‌نحوه جذب سلامتی با قانون جذب

چکیده ؛ امروزه همه افراد به سلامتی و تناسب اندام توجه بسیار زیادی دارند شما که میدانید میتوانید با قانون جذب این کار را انجام دهید ولی زیاد به آن تسلط ندارید می توانید از چند تکنیک و راهکار قانون جذب برای لاغری و کاهش وزن استفاده کنید این کار ساده ترین راه برای لاغری می باشد که بسیاری از افراد این روش را باور ندارند اما وقتی فلسفه آن را بدانند و به آن اعتماد کنند که چطور میتوانند با قانون جذب به لاغری و تناسب اندام برسند . با وجود متخصصان تغذیه و رژیم های لاغری خیلی از افراد در نیمه راه رژیم خود را رها کرده چون باوری که دارند بر انگیزشان غلبه می کند که من نمی توانم لاغر شوم , من نمیتوانم به وزن دلخواهم برسم شما قبل از هر کار و برنامه ای باید به خودتان باور داشته باشید و انگیزه ای را برای شروع ایجاد کنید .

اثرگذاری قانون جذب و سلامتی

انسان موجودی است که آگاهانه می تواند برای خود تصمیم بگیرد که چه افکاری را داشته باشد افکار مثبت با افکار منفی که این تصمیم گیری برای افکار بر روی کل زندگی ما از نظر روحی و جسمی اثر می گذارد و و اگر بتوانیم از قانون جذب سلامتی استفاده کنیم و در زندگی خود ان را به کار بگیریم هر آنچه را که میخواهیم میتوانیم از کائنات طلب کنیم .

چطور میتوان  از قانون جذب , برای جذب سلامتی استفاده کرد ؟

دارو ها و پزشکان  نقش مهم و اساسی در به دست آوردن سلامتی دارند اما , ما و انرژی ما نیز نقش مهم و اساسی را در روند بهبودی دارد و باعث سریع تر شدن بهبودیمان میشود ما چه از قانون جذب بدانیم و چه ندانیم این  قانون در زندگی ما در حال عمل کردن می باشد . ما هر انرژی که به کائنات ارسال می‌کنیم همان را از کائنات دریافت خواهیم کرد زمانی که بیماری در بدن شما بروز می کند نباید افکار و انرژی تان را منفی بگیرید باید سپاسگزار باشید زیرا این یک هشدار برای شما و سلامتی تان است است که باید بروید و به خودتان بیشتر اهمیت بدهید

قانون جذب سلامتی-استرس

آرامش داشتن و از بین بردن استرس در وجودتان

به وجود آمدن هر گونه بیماری چه از نظر جسمی چه روحی همیشه از روی استرس است که می تواند سلامتی ما را به طور جدی به خطر بیندازد و شما با از بین بردن این افکار  و انرژی های منفی ‌توانید به سلامتی خود خیلی کمک کنید . ذهن و وجود خود را از استرس و نگرانی خالی کنید که  هیچ موقع دچار بیماری نشوید .

اگر می خواهید بدنی سالم داشته باشید و سیستم ایمنی تان قوی باشد و اگر واقعا به دنبال سلامتی هستید می توانید  از قدرت نامحدود قانون جذب برای سلامتی استفاده کنید شما می توانید جملات تاکیدی زیر را که برای جذب سلامتی نوشته شده اند را هر روز با خودتان تکرار کنید چون شما به هر  آنچه در زندگی فکر کنید آنرا بیشتر در زندگیتان جذب می کنید بنابراین می‌توانید با این جملات ساده سلامتی تان را به دست بیاورید و همیشه بدنی سالم باشید.

شما با قانون جذب می توانید به کل اتفاقات مد نظرتان برسید . که حتی شغل دلخواهتان را جذب کنید .


شما را دعوت می کنیم به خواندن مقاله : جذب شغل دلخواه با قانون جذب  .


تاثیر جملات تاکیدی در زندگی و سلامتیمان

جملات تاکیدی در زندگی ما بسیار موثر هستند و می‌توانند باورهای منفی را به باورهای مثبت تبدیل کنند اگر کسانی که با قانون جذب سلامتی شان را به دست دست نیاوردند تنها دلیلش این است که اعتقاد قلبی و باور عمیقی به قانون جذب ندارند شما ابتدا باید به قانون جذب باور داشته باشید سپس با قانون جذب میتوانید هر آنچه را که می خواهید به دست آورید .

ذهن و بدن ارتباط مستقیم دارد و بیماری ها اکثراً با افکار ما ایجاد می شوند شما با جملات تاکیدی می‌توانید سلامتی بدن تان را به دست بیاورید پس بین سلامتی و جملات تاکیدی ارتباطی وجود دارد که شما می توانید از جملات تاکیدی برای به دست آوردن سلامتی تان استفاده کنید زمانی که شما خوشحال یا غمگین هستید موادی در بدن ترشح می شود که بر روی سلامتی ما اثر می گذارد

پس جملات تاکیدی مثبت بر روی بدن و سلامتی ما اثرات مثبتی می گذارند و شما ابتدا باید افکارتان را تغییر دهید تا بتوانید در زندگیتان تغییراتی ایجاد کنید زمانی که شما جملات تاکیدی مثبت را هر روز برای خود تکرار کنید این جملات ملکه ی ذهن شما می شوند و در زندگیتان تغییراتی ایجاد میکنند که در فکرتان مدام آن را تکرار می کنید همانطور که در مقاله ظهور معجزه در شکرگزاری گفته شد شما به هر چه فکر کنید و هر انرژی که به کائنات بفرستید کائنات چندین برابر آن انرژی را به شما خواهد داد پس اگر می خواهید به سلامتی جسمی و روحی برسید این این جملات تاکیدی را حتماً هر روز با باور قلبی برای خود تکرار کنید .

چند نکته کلیدی برای جذب سلامتی با جملات قانون جذب

1 من میتوانم سلامتی ام را به دست آورم .

2 حال من هر لحظه خوب تر می شود .

3 خدایا برای سلامتی که به من دادی از سپاسگزارم .

4 من سلامت هستم .

5 من بدنم را دوست دارم .

6 من به بدنم رسیدگی می کنم .

7 من آهنربای سلامتی هستم .

8 به لطف خداوند سلامتی ام روز به روز بهتر می‌شود .

9 هر روز بدنم پر انرژی و قوی تر می شود .

10 بدن من لبریز از سلامتی است .

قانون جذب جملات انگیزشی

قدم به قدم برای رسیدن به سلامتی با قانون جذب

برای رسیدن به سلامتی با قانون جذب ؛

1 ابتدا شما باید انرژی و باورهای منفی را را از خود دور نگه دارید زمانی که افکارتان مثبت شد بر روی سلامتی تمرکز کردید به قدم دوم نزدیک شدید .

2 باید انگیزه تان را برای سلامتی بیشتر و بیشتر کنید .

3 قدم سوم برنامه ریزی برای جذب سلامتی شما زمانی که برای سالم شدن تلاش میکنید ضمیر ناخودآگاهتان سلامتی را را جذب خواهد کرد و شما هم به سلامتی تان دست پیدا خواهید کرد کرد و هم برای سالم ماندن کمکتان می‌کند .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]