخش؟

چگونه با خواسته خود هم ارتعاش شویم ؟ | آموزش قانون جذب

همونطور که گفتیم نگاه کردن هم یه نوع توجه است . پس باید مراقب ورودی های ذهنمون باشیم  که چی میبینیم و چی میشنویم.

دوست عزیزی که الان داری این متن ها رو میخونی حالا که متوجه شدی توجه چقدر مهمه پس تصمیم بگیر از الان هر زمان که توجهت خواست بره سمت یه چیز منفی سریع به خودت بیای و ذهن رو به سمت چیز مثبت ببری . شاید اولش یه مقدار سخت بنظر بیاد یا فراموش کنی اما همین که قدم اول رو برداری و هی تکرار و تکرار کنی به صورت عادت در میاد و در نهایت خیلی راحت میتونی توجهت رو کنترل کنی.

اگر احساس می کنید که نمی توانید فکر خود را کنترل کنید ما شنیدن سمینار آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو رو به شما پیشنهاد می کنیم که به شما کمک می کند به راحتی ذهن و ارتعاشات خود را کنترل کنید و به سمت خواسته هایتان ببرید .

قانون جذبچرا اتفاقات بد زیاد برای ما می افتند ؟ | آموزش قانون جذب

ما معمولا زمان زیادی رو در فضای مجازی هستیم و به عبارتی گوشی به دست هستیم ، از شما میخوام الان برید تو قسمت گالری گوشیتون و ببینید چه تعداد عکس و فیلم دارید که با دیدنشون حالتون بد میشه همه اونارو حذف کنید تا جلو چشماتون نباشه . یا حتی پروفایلتون رو چک کنید اگه از ناامیدی و خستگی واینجور چیزا گذاشتید که سریع تغییرش بدید . چون مدام جلو چشمتون هست و میبینید و ارتعاشش رومستقیما به خودتون و بقیه که تصویر رو میبینند میفرستید و دارید میگید لطفا به سمت من بیا و مطمئن باشید که به سمت شما هم میاد.

شیطان به عناوین  مختلفی روی ذهن ما کار میکنه و دعوت به ناراحتی میکنه ! حالا به هر اسمی، انسان دوستی،همدردی،غم مردم غم منم هست و…آیه قران هست که : شیطان در گوش ما نجوا میکند تا ما را ناراحت کند.

فرض کنید یه بچه کوچیک رو میبینیم که با لباس نامناسب و… مشغول کار کردنه ، این صحنه رو میبینیم و مدام غصه میخوریم و حتی میریم برا بقیه هم تعریف میکنیم تا اونا هم ناراحت بشن ، اسم اینم میزاریم حس انسان دوستانه.آیا شمایی که برا دیدن اون صحنه ناراحت شدید وقتی یه ماشین یاخونه میلیاردی میبینی از حس انسان دوستانه ت استفاده میکنی و خوشحال میشی؟خداروشکر میکنی و با ذوق و شوق برای بقیه تعریف میکنی؟

اگه شما تونستید که برای اون پسر بچه کاری انجام بدید و یه کمکی بهش کردید که عالیه ولی اگه به هر دلیلی نتونستید دیگه نیازی نیست ساعتها به اون موضوع فکر و توجه کنید.توجه شما یعنی من فقر و بدبختی رو دوست دارم پس لطفا به زندگی من بیا.و شک نکنید که به سرعت میاد سمتتون.این توجه برای همه ی موضاعات صدق میکنه . سلامتی،فقر،روابط و

چگونه با تغییر ارتعاش به آرزوها یمان برسیم ؟

همانطور که گفتیم ارتعاشات را اگر به شکل بد ارسال کنید می تواند برای شما دردسر ساز باشد . شاید شده باشد که به بیماری یا مشکل خاصی توجه کرده باشید و روز به روز آن مشکل در زندگی شما بزرگ تر شد . شما برای رسیدن به آرزو هایتان ارتعاشات دقیقی ارسال کنید که می توانید برای ارسال ارتعاش و برای اینکه سرعت رسیدن به آن را بیشتر کنید  از سمینار آرزوی تو دستور توست استفاده کنید .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]