جلسه 4: آشنایی با مبانی اولیه قانون جذب | ارتعاش

فرکانس در قانون جذب

به جلسه چهارم قانون جذب خوش آمدید . در جلسه دوم قانون جذب را از دیدگاه قرآن اثبات کردیم و بعد هم در جلسه پیشین قانون جذب را از دیدگاه علم بررسی کردیم . حال میخواهیم به اولین بخش قانون جذب بپردازیم که قانون فرکانس هاست . برای شروع مقاله بهتر است بگویم که اگر قانون جذب را باور نکنید مطمئنا نمی توانید از آن استفاده کنید . پس برای اینکه به نحو احسن از این قوانین استفاده کنید بهتر است به تعداد زیاد مقالات را بخوانید و فایل های صوتی مربوط به قانون جذب را بشنوید تا به صورت کامل به این موضوع ایمان بیاورید .

همه ما موجوداتی فرکانسی هستیم یعنی با توجه به شرایط اطراف و حرف های درونی خودمان ، تفکرات و احساساتمان فرکانس های متفاوتی داریم و هرچقدر که به شرایط خاصی بیشتر توجه کنیم هم فرکانس با آن شرایط می شویم که باعث می شود ما بیشتر در موقعیت خاصی که به آن توجه کرده ایم قرار گیریم .

برای درک بیشتر با یک مثال این موضوع را روشن تر میکنیم . فرض کنید یک خانم که ازدواج کرده و متاهل هم هست به شرایطی مثل خیانت همسر یا جدایی  از همسر فکر می کند و یا به خاطر ترس از این اتفاق شبانه روز در این فکر است که همسرش خیانت نکند ! زمانی که این فکر به وفور در ذهن این خانم بازبینی می شود به همان نسبت به آن سمت می رود و احتمال دارد که همسرش به آن خیانت کند یا از آن جدا شود . ( این داستان به صورت واقعی اتفاق افتاده)

قانون جذب

آیا ما به هرچیزی فکر کنیم به آن میرسیم ؟

خیلی از منتقدان قانون جذب که البته ارزش بالایی برایشان قائلیم و میگویند که قانون جذب اشتباه هست چون این بخش از قانون جذب را به صورت کامل متوجه نشده اند . مهمترین بخش قانون جذب این است که به طور مدام با خواسته یا با چیزی که فکر میکنیم هم فرکانس و هم ارتعاش شویم . یعنی باید همه قانون جذب را بدانید تا بتوانید از آن استفاده کنید و فقط با فکر کردن به چیزی به آن نمیرسید مگر اینکه قانون جذب را به صورت کامل به کار برید .

 

برای مثال ما به صحبت های چند منتقد قانون جذب میپردازیم

اگر ما به دزد فکر کنیم ، کائنات یک دزد برایمان میفرستد و اموالمان را میدزدد ؟ این قانون کاملا چرت و دروغ محض است .

جواب این سوال بسیار ساده است : قانون جذب قانون احساسات است یعنی اگر شما به دزدیده شدن اموالتان فکر کنید شاید اموالتان دزدیده شود یا اگر این اتفاق نیوفتاد ، احساسی شبیه به همان را جذب می کنید . یعنی اتفاقی برای شما می افتد که به همان میزان دزدیده شدن اموال شما برایتان درد ناک است . مثلا اگر من به دزدیده شدن کیفم فکر کنم شاید اصلا کیف من دزدیده نشود اما اتفاق دیگری بیوفتد که هیچ ربطی به دزدیده شدن کیف ندارد اما به همان میزان که برای دزدیده شدن کیف ناراحت می شویم ، برای اتفاق دیگری که با احساس بدمان آن را جذب کردیم نیز ناراحت می شویم .

 

با قانون جذب میتوان شرایط جهان هستی را تغییر داد ؟

مثال بعدی که چندی پیش با آن روبرو شدیم .

اگر اسکیموها به گرما فکر کنند آیا قطب جنوب گرم می شود ؟ پس این یعنی قانون جذب می تواند که شرایط جهان را تغییر دهد که این اشتباه محض است .

ما فرض را بر این میگذاریم که اسکیموها به گرما فکر کنند . زمانی که به گرما و هوای گرم فکر می کنند شرایط قطب جنوب تغییری نمی کند اما شرایطی پیش می آید که باعث می شود اسکیمو  از قطب جنوب به مناطق گرم تر مهاجرت کند ! پس اگر ما به چیزی فکر کنیم قانون جهان رو تغییر نمیدهیم فقط شرایط خودمان تغییر می کند .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]