جلسه 1 : آشنایی با قانون جذب

قانون جذب چیست و چگونه کار می کند ؟

برای شروع باید با چند مثال این موضوع را به شما آموزش دهیم . اگر شما به مدرسه و دانشگاه رفته اید حتما با قوانین نیوتون ، پاسکال و سایر دانشمندان آشنا هستید . قوانین و فرمول هایی که درستی آن ها اثبات شده و ما برای بهتر زندگی کردن و ساختن تمدن بشری از این قوانین استفاده کرده ایم . قانون جذب نیز مانند همین قوانین به شکلی دور از دسترس تر از سایر قوانین اما به صورت واقعی ! در زندگی بشری استفاده می شود . این قانون به شکلی که سال ها دور از دسترس خیلی از مردم عادی بوده در گروه های مخفی آموزش داده میشده .

درستی این قوانین خیلی پیش توسط دانشمندان اثبات شده و همه ی انسان های فوق موفق اعم از بازیگران فیلم ها ، بازیکنان فوتبال و سایر حرفه ها از این قوانین برای رشد شخصی و بالا بردن کیفیت زندگی خود استفاده کرده اند . در مقالات بعدی به تک تک افرادی که از این قوانین استفاده کرده اند و با این قوانین پیشرفت فوق العاده ای داشته اند را معرفی خواهیم کرد .

آموزش قانون جذب

آیا قانون جذب واقعی است ؟

جواب این سوال به خیلی از دلایل بستگی دارد . اگر شما از این قوانین به صورت درست استفاده کنید و متخصص استفاده از این قانون باشید صددرصد به شما جواب های عالی و بی نظیری خواهد داد . فکر میکنید که چه کسانی از این قانون استفاده کرده اند ؟ اگر بخواهیم به صورت کامل به این سوال پاسخ دهیم همه ی ما در هر لحظه ای داریم از این قانون استفاده می کنیم اما بعضی ها برخلاف این قانون و بعضی ها هم مطابق با قانون از قانون جذب استفاده میکنند .

اما کسانی که به صورت کاملا درست از این قوانین استفاده می کنند کسانی مانند : کریستینو رونالدو ، جیم کری ، توماس ادیسون ، انیشتین ، ابن سینا ، ملاصدرا ، مولانا و همه افراد فوق موفق و فوق مشهور دنیا از این قانون به نفع خود استفاده کرده اند .

چرا خیلی ها فکر میکنند قانون جذب یک قانون تخیلی و بدردنخور است ؟

احتمالا اگر شما از قوانین و فرمول های فیزیک درست استفاده نکنید و بخواهید یک موشک را به هوا پرتاب کنید یا نمیتوانید این کار را کنید یا اینکه تلفات زیادی به بار خواهید آورد چون قوانین مربوط به پرتاب موشک خیلی دقیق هستند و کوچک ترین اشتباه در این قوانین می تواند زندگی انسان ها را به کام مرگ بکشاند .

قانون جذب نیز دقیقا به همین شکل عمل می کند ، مثل یک زنجیر خیلی طولانی است که اگر شما فقط یک حلقه از زنجیر را به آن زنجیر متصل نکنید زنجیر به درد شما نمی خورد . پس قانون جذب یک قانون جهانی و بدرد بخور است اما باید استفاده از آن را بلد باشید . شاید شما کتاب های متعددی درمورد موفقیت و قانون جذب خوانده اید اما هیچ کدام از این قوانین برای شما عملی نشدند ، متاسفانه مشکلی که کتاب ها دارند بعضی از بخش های قانون جذب را به شما میگویند و بقیه بخش ها را به صورت کامل توضیح نمی دهند .

آموزش قانون جذب

چگونه قانون جذب را یاد بگیرم ؟

اگر میخواهید قانون جذب را یاد بگیرید میتوانید از کتاب های متعددی که در ایران هم به چاپ رسیده کمک بگیرید اما همان طور که در بخش پیشین گفتیم این کتاب ها به صورت سانسور شده ( عمدی یا غیر عمدی ) هستند و باعث می شوند که شما از قانون جذب زده شوید ، ما در سایت آرسینو و پیج معجزه باور در اینستاگرام به آموزش این قانون به صورت کامل می پردازیم . هر روز یک الی چند جلسه از مفاهیم و آموزش های قانون جذب در این سایت قرار می گیرد . پس برای بهره مندی از آموزش قانون جذب سایت ما را دنبال کنید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]