قانون جذب و اشتباه گرفته شدن آن با مثبت اندیشی

شما وقتی می خواهید با ماشینتان رانندگی کنید ، آیا از قبل توسط کسانی که بلد هستند آموزش می بینید یا توسط کسانی که رانندگی ضعیفی دارند ؟ صددرصد توسط گروه آموزش می بینید و کار با مغز هم همین است . یعنی خیلی ها به اشتباه قانون جذب را متوجه شده اند و فکر می کنند که با مثبت اندیشی زندگی آن ها متحول می شود در صورتی که قانون جذب به ما می گوید نگرش مثبت است که ما را به موفقیت می رساند . در این مقاله به صورت کامل به موضوع مثبت اندیشی و قانون جذب خواهیم پرداخت .

قانون جذب

قانون جذب بیشتر درمورد همسویی با خود واقعی مان است تا مثبت اندیشی که از نظر خودتان احمقانه به نظر میرسد .

هنگامی که در مسیر الهی و واقعی خودتان هستید ، هرچه که روح شما به طور واقعی از شما می خواهد انجام دهد ، انجام دهید و خواهید دید که همه اتفاقات خوب بی دردسر و راحت برای شما اتفاق خواهد افتاد .

یکی از مهمترین دلایل اینکه مردم به موفقیت نمی رسند این است که نمی دانند مدار ها در قانون جذب چه چیز هایی هستند و خواسته شان در چه مداری و چقدر از آن ها دور یا به آن ها نزدیک است .

قانون جذب و مثبت اندیشی

قانون جذب وقتی به نفع شما کار می کند که ذهن شما راحت و بدون تنش باشد . شما به هیچ وقت نباید خود را مجبور به ” مثبت اندیشی ” کنید چون با این کار باعث می شود که مبارزه ای بین خودآگاه ذهنتان و ناخودآگاه اتفاق بیوفتد ! به همین دلیل است که هم ارتعاشی با خواسته بسیار مهم است . بهترین راه برای هم ارتعاشی استفاده صحیح از قانون جذب و تجسم آن خواسته است .

قانون جذب و رسیدن به خواسته ها

هر شخص خواسته های متفاوتی دارد ، برخی متولد می شوند که پزشک ، مهندس ، معمار ، هنرمند شوند برخی هم فوتبالیست ، بدنساز یا سیاستمدار می شوند . ذهن ، قلب و روح شما وقتی که با هم هماهنگ و هم راستا باشند ، دیگر نیازی به کار اجباری نیست و همه چیز فقط به طور طبیعی و بدون مقاومت پیش می رود . اکنون میدانم که اکثر مردم نمی دانند حتی ارتعاش چیست و همین باعث عدم موفقیت آن ها می شود .

امیدوارم که این موضوع به شما کمک کند . من واقعا از اطلاعات غلطی که درمورد قانون جذب توسط کسانی که فقط کتاب راز را خوانده اند متعجب می شوم . چون حتی کتاب راز دارای سانسور بوده و باید سعی کنیم به معنای واقعی این قانون پی ببریم .

رابطه قانون جذب و مثبت اندیشی

تا کنون شده احساس منفی و بد داشته باشید ، در این حالت تمام دنیا ناعادلانه به چشمتان می آید و احساس می کنید کل جهان بر ضد شماست . اما وقتی که احساس مثبتی دارید احساس می کنید که در بهترین حالت زندگی و حالت دنیا هستید و از دیدن هرچیزی انرژی بسیار می گیرید !

واقعیت این است که جهان هیچ تغییری نکرده بلکه احساس شما تغییر کرده ! به همین دلیل است که می گویند خودت را تغییر بده تا جهانت تغییر کند ! برای یاد گرفتن نحوه رسیدن به خواسته ها از طریق قانون جذب  حتما باید ابتدا قانون جذب را به صورت حرفه ای طی دوره های حرفه ای ببینید . اصل قانون جذب این است که ما هرچه را تجسم می کنیم در دنیای واقعی شکل می گیرد اما به شرطها و شروطها !

قانون جذب و مثبت اندیشی

قانون جذب و تفکر

مهم ترین چیز برای درک قانون جذب این است که تفکر نقش اساسی در این قانون دارد . چون تفکر احساسات را می سازد . احساسات باعث می شوند شما دست به عملی بزنید و اعمال زندگی و سرنوشت شما را خواهد ساخت . یعنی اگر احساسات منفی ای داشته باشید منتظر باشید که اتفاقات منفی بر اساس اعمالتان به شما برسد . چرا میگویند وقتی که ناراحتی یا اعصابت خورد است دست به هیچ کاری نزن ؟ چون شما به بدترین اعمال ممکن دسترسی دارید و وقتی که حالتان باز خوب شود اعمال درست تر و اعمالی که بیشتر به نفعتان هست از مغزتان خواهد گذشت . پس از همین الان به فکر فرو روید

که چگونه می توانید زندگی خودتان را با استفاده از احساسات و تفکر مثبت تغییر دهید ؟ اگر مثبت اندیشی باعث نشود که شما دیدگاه و احساس مثبتی درونتان ایجاد شود پس صددرصد بدردتان نخواهد خورد .

6 مرحله برای استفاده از قانون جذب و مثبت اندیشی

1. شفاف کردن خواسته ها و آرزوها

لازم نیست اول سال باشد تا اهدافتان را یادداشت کنید از همین امروز شروع کنید . از خودتان سوال کنید که دوست دارید در سال آینده در همین لحظه چه اتفاقاتی برایتان بیوفتد و تبدیل به چه فردی شوید ؟

شفاف کردن خواسته ها مهم ترین گام برای رسیدن به آنها با قانون جذب است و اگر این کار را نکنید همه مراحل بعد عبث و بیهوده خواهد بود . پس به دقیق ترین شکال ممکن خواسته و اهداف مالی ، روابط ، سلامتی و کاری سال آینده خود را بنویسید .

قانون جذب و مثبت اندیشی

2. احساس قدردانی را در خودتان زیاد کنید .

از امشب که خواستید به خواب بروید حق ندارید که به این فکر کنید رئیستان با شما چه بد برخوردی ای کرده است یا فلان شخص پول را به حسابتان واریز نکرده است و انقدر منفی بافی کنید که هم ذهنتان و هم اعصابتان به هم بریزد . سعی کنید از امشب فقط به نکات مثبت هرچند کوچک در زندگیتان فکر کنید . خواهید دید که قانون جذب چگونه برای شما از روز های پس از آن خوبی ها و خواسته ها را به زندگیتان وارد می کند .

3. در حرف زدن همه نکات قانون جذب را رعایت کنید .

طرز حرف زدن و صحبت کردن با خودتان بسیار مهم است چون شما کسی هستید که می شنوید . اشتباهی که خیلی از ما در اکثر اوقات می کنیم این است که بر روی آنچه که نمی خواهیم تمرکز می کنیم و همین باعث می شود که ناخواسته های بیشتری وارد زندگیمان شود . مثلا به جای اینکه ” چقدر بیماری پشت بیماری خسته شدم از بیماری ” بگوییم ” خوشحالم که هرروز احساس بهتری نسبت به روز قبل دارم خدای شافی شکرت ” یا به جای اینکه بگوییم ” این ماشین را نمی خواهم و از این ماشین متنفرم ” بگوییم ” خداروشکر که ماشین دارم و تلاش می کنم که ماشین های با آپشن های بالا تر از این خریداری کنم ” فقط تغییر در نوع گفتار زندگیتان را تغییر خواهد داد .

این تلقینات را هر روز صبح پس از بیدار شدن به کار ببرید تا جادوی قانون جذب را ببینید . باید آن ها را به صورت آلارم روی گوشیمان ست کنیم که این جملات به صورت یکباره ظاهر شوند و باز احساسات ما را اگر در آن لحظه بد بود خوب کنند .

این ها تفکرات مثبت هستند و آن را با قانون جذب اشتباه نگیرید . هرچند تفاوت زیادی ندارند اما این جملات تا زمانی که احساس ما را خوب نکنند فقط تفکر مثبت اند نه قانون جذب . یعنی باید برای استفاده از قانون جذب به این جملات باور قلبی داشت .

4. بر افکار مثبت تمرکز کنید .

به جای اینکه تفکر کنید که صبح ها طولانی و چرت هستند به این تفکر کنید که چه هوای عالی و بینظیری در اول صبح هست و هرکس که صبح گاه بیدار شود این هوا را استشمام می کند . به صدای زیبای پرندگان تمرکز کنید . اگر شما مثل مردم عادی فکر کنید مثل مردم عادی هم نتیجه خواهید گرفت .

به جای اینکه از اخراج شدنتان یا تغییر شغلتان ناراضی باشید به این فکر کنید که رئیستان چقدر به شما نکات زیادی آموخته و باعث شده که چقدر از سطح بالاتری به زندگی بنگرید یا زمان هایی را به یاد بیاورید که در شغلتان بهترین احساس را داشتید تا شغل جدید از راه برسد . سعی کنید فقط روی چیز های خوب تمرکز کنید و این کار را فقط 24 ساعت انجام دهید خواهید دید که چه تغییر شگرفی در روحیه و اتفاقات جدید زندگیتان خواهد افتاد .

5. اهدافتان را تجسم خلاق کنید .

عاشق آمریکا رفتن هستید ؟ دوست دارید پول بیشتری در بیاورید ؟ آخر سال عشقتان را پیدا کنید ؟ همین الان شروع کنید به ساختن و کشیدن تابلوی قانون جذب یا تابلوی کائنات . اگر اهدافتان همیشه روبرویتان باشد شک نکنید که سرعت رسیدن به اهدافتان چند برابر خواهد شد و همین که احساستان بد شد تابلوی کائنات را بنگرید و خود را در حالی که به آرزویتان رسیده اید تجسم کنید .

تصاویر باعث می شوند ما بتوانیم رویاهای خود را تجسم خلاق کنیم و هرچقدر تصویر واضح تر باشد اتفاقات مثبت تری و سریعتر برای ما خواهد افتاد . پس همین الان این کار را شروع کنید و معجزه قانون جذب را ببینید .

6. مشغول شوید .

همه موارد فوق باید برای شما الهام بخش باشد . همین الان برنامه ای بریزید که چگونه و چه کارهایی را همین الان می توانید بکنید که به خواسته تان حتی یک قدم نزدیک تر شوید چون هر مسافرت طولانی ای و هر فتح قله ای با اولین قدم شروع شده و با تلاش و تمرکز و الهام بخشی به پایان رسیده است . قانون جذب به کمک شما می آید کائنات و آسمان ها و زمین همان چیزی را به شما می دهند که شما می خواهید فقط کافی است هر 24 ساعت تفکر خود را مثبت نگه دارید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]