بازگرداندن عشق سابق با قانون جذب

مقدمه :

شما می توانید با قانون جذب  عشق از دست رفته خود را بازگردانید . حتی می توانید فرد مورد علاقه تان را با قانون جذب به خودتان ، جذب کنید . اگر همه رابطه های شما به جدایی ختم میشود شما می توانید با قانون جذب عشق ، عشقتان را در زندگیتان نگه دارید . تکنیکهایی در قانون جذب بازگرداندن عشق وجود دارد که شما می توانید با این تکنیک ها عشق از دست رفته خود را بازگردانید. شما فقط با تلاش و استفاده از قانون جذب می توانید این کار را انجام دهید و این کار تنها با قانون جذب ممکن است .

اگر می خواهید فرد مورد علاقه تان را  یا عشق از دست رفته تان را به دست آورید تا انتهای این مقاله با ما  همراه باشید .

آیا شخص مورد علاقه تان را نمی دانید چگونه به خود جذب کنید ؟

آیا دوست دارید که عشق سابقتان به شما باز گردد  ؟

آیا در هر رابطه ای که قدم می گذارید با شکست مواجه می شوید و هر دفعه شکست عشقی را تجربه می کنید ؟

آیا می خواهید عشق سابقتان خودش بازگردد ؟

آیا شخص خاصی را می‌خواهید به زندگیتان جذب کنید ؟

آیا می خواهید بهترین ها در زندگی شما جذب شود ؟

آیا فکر میکنید قانون جذب دروغ است ؟

 


برای دیدن مقاله  آرزوی تو دستور توست   کیلیک کنید .


 

در بعضی مواقع انسانها برای برگرداندن شخصی در زندگیشان  یا برای به دست آوردن  و جذب کردن شخصی ، هر کاری را انجام می دهند  و هر تلاشی که بتوانند انجام میدهند که  شاید شخص مورد نظرش را بتواند  بازگرداند و  با خودشان بگویند که ممکن است با این کار بازگردد یا ممکن است با این کار من او را به دست آورم . گاهی اوقات می‌گویند کاش یک بار دیگر می توانستم کاری کنم که رابطه ام و عشقم را باز گردانم ، کاش شانسی داشتم که می توانستم عشقم را به زندگی ام باز گردانم . حال یک تکنیک وجود دارد که شما می توانید با آن عشق از دست رفته یا کسی که می‌خواهید را به زندگیتان جذب کنید که فقط قانون جذب عشق میتواند این کار غیرممکن  را  برای شما ممکن کند .

 

قانون جذب عشق یا عشق از دست رفته قانون جذب عشق به زبان ساده یعنی و هر چیزی که فکر کنی آن را در زندگی ات جذب می کنید  . در مقاله چگونه از فانون جذب استفاده کنیم تا نتیجه بگیریم  به این موضوع به طور کامل  و جامع تر پرداخته ایم .

 

این حق شما در زندگی است که بتوانید در کنار کسی که دوستش دارید و بهترینه ، زندگی شما است زندگی کنید و در کنار هم زندگی راحتی داشته باشید شاید با خودتان بگویید که بازگرداندن کسی که رفته با قانون جذب کار غیر ممکنی است و اصلاً باورتان نشود ، اما این تکنیک واقعی است و واقعیت دارد و می توانید برای به دست آوردن عشق و حتی برای دوستانی که شاید با آنها قهر باشید و از هم دلخور باشید می توانید استفاده کنید که اگر این کار را ادامه بدهید در آخر نتیجه شگفت انگیزی را در زندگیتان لمس خواهید کرد .

 

آیا می توانم عشق سابقم را برگردانم ؟

بله ….

اما باید ابتدا با خود رو راست  و صادق باشید و به سوالاتی جواب دهید که مشخص می کند تلاش برای به دست آوردن این عشق از دست رفته ارزش دارد که  بعد از ان  رابطه ای ایده آل حاصل شود ؟

چرا در رابطه ما  مشکلات زیادی وجود داشت ؟

دلایل قطع رابطه ما چه بود ؟

آیا بازگشتن به این رابطه به صلاح شماست ؟

ایا این عشق را در هر شرایطی می‌خواهید ؟

آیا ساختن رابطه ای جدید برای شما بهتر نیست ؟

آیا دلایل بازگرداندن عشق سابقتان نسبت به دلایل جدایی تان ارجعیت دارد ؟

این سوالات برای بازگرداندن عشقتان بسیار مهم و با اهمیت است پس با خودتان صادق باشید و این سوالات را دقیق و واضح ب خودتان جواب دهید . 

بعد از جواب دادن به این سوالات به خود و روراست بودن با خودتان می‌توانیم بگوییم بله شما می توانید با قانون جذب عشق ، عشق از دست رفته تان را برگردانید .

اما باید تا انتهای این مقاله جذاب و خواندنی با ما همراه  باشید تا بتوانید از این تکنیک ها استفاده کنید .  قانون جذب عشق نیز مانند قانون جذب در زندگی ما در حال عمل کردن است یعنی ما به هرچه فکر کنیم و هرچه را باور داشته باشیم همان ها در زندگیمان اتفاق می‌افتد حتی برای کسانی که از قانون جذب و قانون جذب عشق چیزی نمی دانند این قانون در زندگیشان در حال عمل کردن است .

 

چگونه عشق سابقتان را با قانون جذب عشق بازگردانید ؟

این مقاله برای بسیاری از افراد کاربرد دارد زیرا همه افراد کسی را در زندگی شان دارند که می خواهند بازگردانند  ، یا رابطه ای در گذشته داشته اند  که می خواهند دوباره آن را به دست  اورند. حال شما باید بدانید چگونه  با قانون جذب شخص خاصی را که مورد نظرتان است  به زندگیتان جذب کنید .

شما تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که ذهنتان را فقط به همین موضوع متمرکز کنید و خودتان و ارتباط تان تنها چیزی باشد که به آن فکر می کنید قانون جذب در همه حال فقط در مورد خودتان است یعنی در مورد فکر شما انرژی شما احساسات شما ، شما با قانون جذب نمی توانیدبه  کسی صدمه بزنید .

باید بدانید  که طرف مقابل شما  باید با شما هم انرژی باشد و ارتعاشاتی را که ارسال می‌کند باید با ارتعاشات شما همتراز باشد تا  با افکار و باورهای شما همسو شود .

چند راز مهم قانون جذب که باید بدانید تا بتوانید عشق سابقتان را بازگردانید …

1 اصل اول و مهم قانون جذب عشق این است که خودتان را بشناسید به خودتان باور داشته باشید ، به خودتان اهمیت بدهید و خودتان را دوست داشته باشید :

شما هر تغییری را که بخواهید در زندگیتان به وجود آورید باید اعتماد به نفس داشته باشید و باید بر روی اعتماد به نفس خود کار کنید شما باید به خودتون باور داشته باشید که فردی ایده آل و عالی هستید .

شما ابتدا باید خودتان را دوست داشته باشید و به خودتان احترام بگذارید تا دیگران نیز به شما احترام بگذارند و شما را دوست داشته باشند . چطور میخواهید فرد مورد علاقه تان شما را دوست داشته باشد ، زمانی که شما خودتان را دوست ندارید . پس ابتدا باید خودتان را دوست داشته باشید این اصل اول قانون جذب عشق است .

2 اصل دوم قانون جذب تمرکز  بر روی چیزهای مثبت است :

شما بعد از اینکه به خودتان اعتماد کردید باید بر روی چیزهای مثبت فقط فکر کنید گریه را کنار بگذارید تا بتوانید با قانون جذب عشق و ارسال ارتعاشات مثبت به کائنات ت و ارتعاشات چیزهایی که از کائنات میخواهید بتوانید به دست بیاورید درست است که شما  در رابطه تان شکست خورده اید و ناراحت و غمگین هستید اما باید بر روی خودتان کار کنید و افکار منفی و احساسات منفی را از خود دور کنید و به این فکر کنید که دوباره این رابطه را می خواهید و آنرا می توانید به دست بیاورید اگر اینگونه نباشد و به گریه و زاری ادامه دهید در زندگیتان نتایج بدی را خواهی تجربه کرد .

باید از گفتن این جملات پرهیز کنید  …..

من بدون تو نمی توانم زندگی کنم .

دیگر نمی توانم کسی را به زندگیم راه دهم  .

هیچ کس مرا دوست ندارد همه مرا تنها می گذارند .

چرا فرد ایده آلم در زندگی ام نمی آید .

 

 

قانون-جذب

اصل سوم قانون جذب عشق ، عشق ورزیدن در زندگی  بدون واهمه است .

برای عشق ورزیدن نباید هیچ واهمه‌ای داشته باشید . شما برای تجربه ی  یک عشق حقیقی باید بدون ترس عشق بورزید تا نتایج بهتری را در  زندگیتان در مورد عشق تجربه کنید و عشق را در زندگی داشته باشید  که همیشه به شما انرژی مثبت و خوب انتقال بدهد .

همیشه شاد باشید این اصل چهارم قانون جذب عشق است .

همیشه با خنده رویی زندگی کنید و در زندگی شاد باشید این یک راه بسیار مهم در زندگی است زمانی که شما شاد باشید و انرژی های  مثبت به کائنات ارسال کنیدچندین برابر این انرژی ها را از کائنات دریافت میکنید .

اصل پنجم قانون جذب عشق این است که باید در همه مواقع مثبت اندیش و مثبت بین باشید .

روی خودتان کار کنید و افکارتان را مثبت کنید.کنترل قدرت ذهنتان را بدست بگیرید و افکار منفی را تا جایی که ممکن است از ذهن خود دور کنید  به همه چیز با نگرش مثبت نگاه کنید باید بر روی نکات مثبت فرد مورد نظرتان تمرکز کنید و انها را با خود تکرار کنید .

اصل ششم قانون جذب ، باید قدردان هرچیزی که دارید باشید …

راضی بودن به این معنی نیست که چیزی را که دوست ندارید قبول کنید یعنی اینکه شما نباید بر روی چیزهایی که نمیخواهید  شخص مقابلتان داشته باشد تمرکز کنید اما به خاطر تفاوت ها و تضاد هایی که دارید هم باید شکرگزار باشید زمانی یک  رابطه خوب و ایده ال شکل می‌گیرد که با تفاوت ها و تضادها آن بپذیرید و باهم بمانید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]