قانون جذب چیست ؟ و چگونه به طور موثر از آن استفاده کنیم ؟

قانون جذب چیست ؟ آیا قانون جذب واقعیت دارد ؟

اگر هنوز احساس می کنید که قانون جذب قانونی الکی و توهمی است حتما به مقاله اثبات قانون جذب از طریق قرآن و اثبات قانون جذب از طریق علم سری بزنید و مطالب را بخوانید . قانون جذب به زبان ساده می گوید که شما توانایی جذب هر چیزی که بر آن تمرکز می کنید را دارید و می توانید آن را در زندگی خود ببینید . اعتقاد بر این است که صرف نظر از علم ، دین ، سن ، ملیت یا اعتقاد مذهبی همه ما شامل قوانینی هستیم که حاکم بر جهان هستی است و به این قانون قانون جذب می گویند .

این قانون جذب است که فکر ما را ترجمه می کند و باعث می شود که هم ما به سمت آن چیز و هم آن هدف به سمت ما هدایت و به واقعیت تبدیل شود . پس اگر هر روز افکار منفی در سردارید یا احساس ناراحتی دارید مطابق قانون جذب هر روز اتفاقات بد و بدتری برای شما می افتد . در اصل همه افکار به اشیا و واقعیت تبدیل می شوند .

به همین دلیل است که جهان مکانی زیبا برای انسان هایی است که از این قانون به نفع خود استفاده می کنند .

قانون جذب

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب یکی از بزرگترین راز های جهان است . افراد محدودی کاملا از این قانون آگاه هستند که چه تاثیر بزرگی می تواند در زندگی انسان ها داشته باشد . چه ما این کار را آگاهانه و چه ناآگاهانه انجام دهیم ، در هر ثانیه وجود ما ، به عنوان آهنربای انسانی عمل می کنیم که افکار و احساسات خود را ارسال می کنیم و بیشتر آنچه را که بیان کرده ایم ، دوباره به خود جذب می کنیم. به عنوان مثال در قانون جذب هرچقدر شکرگزاری بیشتری انجام دهید ، جهان هستی اتفاقات خوب بیشتری برای شکرگزاری شما در طول روز می دهد .

آیه قرآن کریم درمورد شکرگزاری :

وَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِن شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ ۖ وَلَئِن كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِي لَشَدِيدٌ (7) 

و (همچنین به خاطر بیاورید) هنگامی را که پروردگارتان اعلام داشت: «اگر شکرگزاری کنید، (نعمت خود را) بر شما خواهم افزود؛ و اگر ناسپاسی کنید، مجازاتم شدید است!»

یا ضرب المثل قدیمی :

شکر نعمت نعمتت افزون کند ، کفر نعمت از کفت بیرون کند …

متاسفانه بسیاری از ما از قدرت و پتانسیلی که در اعماقمان نهفته است ، نابینا هستیم و آن قانون جذب است . در نتیجه آسان است که افکارمان را کنترل نکنیم . این افکار و احساسات منفی باعث ایجاد اتفاقات منفی بیشتری برای شما می شود و به همین شکل در یک ابر انرژی منفی گرفتار خواهید شد .

هنگامی که قدرت جذب توسط شما درک شد دیگر از شما مخفی نیست که . بعلاوه ، اگر شما بیاموزید که چگونه به طور مؤثر قانون جذب را در زندگی روزمره خود اعمال کنید ، کل آینده شما برای خلق شماست.

تاریخچه قانون جذب

قبل از شروع سفرهای باورنکردنی به سمت روشنگری واقعی در قانون جذب ، مهم است که بدانید که می توانید آن را در زندگی خود اعمال کنید و در صورت استفاده از ابزارهای صحیح می تواند مؤثر باشد. رویه ها و اعتقادات موجود در این قانون باعث نادیده گرفتن زندگی افراد بزرگ در طول تاریخ شده است. صدها سال پیش  قانون جذب توسط بودا جاودانه به انسان تعلیم داده شده است. اعتقاد بر این است که وی می خواست که شناخته شود ” آنچه شما هستید همان چیزی است که شما قبلا به آن فکر کرده اید ” . این اعتقادی است که پایه قانون جذب است . 

با گسترش این تفکر و وارد شدن آن به غرب به آن کارما گفته شد . یعنی احساس عصبانیت ، ناراحتی ، خوشحالی و … به خود انسان باز میگردد اما در وسعت خیلی بیشتر ! این مفهوم ساده مدت هاست که برای تعداد زیادی محبوب شد  و این یعنی قانون جذب چیز جدیدی نیست . اصول اصلی قانون جذب را می توان در ادیان و مذاهب مختلف پیدا کرد .

آیا قانون جذب واقعیت دارد ؟

همانطور که قبلاً بحث شد ، قانون جذب و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده است. و بسیاری از زنان و مردان بزرگی که نشان خود را بر این جهان گذاشته اند ، نشان داده اند که قانون جذب یکی از بزرگترین قدرت های روی زمین است ؛ با بسیاری از شاعران ، هنرمندان ، دانشمندان و اندیشمندان بسیار خوبی چون شکسپیر ، بلیک ، امرسون ، نیوتن و بتهوون ، همه این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود انتقال می دهند.

قانون جذبطرفداران مدرن بسیاری از قانون قانون جذب نیز وجود داشته اند. این موارد شامل اپرا وینفری ، جیم کری و دنزل واشنگتن ، ریحانه پارسا ، سروش جمشیدی است .

چالش برانگیزترین بخش تأیید و پذیرش حقیقت آنچه قانون جذب دارد ارائه می دهد این است که بدانید که هر یک از اتفاقات خوب در زندگی ، چه خوب و چه بد ، تنها توسط شما شکل گرفته است . با این حال دیگر دلیلی ندارد که زمام زندگیتان را بر عهده بگیرید و شروع به تغییر زندگیتان کنید و اتفاقات خوب را به زندگیتان دعوت کنید .

با این حال ، هنگامی که واقعاً فهمیدید که کلید اصلی قانون جذب چیست ، می توانید با امید و شجاعت در دانش بیش از حد تجدید کنید که آزاد هستید که مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید و خود را برای همیشه از چرخه ترس آزاد کنید . اگر می خواهید آموزش قانون جذب و تکنیک های واقعی و بدون سانسور قانون جذب را آموزش ببینید حتما سمینار مخفی 13 ساعته آرزوی تو دستور توست با آموزش کوین ترودو ( یکی از بزرگترین مدرسان قانون جذب ) را تهیه کنید .

علم و قانون جذب ؛ واقعیت ، نه داستان

کار فیزیکدانان کوانتومی در سالهای اخیر به درخشش بیشتر در مورد تأثیر باورنکردنی که قدرت ذهن در زندگی ما و جهان به طور کلی دارد ، کمک کرده است . هرچه این ایده توسط دانشمندان و متفکران بزرگی به طور یکسان کاوش شود ، درک بیشتری در مورد چقدر نقش ذهن در شکل دهی به زندگی و دنیای پیرامون ما دارد .

فرقی نمی کند که شما تا به حال درک کاملی از فیزیک کوانتومی در  قانون جذب داشته باشید. با این حال ، این بدان معنا نیست که همه ما نمی توانیم از مزایای بسیاری که این سخاوتمندانه و قانونی می تواند به ما ارائه دهد ، برخوردار باشیم.

قانون جذباز آنجایی که فیزیکدانان برای کسب اطلاعات بیشتر و بیشتر در مورد قانون به ما می آیند ، بیشتر می توانیم از تحقق واقعاً رهایی بخش و توانمند کننده خوشحال شویم که ما خالق و کنترل کننده زندگی و انرژی ما از آن هستیم.

خوشحال باشید ، زیرا جهان همیشه در کنار ماست! هرچه وقت بیشتر به یادگیری چگونگی استفاده از قانون جذب به طور مؤثر اختصاص دهید ، زندگی شما تحقق و پاداش بیشتری خواهد داشت. هیچ محدودیتی وجود ندارد! ذهن خود را باز کنید و از فراوانی طبیعی جهان لذت ببرید.

نحوه استفاده از قانون جذب | تکنیک های قانون جذب

وقتی متوجه شویم که ما می توانیم با ذهنمان وقایع و امکانات را به سمت خودمان بکشانیم ما شبیه به هنرمندانی هستیم که در ذهن خود تصویری زیبا می سازیم و سپس در زندگیمان پدیدار می شود .

پس اگر تصویر و زندگی خود را دوست ندارید چکار می کنید ؟

آن را تغییر دهید !

زندگی مثل یک بوم خالی از هرچیزی است که شما انتخاب می کنید که در آینده چه چیزی وارد زندگیتان شود و تصویر نهایی چگونه بنظر برسد .

مهم نیست که چه چیزی از زندگی و کائنات می خواهید فقط کافی است آن را در ذهن خود با جزئیات تجسم کنید و هر روز با قدرت و احساس بیشتری این تجسم را انجام دهید و سپس این موضوع را به زندگی خود دعوت می کنید .

در اینجا فقط چند قسمت از بخش های زندگی وجود دارد که میتوانید با قانون جذب به آن دست یابید وگرنه قانون جذب قانونی بی نهایت است و می توانید با آن به هرچیزی برسید .

ایجاد عشق و روابط با قانون جذب

با ایجاد روابط جدید در هر روز به این پی میبریم که ایجاد رابطه و عشق هدفی همگانی است . بسیاری از افراد آرزوی دیدار عشق حقیقی و با کلیه مشخصات مد نظرشان را دارند . اما آیا قانون جذب می تواند به ایجاد عشق در زندگی شما کمک کند ؟

جواب کوتاه : بله !

بسیاری از تکنیک ها و تمرین های قانون جذب وجود دارد که می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس ، کاریزما و تمایل ناخودآگاه کلی برای دریافت عشق شود. به این ترتیب ، با استفاده از قانون جذب می توانید جفت روح واقعی خود را جذب کنید .

جذب پول و ثروت با استفاده از قانون جذب

قانون جذب

یکی دیگر از اهداف مشترک در سراسر جهان فراوانی مالی است . ثروت مزایای بارز زندگی شما را به همراه دارد. پول می تواند یک سقف روی سر و مواد غذایی شما روی میز قرار دهد . به همین ترتیب ، این توانایی را دارد که خانواده و دوستان خود را فراهم کند .

متأسفانه ، بسیاری از ما با ایده ثروت روابط دشوار داریم و فکر میکنیم که پول حاکی از طمع و غرور است. برای جذب پول ، باید این الگوهای منفی فکر را از بین ببریم. جنبه اصلی قانون جذب این ایده است که مثبت بودن باعث افزایش مثبت می شود. بنابراین ، می توانید با کمک روشها و تکنیک های تجسم یاد بگیرید که چگونه پول را در زندگی خود جذب کنید .

قانون جذب

3. بهبود سلامتی جسمی و روحی با قانون جذب

همانطور که میدانید ذهن قدرت شگفت انگیزشی در شفادهی بدن دارد و اگر نحوه این کار را یاد بگیریم مطمئنا میتوانیم نتایج فوق العاده ای را داشته باشیم . اگر بخواهیم این موضوع را بفهمیم باید درمورد دارونما ها تحقیقاتی انجام شود . هنگامی که شخصی بیمار می شود در برخی مواقع دارونماهایی به بیمار می زنند ولی به خود بیمار می گویند که این دارو تاثیر فوق العاده ای دارد و بیمار چون فکر می کند که باید خوب شود توسط این دارونما به راحتی خوب می شود .

پس این کار را ذهن و قانون جذب انجام داد نه آن دارو نما ! شفادهی توسط بت ها هم در زمان قرون جاهلیت یا شفادهی توسط ائمه یا خداوند نیز به دلیل ایمان به این است که بعد از دعا خدا می خواهد این شخص خوب شود و قدرت شفادهی خداوند هم زیاد است و همین دلیلی است که آن شخص از سخت ترین بیماری ها هم شفا میابد .

پس اگر به ریشه ی هرچیز در جهان هستی نگاه کنیم همگی نشات گرفته از ارتعاش است و قانون جذب قانونی کلیدی برای زندگی افرادیست که می خواهند زندگی خود را تحت کنترل همیشگی خود درآورند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]