آیا قانون جذب بر سلامتی جسمی تاثیر میگذارد ؟

تا به حال درمورد تاثیر قانون جذب در مورد خیلی از مسائل و اتفاقات در زندگیمان صحبت کردیم . یکی از چندین مسئله ای که قانون جذب بر آن تاثیر می گذارد سلامتی است . نکته مهمی که باید حتما درمورد قانون جذب و در کل سلامتی بدانیم این است که سلامتی جسم و روح به هم مرتبط است و اگر هرکدام از سمت مثبت یا منفی رود دیگری نیز به همان سمت می رود و به مقدار خیلی زیادی باهم در کنش و واکنش هستند پس ما باید به سلامتی جسمی و روحیمان اهمیت بسیار زیادی بدهیم .

اگر با قانون جذب آشنایی ندارید این را بدانید که قانون جذب مثل قانون جاذبه عمل می کند و حرف کلی قانون جذب این است که احساسات اتفاقات مشابه را وارد زندگیتان می کند و اگر هرکسی هر خواسته ای دارد می تواند با قانون جذب به آن دست پیدا کند اما کار کردن با قانون جذب به شدت مهم است که اگر روشش را بلد نباشیم ممکن است اتفاقات بدی را برای خودمان رقم بزنیم ! حال وقتی که میدانیم این قانون به این شکل عمل می کند عقل سلیم می گوید که ما باید این قانون را یاد گرفته و در جهت مثبت از آن استفاده کنیم .

تاثیر قانون جذب بر سلامتی

مسئولیت سالم نگه داشتن بدن و مقاومت در برابر پیر شدن زود از حد و بیماری کاملا بر عهده ماست و به دست ماست . سلامتی و یا بیماری ها هرچه که باشند را ما وارد زندگیمان می کنیم و در جسم و روحمان بذر آن را می کاریم چه خودآگاه باشد و چه ناخودآگاه ما اجازه می دهیم که این مشکلات یا سلامتی در بدن ما وجود داشته باشند . چیزی که باید از قانون جذب یاد بگیریم این است که ما در ذهنمان قدرت انتخاب افکار خود را داریم چه مثبت باشد و چه منفی که این افکار می توانند بر سلامت جسمی و روانی ما تاثیر بگذارند .

قانون جذب سلامتی

ما می توانیم با کار کردن بر باور هایمان و ذهنمان با قانون جذب روش هایی برای درمان خودمان ایجاد کنیم که :

  1. بیمار نشویم
  2. اگر بیمار شویم علتش را پیدا کنیم و آن را در ذهنمان حل کنیم .

تاثیر قانون جذب بر سلامتی جسمی

با توجه به آزمایشاتی درمورد دارو نما ها دانشمندان و پزشکان فهمیدند که ذهن می تواند خود را درمان کند . این موضوع به وضوح به تاثیر قانون جذب بر سلامتی اشاره کرده که چقدر راحت ذهن با متقاعد کردن خود وضعیت بدن را درست می کند . اما به این معنی نیست که کار های پزشکی را کنار بگذاریم و فقط به ذهن متکی شویم چون ذهن ما هنوز انقدر قوی نشده که بتواند خودش بدون مداخله پزشکان خودش را درمان و سلامت کند .

ولی وقتی که ما بدانیم که خیلی از بیماری های ما از ذهنمان نشات می گیرد صددرصد می توانیم سرعت خوب شدن خودمان را تسریع کنیم و با قانون جذب باور های بیماری زا را از بین ببریم و باور های سلامتی بدنمان را بیشتر کنیم . من جز کسانی بودم که با قانون جذب بیماری حمله عصبی را درمان کردم و اگر می خواهید درمورد آن بیشتر بدانید درمان بیماری حمله پانیک با طب سنتی و قانون جذب را بخوانید .

چه بدانیم و چه ندانیم قانون جذب در طول روز بر سلامتی ما تسلط دارد و علت اصلی بیماری یا سلامتی ما قانون جذب است . بنابراین هرچه که در بدن و حالت روحی ما ایجاد می شود منعکس شده از درون ماست . ما باید برای درد های کوچکی که در بدنمان اتفاق می افتد سپاسگزار باشیم که فهمیدیم که چیزی باید در افکار و احساسات ما تغییر کند .

حذف استرس با قانون جذب

مهم ترین و شایع ترین علت هرگونه ناراحتی و مشکل جسمی یا عاطفی استرس است . توکل به شدت می تواند به کمتر شدن استرس شما کمک کند و سعی کنید حرص نخورید ! ایران یک کشور بحران محور است و شما باید سعی کنید که زیاد اخبار منفی و درمورد بیماری های اطرافیان نخوانید و نگید و نشنوید . الان که این مقاله رو می نویسم در یکی از بزرگترین اپدیمی های بشر یعنی کرونا هست ولی اگ من بخواهم از صبح تا شب اخبار کرونا را دنبال کنم واقعا روانی خواهم شد !

قانون جذب سلامتی

پس از این به بعد سعی کنید به جای پیج های ناراحت کننده ، دنبال کردن اخبار منفی و ناراحت کننده ، دیدن صحنه های بد و استرس زا شروع به فالو کردن پیج های انگیزشی و انرژی مثبت کنید که حتی در صورتی که حالتان بد بود با دیدن آن ها انرژیتان برگردد . اگر می خواهید بیماری تان خوب شود از همین الان باید با خود عهد کنید که دیگر از بیماری ها نگویید و به هیچ بیماری ای توجه نکنید چون بهترین راه درمان هر بیماری ای توجه نکردن به آن است .

در جسمی که ذهن دائما میزبان استرس است شک نکنید بهترین جا برای بروز انواع بیماری ها و پیری زودرس است پس از همین الان خودتان را نجات دهید .

تکنیک قانون جذب سلامتی

شما برای سلامت نگه داشتن بدن و استفاده از تکنیک قانون جذب ابتدا باید بر روی احساس قربانی بودن خود کار کنید . یعنی اگر همیشه احساس می کنید که قربانی زندگی و جهان هستی شده اید پس منتظر انواع بیماری ها باشید . یعنی باید به جای باور شرایط ما را تغییر می دهند ، باور ما شرایط را تغییر می دهیم جایگزین کنید و سعی کنید عزت نفس و اعتماد بنفستان را بالا ببرید .

یکی از اتفاقات دیگری که برای سلامت بودن باید بیوفتد این است که شما بدنتان را دوست داشته باشید و برای داشتن این بدن سپاسگزار خداوند باشید . اگر بدنتان را دوست نداشته باشید و هی از خود ایراد بگیرید ایرادات بیشتری را در خود پیدا می کنید و سپس کائنات سعی میکند به بدن شما ایراد بزند و انواع بیماری ها را به سراغتان می آورد ! چرا ؟ چون می خواهد احساس داشتن بدن بد را بیشتر به شما القا کند و این تقصیر ذهن شما بوده که این احساس را به کائنات ارسال کرده است .

قانون جذب سلامتی

یکی دیگر از راه های سالم ماندن خوردن غذاهای اورگانیک و سالم است یعنی اگر ما از غذای اورگانیک دور شویم ارتعاش بدن ما نیز پایین تر می آید چون همانطور که ذهن جسم را مورد تاثیر قرار میدهد جسم نیز ذهن را متاثر می کند . تحقیفی که دانشمندان انجام داده بودند این است که حتی علت افسردگی خیلی از مردم غذاهایی بوده که مصرف می کردند و غذاهای اورگانیک با طبع گرم و تر چیزی است که به شما کمک می کند ارتعاشتان را بالا نگه دارید .

الان خود بنده از وقتی که از کوین ترودو شنیدم که غذای سالم باعث ارتعاش بالا می شود سعی در خوردن غذاهای کاملا اورگانیک کرده ام . این غذاها بدن را شادتر و پر انرژی تر می سازند ، همانطور که میدانید پدران ما ساعت ها در مزرعه ها کار می کردند و هیچ وقت احساس بی حالی نداشتند ! اما ما به دلیل غذاهای بدی که می خوریم و فقط شکم را پر می کنند و ضرر به بدن میزنند هیچ وقت انرژی لازم و قدرت بالا شروع کار را نداریم پس برای بالا بردن ارتعاشات در قانون جذب باید همه ورودی ها به بدنمان را کنترل کنیم چه فکری و چه غذایی …

لاغری با قانون جذب

ما در بالا به شما توضیح دادیم که سلامتی در قانون جذب چگونه ممکن است . حال اگر بخواهیم درمورد لاغری یا چاقی صحبت کنیم باید بگویم که این را بدانید اگر شما هر چند ساعت جلوی آینه می ایستید و از چاقی یا لاغری خود ناراحت می شوید این یعنی بدن خود را دوست ندارید و همین باعث می شود که کائنات کاری کنند که شما بیشتر بدن خودتان را دوست نداشته باشید . پس لطفا شروع به تغییر دیدگاه درمورد بدنتان کنید

امیدوارم این مقاله واستون مفید بوده باشد . ممنون که تا اینجا رو خوندید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]