قانون جذب کائنات و رسیدن 100% و تضمینی به خواسته ها

در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه با قانون جذب زندگی خود را از پایه متحول کنید و به راحتی زندگی را طبق میل خود ایجاد کنید . در این مقاله کلیه روش های قانون جذب و درخواست از کائنات گفته شده و اگر شما آن ها را مو به مو اجرا کنید می توانید تغییرات را در زندگی خود ببینید .

شما می توانید حتما به اهدافتان برسید ولی باید این قوانین را عمل کنید و حتما اهدافتان را بخواهید تا بتوانید به آن ها برسید .

قانون جذب و روش های آن برای رسیدن به خواسته ها

قانون جذب روش های زیادی دارد اما قانون جذب سه مرحله مهم و اصلی دارد که باید آن ها به بهترین شکل رعایت شوند و اگر بتوانید اجرایی کنید خواسته تان را محقق شده ببینید .

مراحل قانون جذب :

قانون جذب

1.درخواست

2.باور

3.دریافت

شما برای رسیدن به اهداف و آرزو های خود باید این سه مرحله را پشت سر بگذارید .

1.درخواست کنید :

اگر می خواهید با قانون جذب به آرزوهای خود دست یابید باید ابتدا آن ها را مشخص کنید . یعنی برای شروع سعی کنید با مراقبه کردن رسالت خود را در این زندگی پیدا کنید و سپس مشخص کنید چه زمانی از زندگی خود راضی خواهید بود درصورتی که چه چیزهایی را داشته باشید ! آن ها را بنویسید و جزئیات را مشخص کنید .

مثلا من اگر ماشین داشته باشم خوب است .

قانون جذب | اهداف مشخص

حال شروع می کنیم به مشخص کردن جزئیات : من جنسیس کوپه 2014 فول آپشن با رنگ آلبالویی می خواهم .

به این می گویند دقیق ، واضح و شفاف کردن آرزو ها و اهداف که تاثیر به سزایی در سرعت رسیدن به اهداف ما دارد . خیلی از ما ها نمی دانیم که چه چیزی از زندگی می خواهیم و چون نمی دانیم هربار به سمتی میرویم .

شما فکر کنید ذهن شما مثل خورشید است تا زمانی که همه جا بتابد هیچ جا را درست گرم نمی کند ولی اگر به یک نقطه متمرکز شود آنجا را می سوزاند و دقیقا شما باید روی خواسته دقیق خود تمرکز کنید .

درخواست کردن از کائنات با قانون جذب اصلا کار سختی نیست و شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید البته باید نکاتی که در ادامه گفته می شود را رعایت کنید . پس برای درخواست از کائنات نکات زیر را تک به تک رعایت کنید و شک نکنید که آرزوها و رویاهای شما واقعی می شوند .

1.ذهن خود را آرام سازید و تمرکز کنید .

همانطور که در بالا گفتیم اولین مولفه درخواست کردن تمرکز کردن است و تمرکز در صورتی به وجود می آید که ذهنمان را از هرگونه استرس عاری سازیم تا بتوانیم به بهترین شکل اهدافمان را درخواست کنیم .

 1. ایمان به اهداف و رویاهای خود

شما باید به اینکه رویایتان قابلیت واقعی شدن دارد مطمئن باشید و حتی یک درصد شک می تواند رویایتان را به تعویق بیاندازد . مطابق حرف توماس ادیسون ، ذهن ما گیرنده و ارسال کننده ارتعاش هست پس بی شک هر درخواست ما از کائنات حتما بازخوردی از جهان هستی به سمت ما خواهد داشت .

برای درخواست از کائنات فکر و باور های مثبت را باید در ذهن خود بکارید و احساستان را نسبت به اهداف خود عالی نگه دارید . مثلا مطمئن باشید که قراراست بهترین رابطه را با بهترین پسر یا دختر داشته باشید و در هنگامی که روابط خوبی در اطرافتان می بینید آن ها را تحسین کنید و این اتفاق مطابق قانون جذب شروع به جذب روابط خوب برای شما خواهد کرد چون شما نسبت به اهدافتان احساس خوبی دارید .

خیلی ها می گویند

چگونه به اهداف خود ایمان داشته باشیم ؟

برای این کار من دو راه حل به شما می دهم :

1.تلقین به خود

2.شروع کردن از خواسته های کوچک ترقانون جذب

اینکه شما به اهداف خود ایمان ندارید دلیلش مقاومت ذهن شماست که نمی گذارد و هرچقدر شما می گویید من بهترین خانه را میخرم ذهنتان می گوید در این گرانی ؟ پولش را از کجا میاوری ؟ و شما را مایوس می کند ولی قانون جذب تکنیکی به اسم تلقین یا جملات تاکیدی دارد که شما اگر جملات تاکیدی مثل : من لیاقت روابط خوب را دارم . بهترین روابط را من جذب می کنم و … ذهن شما پس از مدتی دیگر از مقاومت دست می کشد و با شما همراهی می کند .

ولی برای شروع باید انقدر تکرار کنید که مقاومت ذهنی خود را از بین ببرید و ذهنتان را به سمت مثبت سوق دهید . سمینار آرزوی تو دستور توست راه حل های بینظیری را در این مورد با شما به اشتراک می گذارد .

خیلی ها در شروع میخواهند مثلا یک خانه خیلی بزرگ در بهترین جای ایران را جذب کنند و از طرفی در ضرب المثل های قدیمی می گویند :

سنگ بزرگ نشانه نزدنه !

یعنی شما اگر رویای خود را خیلی خیلی بزرگ انتخاب کنید باعث می شود زود مایوس شوید . خیلی از اطرافیان به شما می خندند و همین باعث می شود که بالکل پیشرفتی در زندگیتان نکنید پس اگر می خواهید تازه با قانون جذب اتفاقاتی را به خود جذب کنید از اتفاقات کوچک شروع کنید .

مثلا درآمد 1 میلیونی خود را به یک و نیم میلیون برسانید و کم کم زندگی خود را تغییر دهید و زمانی که من درآمد یک و نیم میلیونی خودم را زیاد کنم اعتماد بنفسم بیشتر می شود و میگویم پس اهداف بزرگتر هم قابل دسترسی هستند همانطور که این را جذب کردم اهداف بزرگتر را هم جذب می کنیم .

 1. از کائنات درخواست کنید و بخواهید .

هر آرزو و خواسته ای از کائنات دارید آن را به کائنات ارسال کنید و بدانید مطابق قانون جذب صددرصد کائنات به خواسته شما پاسخ خواهند داد . شما اگر خواسته ای را می خواهید باید اول به آن باور داشته باشید و از طرفی هم احساس داشتنش را کنید .

یعنی نگویید الان وضع من بد است و … ولی اگر به این هدف برسم خوب می شود . شما همین الان باید احساس داشتن آن را کنید . بعد از چند روز تمرین مطمئن باشید که کم کم نشانه هایی از اهداف و خواسته های خود را در زندگی می بینید .

مثلا اگر بگویید من 206 سفید می خواهم بعد از مدتی زمانی که بیرون از خانه می روید 206 سفید بیشتری می بینید و این یعنی تمرینات به درستی انجام شده و قانون جذب برای شما فعال شده است .

اگر شما رابطه خوب می خواهید خودتان را کنار همسرتان تصور کنید که چه اتفاقاتی در حین رابطه می افتد یا مراسم خواستگاری ، ازدواج ، بودن درکنار همسرتان در طول روز و … را تصور کنید . این کار باعث عالی شدن احساس شما می شود و همین مسبب این می شود که اتفاقاتی در ادامه بیوفتد که باب میل شما بوده و قانون جذب را برای خود فعال می کنید .

 1. خواسته ، آرزو و اهداف خود را شفاف و واضح بنویسید .

هر آرزویی که دارید را به صورت واضح به کائنات اعلام کنید و چون واضح اعلام می شود احساس بهتری درون شما ایجاد می شود و ارتعاش قدرتمندی به سمت کائنات ارسال می شود .

اگر می خواهید نیمه گمشده خود را جذب کنید مشخصاتش را کامل بنویسید :

 1. رنگ مو
 2. رنگ چشم
 3. قد
 4. مدرک تحصیلات
 5. وزن
 6. اخلاق
 7. دین
 8. سلامت

هرچیزی که فکر میکنید برای همسر ایده آل شما مناسب است را بنویسید و مطمئن باشید اگر با خواسته خود هم ارتعاش شوید خیلی راحت وارد زندگیتان خواهد شد . همین نوشتن ویژگی ها یکی از راه های دعوت آن شخص به زندگیتان هست و مطمئن باشید جهان انقدر فراوانی دارد که شما با هر ویژگی دلخواهتان می توانید آن شخص را وارد زندگی خود کنید .

هر روز قبل از اینکه به آرزویتان برسید آن آرزو را در ذهن خود تصور کنید و در تصورات خود غوطه ور شوید شاید اول این کار سخت باشد و ذهنتان مقاومت کند اما شما با ذهن خود نجنگید و فقط بدون توجه به اینکه چه موانعی را برای شما میتراشد تلاش کنید و تمرین کنید و تجسم کنید پس از یک مدت ذهن شما دیگر مقاومت نمی کند .

یکی از دلایل اینکه خیلی ها از قانون جذب نتیجه نمیگیرند این است که قانون جذب را می دانند اما از آن استفاده نمی کنند پس علم بدون عمل فایده ای نخواهد داشت . شما اگر در طول مدت زیاد تجسم را انجام دهید ذهنتان دیگر ناخودآگاه ارتعاش اتفاقات خوب را ارسال می کند و کم کم زندگیتان شروع به مثبت شدن می کند .

 1. آرزو ، خواسته و اهداف خود را احساس کنید :

یکی از مهم ترین روش های قانون جذب ، شما باید خواسته و آرزوی خود را احساس کنید . یعنی اگر به آرزو و اهداف خود رسیدید چه احساسی خواهید داشت این قوی ترین ارتعاشی است که می توانید به کائنات ارسال کنید و این ارتعاش با احساس کردن بو و … بیشتر شود صددرصد ارتعاش خیلی قدرتمند تر ارسال می شود و هرچقدر که قدرتمندتر ارسال شود مطابق قانون جذب اتفاقات و آرزو ها سریع تر جذب شما می شوند .

اگر احساس کنید که به هدف خود رسیده اید نتایج و اتفاقات خوب کوچک و بزرگ کم کم وارد زندگیتان خواهد شد و کم کم اعتماد بنفستان برای جذب خواسته های بزرگتر بیشتر می شود .

 1. سپاسگذار رویا و اهداف خود باشید .

یکی دیگر از روش های قانون جذب احساس سپاسگزاری است که می تواند سرعت تحقق آرزوهای شما را چند برابر بیشتر کند و از طرفی ایجاد احساس خیلی عالی در شما می کند همانطور که جول اوستین می گوید : نزدیک ترین فرکانس به فرکانس الهی ، فرکانس احساس سپاسگزاری است .

هرچیزی را که احساس شما را عالی می کند و به دست می آورید بنویسید شما با شکرگزاری از نتایجی که گرفته اید و اتفاقات خوبی که نسیب شما شده است سبب می شوید مطابق قانون جذب کائنات اتفاقات بهتری را برای شما رقم بزند .

7 . به کائنات و قانون جذب اعتماد کنید .

اگر شما خواسته ای را بخواهید و به رسیدن به آن خواسته باور نداشته باشید مطمئن باشید که آن خواسته هیچ وقت به شما جذب نخواهد شد و کائنات نیز به همان میزان بی اعتمادی شما به شما بی اعتمادی بیشتر می دهد . اما اگر به خداوند ، کائنات و قانون جذب ایمان داشته باشید شک نکنید که زندگی شما بنا بر خواسته هایتان متحول خواهد شد .

اگر می خواهید ایمانتان نسبت به قانون جذب بیشتر شود بهترین راه حل آن شنیدن سمینار آرزوی تو دستور توست هست که اگر این سمینار را بشنوید ایمانتان نسبت به قانون جذب صددرصد خواهد شد و باور کنید به خواسته هایتان میرسید .

قانون جذب2 . باور کنید که میرسید :

دومین مرحله قانون جذب باور داشتن به خواسته است .خیلی ها فکر می کنند که باور کردن به منظور این است که باور دارند که ثروتمند می شوند یا به اهداف و قدرت خود باور داشته باشند اما این اشتباه است باور داشتن یعنی اینکه شما ذهنتان با اهدافتان یکسان باشند .

در قانون جذب باور چگونه شکل می گیرد ؟

در زندگی همه ما از کوچکی اتفاقاتی افتاده و به مرور تکرار شده . به طور مثال در بچگی زیاد به ما می گفتند دست و پا چلفتی و شاید در حال حاضر به دست و پا چلفتی بودن خود باور داشته باشیم و همین باعث شود که در زندگی خودمان به مشکلاتی بربخوریم . یا به ما خنگ می گفتند و هنوز چون ما باور داریم که خنگ هستیم و ذهن ما آن را باور کرده پس ما هم کار هایی میکنیم که باعث می شود این باور در ما تشدید شود . اگر شما بخواهید دانشمند شوید این باور جلوی شما را خواهد گرفت و نخواهد گذاشت که شما به هدف خود دست یابید .

همانطور که آنتونی رابینز می گوید : انسان ماشین اثبات باور های خود است . پس حتما باید این باور های قدیمی را در ذهن خود از بین ببریم و به باور های قدرتمند تبدیل کنید . یعنی شما اگر بخواهید ثروتمند شوید اما باور داشته باشید که پول درجهان کم است یا پول درآوردن کار سختی است پس اتفاقاتی می افتد که جلوی پولدار شدن شما را بگیرد پس سعی کنید این باور های محدود کننده را از بین ببرید .

شما باید باور های پولساز و ثروتمند کننده را در ذهن خود بسازید و برای این کار کتاب صوتی بیاندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل را به شما پیشنهاد می کنیم .

3. جذب خواسته ها و رویاها

قانون جذبسومین و شیرین ترین قسمت قانون جذب رسیدن به آرزو ها و خواسته هاست . یعنی شما اگر از قوانین سمینار آرزوی تو دستور توست  استفاده کنید و به صورت منظم و روزانه به آن عمل کنید شک نکنید که خواسته تان را در یک قدمی خود خواهید یافت و سپس به راحتی به آن دست خواهید یافت و خداوند را شکر کنید .

سعی کنید پس از هربار رسیدن به خواسته ها شکرگزاری زیاد انجام دهید تا خداوند برکت بیشتری در زندگیتان وارد کند و مطمئن باشید اگر قانون جذب را بلد باشید صددرصد می توانید به خواسته خود دست یابید و قانون جذب همیشه درحال عمل کردن است .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]