چگونه از قانون جذب استفاده کنیم تا نتیجه بگیریم ؟

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم تا نتیجه بگیریم ؟

بیشترین سوالی که در بین مردم در مورد قانون جذب وجود دارد این است که چگونه از آن برای کسب اهداف مان استفاده کنیم و یکی از مسائل و مشکلاتی که بسیاری افراد نمی دانند چگونه با قانون جذب دست به آن خواسته برسد

از دید مشکلات اصلی برای استفاده از قانون جذب مقاومت ذهن شما برای اینکه بتوانیم با استفاده از قانون جذب به اهداف و آرزوهای خود دست یابید باید ذهن و افکارتان را در اختیار و کنترل خودتان بگیرید شاید تا بتوانید بهترین شکل ممکن از قانون جذب استفاده کنید
البته فقط کنترل ذهن و افکار نیست شما باید تمامی اصول استفاده از قانون جذب را بدانید تا بتوانیم یک جزء خوب داشته باشید .

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟

بر اساس قانون جهان یا همان قانون جذب همه چیز زندگی خودتان را اعم از خوب بد مثبت یا منفی را خودتان وارد زندگی تان کرده‌اید یا به عبارتی خودتان جذب کردید .

تمام زندگی شما و تمام اتفاقاتی که در زندگی برای شما رخ می دهد و هر آنچه که شما در زندگی دارید یا ندارید نتیجه ارتعاشی است که شما به جهان ارسال کرده اید به عنوان مثال اگر رابطه دلخواه تان را در زندگی تان دارید یا اوضاع مالی شما خوب نیست همه اینها نتیجه ارتعاشی است که افکار شما به سمت کائنات ارسال کرده است .
شما قبل از اینکه بدانید چگونه باید از قانوت جذب برای رسیدن به آرزوهای تان استفاده کنید باید به این باور عمیقاً برسید که تمام شرایط زندگیتان را خودتان جذب کرده‌اید شما حتی اگر از وجود چنین قانونی باخبر نباشید و اصلاً ندانید که چنین قانونی در جهان وجود دارد باز هم خواه نا خواه از این قانون استفاده کرده اید .
قانون جذب هر لحظه در حال انجام دادن ارتعاش شما است و برایش فرقی نمیکنه که شما چه چیزی یا چه کسی را میخواهید چون جهان پر از فراوانی است .
‌ زمانی که ذهن شما خواسته یا ناخواسته به هر چیزی که در این جهان است فکر می کند همان لحظه ارتعاش آنرا به کائنات و جهان هستی ارسال می کند .

برای کائنات هیچ تفاوتی ندارد که شما دارید به چیزهای خوب فکر می کنید یا بد تنها یک وظیفه دارد که پاسخی مناسب با همان ارتعاشی که فرستاده اید برایتان ارسال کند .
کمی به گذشته برگردید و دوران کودکی خود را به یاد بیاورید توسط معلم همکلاسی یا دوستان خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته اید !
بله درست دارید فکر می کنید همه اینها را خودتان برای خودتان جذب کرده اید .
همه ما در یک جهان زندگی میکنیم و همه ما چه خواسته و چه ناخواسته درگیر قانون های این جهانیم و داریم از این قانون ها استفاده می کنم .

• حتی زمانی که شما ما در حال خواندن این مقاله هستید خواندن این مقاله را خودتان جذب کرده اید .
• شما در این دنیا هیچ کاری را به طور اتفاقی انجام نمی دهیم .
• شما هیچ وقت به طور اتفاقی با فرد نالایقی اتفاقی ازدواج نمیکنید یا وارد رابطه نمی شوید .
• هیچ اتفاق خوب یا بدی به طور تصادفی در زندگی شما اتفاق نمی‌افتد .
• شما هرگز بدون دلیل در یک مکان یا شرایط خاص قرار نمی گیرید .

این خود شما هستید که ه تمام شرایط اتفاقات احساسات و افراد را را در زندگیتان جذب کرده اید .

معلوم است که خیلی دوست دارید از قانون جذب استفاده کنید و شرایط زندگیتان را همانطور که می‌خواهید ایجاد کنید
حالا برای شما یک خبر خوب دارم خبر این است که شما برای استفاده از قانون جذب نیازی نیست کار سخت و طاقت فرسایی انجام دهید تنها کافی است ااز فرمول های قانون جذب که بسیار ساده هستند استفاده کنید .

مهمترین نکته در مورد قانون جذب این است است که شما ما باید به آینده خود حس و حال خوبی داشته باشید .

اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب همانطور که آرزو دارید زندگی تان را بسازید این مراحل را پیوسته انجام دهیم :

1 بخواهید !

اولین مرحله در قانون جذب این است که باید درخواست کنید تا به شما داده شود .

در اولین قدم شما باید خواسته هایتان را مشخص کنید و اهداف تان را بیان کنید بهترین راه برای مشخص کردن خواسته‌ها و آرزوهایتان نوشتن آنها است هر خواسته و هدفی که دارید کاملا دقیق و با جزئیات روی کاغذ بنویسید نوشتن اهداف باعث می شود که شما به طور دقیق تری به کائنات بفهمانید که خواسته و آرزوی شما چیست .
در زمان نوشتن لطفاً پرتوقع باشید چیزهای کم از کائنات نخواهید
باید به این نکته همیشه توجه داشته باشید بزرگی و کوچکی برای کائنات فرقی ندارد .
پس در اولین مرحله شما تمامی اهداف و خواسته های تان را را جز به جز یادداشت می کنید .

 

 

2 باور داشته باشید !
دومین مرحله استفاده از قانون جذب این است که شما باور داشته باشید که می توانید به تمامی خواسته ها و اهداف تان برسید این ایمان باید قلبی باشد .
یکی از بهترین قسمت های قانون جذب شاید همین مرحله باشد اما شما تا زمانی که رسیدن به خواسته های تان را باور نداشته باشید نباید انتظار داشته باشید که به آنها برسید شما باید ایمان داشته باشید که قانون جذی می تواند شما را به تمامی خواسته های تان برساند شما باید طوری رفتار کنید انگار به آرزویتان رسیده اید ‌
باور کردن با تصور کردن متفاوت است زمانی که شما چیزی را میخواهید درون ذهنتان تصور می‌کنید اما باور کردن کار متفاوتی است ذهن باید چیزی را که وجود ندارد تصور کند .
شما باید آرزوهای را باور داشته باشید و طوری رفتار کنید که انگار در زندگی تان اتفاق افتاد است .

3 دریافت کنید !
در مرحله سوم شما باید هدفتان را دریافت کنید .
اگر شما مرحله اول و دوم را کامل و به درستی انجام داده باشید در این مرحله زمان آن رسیده که به هدفتان دست یابید .
زمان رسیدن به اهداف اصلاً مشخص نیست هرچقدر که شما بیشتر روی خواسته تان تمرکز کنید و تمام این را به خوبی انجام دهید کائنات خواسته تان را به آسان ترین شکل ممکن وارد زندگیتان می کند

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم  ؟

تیم ما دراین مرحله شما را با مهمترین تکنیک قانون جذب یعنی  مدیتیشن و آرام سازی ذهن شما را آشنا می کنیم .

قانون جذب-مدیتیشن

مدیتیشن و آرام سازی ذهن :

شما برای استفاده از قانون جذب  باید ذهنتان را به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه با استفاده از روش مدیتیشن و آرام سازی ذهنی آرام و ریلکس کنید .مدیتیشن باعث می شود که عملکرد ذهنی شما روبه افزایش برود ولی در همین حین هم ذهن شما در راحت ترین حالت ممکن قرار می گیرد .

من به شما پیشنهاد می کنم همیشه قبل از انجام تمرین قانون جذب حتماً یک بار مدیتیشن و آرام سازی ذهنی انجام دهید اجباری هم در این کار وجود ندارد ولی اینکه ذهن شما آرام و ریلکس باشد شما میتوانید روی خواسته ها و اهداف تان تمرکز بیشتری داشته باشید و همچنین احساس بهتری داشته باشید که باعث می‌شود سریعتر به خواسته های خود دست یابیم .
شما برای اطلاعات بیشتر در مورد قانون جذب میتوانید به مقاله  مراجعه کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]