قدرت ذهن در رسیدن به رویاها | آموزش قانون جذب

شما می توانید با استفاده از قدرت ذهنتان به هر سمتی که خواستید بروید و قدرت ذهن بسیار زیاد است ، آنقدر زیاد که می تواند شما را به تمام خواسته ها و آرزوهایتان برساند . شما در حال کار کردن با یک ابرکامپیوتر به اسم مغز هستید و این ابرکامپیوتر امکان استفاده شما از قانون جذب را به شما می دهد که می توانید با استفاده از آن آرزوها و تجسمات خود را به واقعیت تبدیل کنید . خیلی از ما از قدرت ذهنمان و قانون جذب بی خبر هستیم و از آن استفاده خاصی نمی کنیم .

استفاده از قانون جذب برای رسیدن به آرزوها

اگر بخواهید در زندگیتان یک کار خاص انجام دهید مثلا می خواهید یک شرکت بزنید . ابتدا باید علم مدیریت و فنی آن را داشته باشید و سپس نحوه استخدام کردن کارهای اداری و … را بلد باشید . در اخر باید برنامه ریزی روزانه داشته باشید که فروشتان را بالا ببرید .

قدرت ذهن برای رسیدن به آرزها

همانطور که برای کار خود برنامه ریزی روزانه انجام می دهید برای استفاده از قدرت قانون جذب و ذهنتان نیز باید برنامه ریزی کنید که این برنامه ریزی شامل بخش های مختلفی می شود که یکی از آن ها نوشتن اتفاقات خوب در طول روز است که ذهنتان یاد بگیرد به اتفاقات مثبت فکر کند .


اگر نمی دانید که کائنات چه هستند و می خواهید درمورد کائنات بیشتر بدانید مقاله کائنات چیست و چگونه ما را به آرزوهایمان می رسانند ؟ آموزش قانون جذب را بخوانید .


هرچیزی که در ذهن شما می آید کائنات از آن فکر و احساس به مقدار بیشتری به شما می دهد .

اگر عمدتا شما در حال تفکر به اتفاقات منفی ، اضطراب ، استرس  ، تنگ دستی و دلواپسی و … باشد ، اتفاقاتی برای شما رخ خواهد داد که آن ها را بیشتر و بیشتر می کند .

ذهن شما در زمانی که بیدار هستید درحال ارسال ارتعاش به کائنات و ناخودآگاهتان است حال اگر آن را به شکلی مثبت هدایت نکنید صددرصد ارتعاشات منفی باعث می شود که در آینده ای که در حال حاضر با ذهنتان درحال خلقش هستید به مشکل می خورید !

بر اساس قانون جذب کائنات خواسته ها و رویاهای شما که به شکل ارتعاش به جهان هستی ارسال می شود را دریافت نموده و واقعیت زندگیتان را در آینده رقم خواهد زد .

کائنات همیشه فراوانی دارد و قانون جذب می گوید که برای کائنات مهم نیست که ارتعاش شما و اتفاقاتی که برای شما رقم خواهد زد بر خلاف خواسته ها یا در جهت خواسته هایتان است و در هر صورت آن ها به ارتعاش شما پاسخ خواهند داد . پس بهتر است که ارتعاشات خود را در جهت مثبت و کائنات ارسال کنید .

الان که شما می دانید ذهن شما در هنگام بیداری در حال ارسال ارتعاش است پس باید از همین الان خودتان را برای اینکه افکار مثبت خود را در زندگی بیشتر کنید آماده سازید و با تغییر جهت فکری آگاهانه ذهن خود را به سمت مثبت متمایل سازید تا قانون جذب اتفاقات مثبت بیشتری را برای شما رقم بزند .

قدرت ذهن برای رسیدن به آرزوها

شما اگر بتوانید به صورت آگاهانه فکر مثبت کنید و شروع به تغییر باور های محدود کننده خود کنید به شکلی آرام زندگی شما در جهتی که خودتان می خواهید قرار می گیرد و معجزه های قانون جذب را در زندگیتان کم کم خواهید دید . پس بدون در نظر گرفتن مشکلات سعی در فکر کردن به خوبی ها و نعمات زندگیتان کنید .

با قانون جذب شما می توانید نتایج شگفت انگیزی را وارد زندگی خودتان کنید و اهدافی از جمله سلامتی ، روابط خوب ، ثروت ، ماشین و هرچیزی که خواستید را با استفاده از قانون جذب بدست آورید .

نحوه رسیدن به آرزوها با قانون جذب

همانطور که در بخش بالا گفتیم قانون جذب برای رسیدن به آرزوها بسیار سریع عمل می کند اما چون خیلی ها آن را ساده می پندارند و می گویند پس اگر اینطور بود همه به آرزوهایشان می رسند و به خاطر همین طرز فکر هیچ وقت از قانون جذب استفاده نمی کنند .

شما برای اینکه تست کنید آیا قانون جذب عمل می کند یا نه یک راه حل خیلی ساده دارید برای سه ماه از آن استفاده کنید و اگر نتیجه ای ندیدید آن را کنار بگذارید . ولی خیلی از افراد حتی حاضر به استفاده از قانون جذب نیستند .


پیشنهاد ما : ۹ روش درخواست از کائنات برای جذب صددرصد در قانون جذب


چرا هرچقدر تلاش می کنیم به آرزویمان نمی رسیم ؟

خیلی از افراد از صبح تا شب کار می کنند ولی در نهایت نتیجه ای نمی بینند ولی خیلی ها هستند مقدار کمی کار میکنند اما چند برابر کسانی که زیاد کار می کنند درآمد دارند به نظر شما تفاوت این دو در چیست ؟

خیلی از افراد از صبح تا شب به فکر همسرشان هستند و به او محبت می کنند اما هرچقدر تلاش می کنند محبت همسرشان را به خودشان جلب نمی کنند و همسرشان به ایشان اعتنایی نمی کند تفاوت در چیست ؟

تنها تفاوت در باور های ذهنی و استفاده ناخودآگاه از قانون جذب و قدرت ذهن است . یعنی افرادی هستند که به راحتی همه چیز برایشان جور می شود به راحتی زندگی می کنند این افراد همیشه و پشت سر هم اتفاقات خوب برایشان می افتد چون به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه از قانون استفاده می کنند .

شما فرض کنید کار کردن مثل گاز دادن است و همه فشارتان را بر پدال گاز گذاشتید اما در حین کار شما ترمز نیست زده شده و ترمز دستی هم همینطور . یعنی شما هرچقدر هم که گاز بدهید کاری از پیش نخواهید برد . ترمز همان باور های محدود کننده و انرژی منفی شماست .

با قدرت ذهن چگونه به آرزوهایمان برسیم ؟

شما برای رسیدن به آرزوهایتان از طریق قانون جذب و قدرت ذهن راه های زیادی دارید که یکی از بهترین آن ها تجسم کردن اهداف است در حدی که به ناخودآگاهتان نفوذ کند . یعنی باید سعی کنید خواسته های خود را به شکلی دقیق مشخص کرده و سپس با تمرین زیاد با تمام جزئیات هدف خود را تجسم کنید تا ذهن ناخودآگاه شروع به باور کردن آن کند .

هرچیز مثبتی که در ذهنتان می آید را تجسم کنید . اگر می خواهید ماشینی داشته باشید تجسم کنید که در حال خرید آن ماشین هستید و سپس آن را از نمایشگاه بیرون می برید .

سعی کنید این تکنیک را همیشه در زندگیتان استفاده کنید و با تجسم خلاق ذهن خود را برای اتفاقات مثبت برنامه ریزی کنید .

ذهن شما مانند یک کامپیوتر یا پردازنده است و بسته به شکلی که برنامه ریزی می شود برای شما کار می کند اگر ذهنتان را برای بیماری ، فقر ، روابط بد برنامه ریزی کرده اید و همه زمانتان را به این ها فکر می کنید هیچ وقت انتظار سلامتی ، ثروت و روابط خوب را نداشته باشید.

اگر می خواهید ذهنتان را از اول برای همیشه برنامه ریزی مثبت کنید در سمینار آرزوی تو دستور توست این آموزش به شما داده خواهد شد .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]