دانلود رایگان کتاب صوتی مستند راز

از این قوانین فقط افراد سطح بالای جامعه و ثروتمندان استفاده می کنند !

اگر در ابتدای راه هستید و دوست دارید درمورد قانون جذب و اینکه چگونه می توانید با این قانون زندگی خود را تغییر دهید بیشتر بدانید حتما این کتاب را دانلود کنید و گوش کنید . کسانی که این کتاب را گوش داده اند و به قوانین موجود در این کتاب پی برده اند زندگی هیجان انگیزتری نسبت به بقیه اقشار جامعه داشته اند .

قانون جذب چیست ؟

برای اینکه بفهمید این قانون چیست راه طولانی ای در پیش دارید و اولین کاری که باید کنید این است که این کتاب را گوش کنید و کسانی که این کتاب را دانلود کنند از 20 درصد تخفیف برای خرید دوره حرفه ای کوین ترودو هم بهره مند می شوند که همراه با ایمیل برای آن ها ارسال می شوند .

[sdfile url=”https://arsino.poshtiban.io/p/dl/raz_mostanad/raaz2.mp3″]

آیا قانون جذب و مستند راز واقعیت دارد ؟

همانطور که می دانید مستند راز در مورد مباحث جنجالی ای صحبت می کند و بعضی آن را نقض و بعضی هم قبول می کنند . قانون جذب بر روی احساس خوب انسان ها تمرکز زیادی دارد و می گوید اگر فکر مثبت کنیم ، احساسمان خوب می شود و اگر احساسمان خوب شود ، اتفاقات خوب به سمت ما جذب می شود . پس بهترین راه حل پیدا کردن مصادیق مستند آن از ادیان ، علم و روایات و تجارب است . اگر همه ادیان را بررسی کنیم همگی از توکل ، ایمان ، شکرگزاری و … صحبت می کنند که باز همه این ها موجب ایجاد احساس خوب در انسان ها می شوند . اما از طرفی در شعر ها ، داستان های قدیمی ، ضرب المثل ها و … نیز درمورد این موضوع سروده ، نوشته و نقل شده اند . توجه شما را به چند مورد جلب می کنیم

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]