آموزش تصویری قانون جذب جلسه اول

برای مشاهده ویدیو قانون جذب روی تصویر زیر کلیک کنید !

مدرس : علی الطافی موسس : شرکت آرسینووب ،فست فود آرسینو فود ،رسانه انگیزشی معجزه باور

قانون جذب واقعیت داره یا نه ؟

در جلسه اول می خواهی به شما بگوییم که این قانون از چه زمانی به وجود آمده و به چه شکل تشکیل شده ؟ و آیا افرادی که بهش پی بردند افراد خاصی بودن یا نه ؟

در جواب سوال اول به شما باید بگوییم که قانون جذب از زمانی که ذهن انسان خلق شد به وجود آمد یعنی از زمانی که خداوند اولین انسان رو خلق کرد و به خودش فتبارک الله احسن الخالقین گفت . قانون جذب به شکل خاصی تشکیل نشده و قانون به شکلی تجربی بر مردم ثابت شد مثل قانون جاذبه .

قانون جذب مثل قانون جاذبه همیشه در حال کار کردن است و قانون جذب همان قانون کائنات است . از وقتی که حضرت مسیح به ما گفت که از کلام تو بر تو حکم می شود . این یعنی کلام ما دارای قدرت هست و میتونه تاثیری روی کائنات و زندگی ما بگذاره . این قدرت قانون جذب باعث می شود که ما بتونیم زندگیمون رو باهاش متحول کنیم به همین دلیل است که این قانون به شدت روی تلقین تاکید داره .

قدرت ذهن در قانون جذب

ذهن ما مانند گیرنده و فرستنده ی رادیویی هست که یک سری ارتعاشات رو به جهان هستی ارسال می کنه و مشابه اون رو جذب می کنه . یعنی اگر ما به فقر فکر کنیم فرکانس ما به فرکانس فقر می رسد و همین موضوع باعث می شود که فقر بیشتری را جذب کنیم و برعکس .

شما به یک قطره آب فکر کنید و فکر کنید که قرار است این قطره آب رو به آسمان ارسال کنیم حال اگر بخواهیم آن را با موشک به آسمان بفرستیم چقدر هزینه سوخت و سختی دارد ! اما اگر همین قطره آب را با قطرات معلق آب در هوا هم ارتعاش کنیم یعنی آن را گرم کنیم بدون نیاز به هیچ کمکی خود به خود به سمت بالا میرود و در آسمان قرار می گیرد . بعضی مواقع ما تلاش میکنیم اما نتیجه ای نمیگیریم و علت این عمر آن است که ما فرکانس متناسب با هدفمان را نداریم .

قبل از هرکاری باید با اهدافمان هم فرکانس شویم و سپس شروع به تلاش کنیم .

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟

برای اینکه ما بخواهیم زندگیمان را تغییر دهیم باید ابتدا افکارمان را تغییر دهیم . قانون جذب قانون فکر ها و احساسات ماست .

امام علی (ع) : مراقب افکارت باش که گفتارت می شود . مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود . مراقب رفتارت باش که عادتت می شود . مراقب عادتت باش که شخصیتت می شود . مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می شود .

یعنی افکار ما تبدیل به سرنوشت ما خواهد شد . پس افکار احساسات را می سازند و احساسات زندگی ما را دگرگون می کنند . اگر از صبح تا شب درحال فکر منفی هستید پس منتظر باشید که اتفاقات ناخوسته و منفی بیشتری وارد زندگیت شود ولی اگر فکر مثبت می کنید منتظر تغییرات شگرف باشید چون قانون جذب در هردو صورت عمل خواهد کرد !

قدرت قانون جذب

99 درصد از بدن ما را انرژی تشکیل می دهد و وقتی که ما افکار مثبت را در ذهنمان می گذرانیم پس ساختار سلول های بدن ما کم کم تغییر می کند و به بهترین شکل خود در خواهد آمد ! شما برای تست این موضوع حتما یک گیاه را بردارید و روی گلدان یکی از آن ها جملات منفی و روی دیگری جملات مثبت بنویسید سپس خواهید دید که گلدانی که روی آن جملات منفی نوشته شده رشد کمتر دارد و حتی بستگی به جملات بعضی مواقع خشک نیز می شوند . در صورتی که هردو در شرایط یکسان به وجود آمده اند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]