چگونگی ایجاد حلقه های ارتباطی با قانون جذب

مقدمه :

همه ما می دانیم که برای اینکه بتوانیم به آرزو و خواسته هایمان  در زندگی برسیم باید از قدرت درونی خود استفاده کنیم قدرت درونی یعنی اینکه توانایی شروع کار به شما برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان و زمانی که شما از قدرت درونی برای رسیدن به خواسته هایتان استفاده می کنید قطعا نتیجه خواهید گرفت .

هیچ موقع احساس ترس را در درونتان روشن نکنید قانون جذب بر اساس احساسات است که شما را به خواسته ها و آرزوهای شما می رساند . مثلا اگر احساس ترس و ناراحتی داشته باشید احساس شکست داشته باشید قطعا قانون جذب برای شما عمل نمی کند زمانی که یک حلقه ارتباطی بین عقل و احساس انسان شکل می گیرد بسیار مفید است انسان می‌تواند با این حلقه و قانون جذب به همه خواسته هایش برسد شما باید متوجه باشید که به هر چیزی که فکر کنید و بر روی آن تمرکز کنید ان چیز تعیین کننده زندگی و آینده شماست .

 

چند روش برای تقویت قدرت درونی

۱ مراقبه یا مدیتیشن :

در جهان و برای هر انسانی راه های زیادی وجود دارد اما همه انسانها در هر کجای دنیا که هستند ابتدا باید ذهن شان را آرام کنند و سکوت را برای ذهن شان فراهم سازند تا بتوانند به درستی به اهداف و خواسته هایشان فکر  و بر روی آنها تمرکز کنند . مراقبه بهترین روش برای تقویت قدرتروحی و درونیتان است که هیچگاه نباید آن را بی اهمیت نشان دهیم شما می‌توانید با مراقبه یا مدیتیشن قدرت های روحی خود را افزایش دهید و ذهن تان را آرام کنید .

 

قانون-جذب

2 اعتماد کردن به احساس درونی و قدرت روحی

شما باید به احساساتتان اعتماد داشته باشید و این باور را داشته باشید که قدرت درونی شما راه درست را به شما نشان می دهد و بدانید که قدرت درونی به شما هیچگاه راهی اشتباه را پیشنهاد نمی کند وقتی به این موضوع ایمان داشته باشید می‌توانید به صدای درونیتان گوش دهید و اعتماد به احساس های درونی و قدرت های روحی را در خودتان ایجاد کنید شما باید به ندا و قدرت درونیتان اعتماد داشته باشید و گوش دهید نه به هیچ کس دیگر ….

3 خلاق باشید …

بعد از اینکه شما به ندای درونی و قدرت روحتان اعتماد کردید و به آن گوش دادید باید توجه داشته باشید که تنها شما هستید که در این مسیر قدم برمی دارید و باید خلاق باشید چون این خلاق بودن به شما برای طی کردن این راه بسیار کمک می کند زمانی که شما خلاقیت داشته باشید توانایی های روحی و درونی خود را متوجه می شوید و هرچه خلاقیت شما بیشتر باشد بیشتر با درون خود هم ارتعاش می‌شوید .

4 استفاده و شرکت در دوره‌های آموزشی و جزوات …

شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی در این راه بسیار پیشرفت کنید با این دوره‌ها و این جزوات تنها بخش آموزش و تئوری را فرا میگیرید اما برای تجربه های بیشتر باید گام اول را بردارید و شروع کنید .

5 با روح درونشان ارتباط برقرار کنید

زمانی که شما یک راه را پیش رو می گذارید و می خواهید در آن  قدم بردارید می توانید از روح تان کمک بگیرید  در ابتدای کار ممکن است هیچ نشانه هایی از قدرت درونی تان نگیرید اما بعد از مدتی و به مرور زمان به جایی میرسید که می توانید صدای درونی تان را بشنوید و این زمان قدرت های درونی شما تقویت شده است شما برای ارتباط برقرار کردن با روح تان نیاز به استعداد خاصی ندارید شما می توانید به راحتی با روحتان و قدرت درونیتان در ارتباط باشید اما نکته مهم این است که فقط این مهارت را با تمرین مداوم به دست می آورید

قانون-جذب

6 یک دفترچه برای نوشتن و ثبت  کردن رویاها و قدرت های درونیتان داشته باشید ….

وقتی شما به اهدافتان فکر می کنید و آنها را در ذهنتان به تصویر می کشید یعنی اینکه در حالت رویا قرار دارید و ذهن خودآگاه شما غیر فعال است برای اینکه شما بخواهید و بتوانید رویاها و اهدافتان را به واقعیت تبدیل کنید می توانید آنها را یادداشت کنید شما می‌توانید در رویاهای خود به آرزوها و اهدافی که دارید فکر کنید و بر روی آنها تمرکز کنید تا باعث شود ذهن ناخودآگاهتان آنها را واقعی تجسم کند و شما بتوانید آنها را با قانون جذب سریع تر جذب کنید .
زمانی که ذهن شما در حالت مدیتیشن قرار دارد می‌توانید بگویید در حالت رویا هستید  و ذهن خودآگاه شما در حالت استراحت است پس شما می توانید در این زمان رویاهای تان را یادداشت کنید و هر رویایی را که دارید در ذهنتان به تصویر بکشید و بیشتر به آن فکر کنید .

7 لازم است در مورد چاکراها بدانید …

بهترین روش برای قدرت های درونی جمع آوری اطلاعات لازم  در رابطه با چاکراها است .

چاکراه ها در مرکز انرژی در بدن شما قرار دارند و می توانند به  اطلاعات و قدرت های درونی شما دسترسی داشته باشند و این اطلاعات را برای شما فراهم کنند و در اختیارتان قرار دهند . زمانی که شما بتوانید توانایی این انرژی را درک کنید به موفقیتی در مورد رشد حس درونی تان خواهید رسید که این موفقیت در زندگی شما بسیار مهم و حیاتی است . همه انسان ها می توانند به قدرت های درونی شان دسترسی پیدا کنند و می توانند قدرت های روحی شان را تقویت کنند که این کار فقط با تمرین و تلاش و پشتکار شدنی است . اهمیت سلامت روح و انرژی درونی بسیار مهم است که انسان نباید به آن بی تفاوت باشد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]