قانون جذب برای رسیدن به عشق و پیداکردن نیمه گمشده

در وجود همه افراد احساس عشق وجود دارد که این احساس بسیار لذب بخش است. قانون جذب یکی از مهمترین احساسات درونی هر انسان است ک در این مقاله به صورت کلی و جامع ب ان میپردازیم که چگونه یک رابطه ی عالی و بی نقص داشته باشید و بتوانید روابطتان را بهبود ببخشید قبل از اینکه با قانون جذب عشق اشنا اشنا شوید بهتر است مطلب کلی درمورد قانون جذب بدانید که بتوانید از قانون جذب عشق با اگاهی بیشتر بهره ببرید .

قانون جذب به زبان ساده

قانون جذب همیشه و در همه حال و هرمکان در حال عملکردن میباشدکه انسان ها برای رسیدن به خواسته هایشان در هر مواردی در زندگی مثل ثروتمند شدن،رسیدن به عشق،رسیدن به ارامش و رسیدن به رابطه ای رویایی استفاده میکنند قانون جذب یک قانون ثابت در جهان میباشد که هرگز متوقف نمیشود  شما چه در مورد قانون جذب اطلاعاتی داشته باشید یاکه چیزی از ان ندانید این قانون همیشه در همه حال برای شما عمل میکند و شما در روزمره زندگی خود درحال استفاده از این قانون میباشید .

قانون جذب عشق چیست ؟

انسان یک موجود زنده است و همیشه در حال فرستادن ارتعاشات به کائنات میباشد و هیچ موقع نمیتوان جلوی احساسات را متوقف کرد چون زنده بودن به انسان احساس زندگی میبخشد در مواقعی که ما خواب هستیم هیچ ارتعاشاتی به کائنات ارسال نمیکنیم اما دارای احساسات هستیم حال این سوال پیش می آید که ایا زمانی ک خواب هستیم میتوانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم ؟

درکل احساسات یکی از مبحث های مهم در قانون جذب به ویژه در قانون جذب عشق میباشد . چون این احساسات هستند که زندگی و حال خوب و بد شما را رقم میزنند احساسات همانند قطب نما عمل میکند و اگر شما احساس بدی به زندگی یا هرچیز دیگری داشته باشید به این حس بد و منفی  نزدیک شده و از خواسته هایتان دور خواهید شد در عوض اگر احساس خوب و مثبت به زندگی یا هر چیز دیگری داشته باشید به همان هدفی که دارید میرسید و زندگیتان مانند احساستان بهتر میشود پس احساسات در قانون جذب نقش عمده و اساسی دارد و همیشه بیاد داشته باشید که شما میتوانید احساسات خود را کنترل کنید و به سمت حسهای خوب حرکت کنید .

چرا احساسات خوب در قانون جذب مهم و تاثیرگذار است ؟

بطور کلی احساسات نقش عمده و اساسی در قانون جذب دارد که ان احساس به شما نشان میدهد که در حال جذب چه چیزهایی از کائنات هستید اگر احساس بدی داشته باشید در حال جذب چیزهای منفی هستید که هرگز انها را نمیخواستید اما اگر احساسات خوب باشد در حال رسیدن به ارزوهای خود هستید .

 چطور میتوانیم با قانون جذب ،  عشق را به زندگیمان جذب کنیم ؟

برای اینکه بتوانیم از قانون جذب عشق در زندگیمان استفاده کنیم باید ارتعاشات ک به کائنات میفرستیم حس خوبی در ما ایجاد کند کائنات با توجه ب ارتعاشات که از ما دریافت میکنند پاسخمان را میدهند حال این ارتعاشات میتواند محبت کردن یا حمایت کردن یا قدر شناس بودن باشد و همان اندازه که به احساسات خوب به دیگران عشق بورزیم همان اندازه عشق وارد زندگیمان میشود  اما اگر با احساسات بد  به دیگران احساس منفی بدهیم همان حس منفی را از کائنات دریافت خواهیم کرد که این حس منفی میتواند از طرف کائنات چندین برابر بیشتر وارد زندگیمان شود. به همین دلیل است ک میگوییم هر ارتعاشاتی که به کائنات بفرستید چندین برابر ان وارد زندگیتان میشود  و شما همواره باید احساساتتان را خوب و مثبت نگه دارید تا کائنات ارتعاشات خوب و مثبت به زندگیتان وارد کند  در اخر باید بگویم  که اصل قانون جذب عشق این است که باید به دیگران عشق و احساسات خوب بورزیم تا کائنات چند برابر آن را وارد زندگیمان کند .

یک راه ساده که میتوان ازمایش کرد که ایا شما در زندگیتان از قانون جذب عشق استفاده میکنید یا نه ؟

ساده ترین روش ممکن این است که به رابطه خودتان در زندگی نگاه کنید اگر رابطه ای خوب دارید به این معناست که احساسات مثبت و خوبی به کائنات میفرستید و از طرف کائنات هم احساسات خوب دریافت میکنید ولی اگر رابطه ی خوبی ندارید شما همیشه در حال ارسال ارتعاشات منفی و بد به کائنات هستید که باید خلاف ارتعاش منفی تان به کائنات بفرستید که این ساده و موثرترین روش میباشد .

مهمترین نکته اصلی قانون جذب عشق و روابط

مهمترین نکته قانون جذب عشق و روابط این است که شما برای خودتان چقدر ارزش قائل هستید و خودتان را چقدر دوست دارید.هرچقدر شما برای خودتان ارزش قائل باشید و به خودتان عشق بورزید از کائنات عشق بیشتری دریافت میکنید  چون هرچیزی که درونتان به ان فکر میکنید ان را از بیرون دریافت خواهید کرد که میگویند جهان بیرون آینه درون شماست .  مثال : اگر شما به خودتان بگویید که من فردی افسرده و ناراحت هستم از بیرون همه شما را فردی افسرده میبینند چون قطعا هرچیزی ک درون شماست بیرون دریافت خواهید کرد  .

پس اول باید بر روی درونتان تمرکز کنید که احساس درونتان را تغییر دهید و حس خوب و مثبت را که دارید درونتان نگه دارید که کائنات چندین برابر ان را به شما ارتعاش دهد  .  اصلی و مهمترین بحث قانون جذب همین است که شما هرچقدر خودتان را دوست داشته باشید دیگران هم همان اندازه شمارا دوست دارند و به شما احترام میگذارند .

یک نکته دیگر این است که دلیل شکست در رابطه فعلی شما چیست ؟

فکر کردن به رابطه های شکست خورده در گذشته است که به خودتان تلقین میکنید که این رابطه جدید همانند روابط گذشته تان با شکست روبرو خواهدشد و  قطعا اینگونه خواهد شد به هردلیلی . چرا که شما به کائنات ارتعاشات و احساسات منفی ارسال میکنید و با خود فکر میکنید که چرا این اتفاقات مشابه فقط برای شما و روابط شما پیش می اید ؟  زیرا شما با ارسال احساسات منفی و بد به کائنات در مورد رابطه جدیدتان از کائنات همان احساس بدوتلخ و در نهایت شکست و مشکل در رابطه تان دریافت میکنید  .

استفاده از قانون جذب بسیار سخت است اما در ابتدای راه …  وقتی که اصول و راه روش های قانون جدب را اموزش دیدید میتوانید در همه حال در زندگیتان از ان استفاده کنید و به تمام چیزهایی که در سر دارید برسید . مثال : اگر فردی در زندگی شماست که دو ویژگی دارد یکی شلخته بودن و یکی دیگر صادق و روراست بودن شما باید به ویژگی خوب فرد که روراست و صادق است توجه کنید که بتوانید از این راه به افرادی که در زندگیتان هستند توجه کنید و شما میتوانبد که به بهترین شکل از قانون جذب عشق استفاده کنید  .

چطور با قانون عشق نیمه گمشده مان را جذب کنیم ؟

ما چطور میتوانیم نیمه گمشده مان را جذب کنیم ؟

اولین کار این است که باید حس خوب و دوست داشتن را در خودتان افزایش دهید و به خودتان ثابت کنید که لیاقت بهترین چیزها را در زندگیتان دارید که میتوانید از تمرین های قانون جذب استفاده کنید تا حس باارزش بودن را در خود تقویت کنید .

دومین مرحله این است که شما باید اعتماد بنفستان را افزایش دهید .

به نکات و چیزهایی ک دوست دارید طرف مقابل شما داشته باشد توجه کنید و انها را احساس کنید .

چکیده : همانطور که ابتدای مقاله گفته شد قانون جذب یک قانون ثابت است که همیشه در حال عمل کردن میباشد که شما با این قانون میتوانید به تمام خواسته های خود در هر زمینه ای برسید . پس شما باید ارتعاشات خوب و احساس مثبت به کائنات بفرستید زیرا در مقابل همین احساسات خوب و مثبت را از  کائنات دریافت خواهید کرد .

در یک رابطه باید از قانون جذب عشق استفاده کنید  . ترس از دست دادن فرد یا ترس از خراب شدن رابطه باعث میشود ارتعاشات قوی ای به کائنات ارسال کنید و درمقابل  رابطه تان خراب شود

احساسات نکته بسیار مهمی در قانون جذب عشق میباشد که باید این احساس خوب و مثبت را درون خودتان پرورش دهید و ان را افزایش دهید اگر به این نکات در رابطه خود اهمیت دهید و به ان توجه کنید قطعا یک رابطه ایده ال خواهید داشت .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]