جلسه 5: نحوه صحیح هدف گذاری در قانون جذب

چگونه هدف های خود را در قانون جذب انتخاب کنیم ؟

خیلی از مشکلاتی که ما داریم به این بر می گردد که نمیدانیم چگونه هدف گذاری انجام دهیم . شما برای هدفگذاری باید کارهای مختلفی را انجام دهید که یکی از مهم ترین آنها قابل تشخیص بودن هدف شماست . قانون جذب به شدت روی این مسئله حساس است که اهداف باید به نحوه ی خاصی انتخاب شوند . شما برای اینکه در قانون جذب هدفی را انتخاب کنید و آن را به خود جذب کنید ، باید هدفی قابل لمس را برای خود انتخاب کنید .

مثالی از انتخاب هدف بد در قانون جذب : من می خواهم پولدار شوم . من زندگی خوب را میخواهم . من خانه بزرگ میخواهم .

مثالی از انتخاب هدف درست در قانون جذب : من تا 2 سال دیگر ماهیانه 20 میلیون تومان درآمد دارم . همسرم برای من گل می آورد . من خانه ای با متراژ 500 متر و اتاق هایی با فلان شکل و در بالاشهر تهران می خواهم .

انتخاب هدف در قانون جذب

چرا اهداف باید به شکلی دقیق در قانون جذب انتخاب شوند ؟

شما زمانی که یک تیر را بخواهید پرتاب کنید اگر هدف خاصی را ندارید مطمئنا به صورت نامنظم پرتاب میکنید اما اگر یک هدف انتخاب کنید و هرچقدر دقیق تر مکان و مدت فاصله هدف تا خودتان را بدانید مطمئنا شلیک تیر دقیق تر خواهد شد . در قانون جذب نیز همین است ، ضمیر ناخودآگاه شما به شکلی برنامه ریزی می شود که خود را به آن شکل می بینید . پس هرچقدر خود را واضح تر و اهداف خود را واضح تر ببینید ضمیر ناخودآگاه شما به شکل دقیق تری به شما در راه رسیدن به اهدافتان کمک می کند .

انتخاب هدف در قانون جذب

سریع تر رسیدن به هدف با انتخاب آن در قانون جذب

پس زمانی که اهداف خود را انتخاب میکنید باید به سمت هدف حرکت کنید و هرچقدر هدف دقیق تری انتخاب کنید با سرعت بیشتری به هدف میرسید . حال اگر بخواهیم از دید قانون جذب بررسی کنیم . شما وقتی که به یک هدف خاص فکر میکنید آن را جذب می کنید . پس زمانی که یک شکل خاص از زندگی را تجسم میکنید و درباره آن حرف میزنید مطابق قانون جذب با سرعت بیشتری به سمت خواسته و هدف خود میروید و هرچقدر واضح تر خود را در حالتی که به خواسته ها و اهداف خود رسیده اید تجسم کنید . میتوانید در زمان کمتری به سمت اهدافتان بروید و به آنها دسترسی پیدا کنید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]