ثروتساز کردن ذهن با قانون جذب

مقدمه :

شما هم در مورد قانون جذب و قانون ثروت بسیار شنیده اید و بابت این قانون بسیار کنجکاو شده اید که چگونه عمل می کند و چگونه شما می توانید با قانون جذب به ثروتی عظیم برسید در مقاله های قبل در مورد قانون جذب به طور کامل صحبت کرده ایم که می توانید به مقاله قانون جذب و مقاله قانون جذب کائنات و رسیدن ۱۰۰% و تضمینی به خواسته ها  مراجعه کنید و اطلاعات کافی در مورد قانون جذب داشته باشید.
همانطور که میدانید ذهن انسان  از دو بخش تشکیل شده خودآگاه و ناخودآگاه تصورات و رویاهای ما بخشی از قسمت خوداگاه هستند که ارادی هستند الان شما به اراده خودتان به خیال و آرزوهای تان فکر می کنید زمانی هم هست بدون اراده خودتان غرق در فکر و خیال می شوید ناخودآگاه انسان تفاوت بین رویا و واقعیت را درک نمی‌کند یعنی که ذهن شما به هر چیزی که فکر کند و به هر چه که در خود تصور کند قانون جذب قطعا همان ارتعاشات را برای برای تان ارسال می کند .

برای خواندن مقاله های بیشتر در مورد قانون جذب و کسب اطلاعات بیشتر به سایت آرسینو مراجعه کنید.


چگونه ذهن ثروت ساز داشته باشیم ؟

شما باید بدانید که ثروت ساختنی است شما نمی توانید به راحتی به دست بیاورید زمانی که شما باور داشته باشید به ثروت خواهید رسید قطعا این اتفاق با قانون جذب برای شما پیش خواهد افتاد اما چطور می توانید ذهن ثروت سازی داشته باشید ؟
تکنیک هایی در رابطه با اینکه بتوانید ذهن ثروت ساز داشته باشید در ادامه به شما خواهیم گفت که با تکرارو  تمرین این تکنیک‌ها هر روز باعث می شود که شما بتوانید ذهن ثروت سازی داشته باشید .

قانون-جذبتکنیک هایی برای داشتن ذهن ثروتساز :

از همین لحظه شروع کن ….

شما برای اینکه بتوانید ذهن ثروت سازی داشته باشید باید از همین لحظه شروع کنید و اصلا در کارتان تاخیر نیندازید . کسانی که در کار خودشان تعلل میکنند نمیتوانند ذهن ثروت سازی داشته باشند مثلاً شما به این فکر کنید که از قانون جذب چه میخواهی همین خواسته و همین اهداف را در ذهنتان مرور و تصویر سازی کنید مثلا : شما ماشینی را می خواهید پس از همین حالا شروع کنید هر روز باید وقت بگذارید و این تکنیک ها را انجام دهید تا می‌توانید هر روز اهداف و خواسته های تان را در ذهنتان به تصویر بکشید و در ذهنتان آنها را تجسم کنید می‌توانید موقع فکر کردن به اهدافتان  به صورت کتبی یادداشت برداری کنید و خواسته هایتان را بر روی تکه کاغذی بنویسید و آنها را تکرار کنید همانطور که در مقاله قبل نیز گفته شد مطالعه کردن بسیار مهم است شما باید روزانه سرگذشت افراد موفق را مطالعه کنید و از تجربیات آن ها بهره ببریدو ارتباط های جدید و اثرگذاری را  شروع کنید .

داشتن دید بلند مدت برای داشتن ذهن ثروت‌ساز …..

زمانی که شما می‌خواهید ذهن ثروت سازی داشته باشید باید دید بلندمدتی برای آن داشته باشید مثلاً اگر در بورس سهامی را می خرید باید سود بلند مدت را در نظر بگیرید یعنی اینکه در بلند مدت ممکن است این سهام برای شما سود آور باشد و این مورد در موفقیت تان بسیار مهم خواهد بود .

این خصلت در کارتان شما را بسیار موفق تر میکند حتی در همه زندگی می تواند تاثیرات مثبتی در زندگی شما داشته باشد که کوته فکری عواقب جبران ناپذیری را برای شما در پیش رو دارد . شما می توانید با این تمرینات بلند میتوانید تصمیم بگیرید و برنامه ریزی کنید  که در آینده می‌خواهید چه شغلی داشته باشید پس زمانی که بدانید می خواهید در آینده چه کسی باشید می دانید که باید از امروز چه کارهایی را انجام بدهید تا بتوانید به آن اهداف چند ساله بعد خود برسید. شما میتوانید روزانه از خود سوالاتی بپرسید آیا این تصمیم در 1ساعت بعد زندگی من چه تاثیری دارد ؟ این تصمیم من تا ۱۰ روز دیگر چه تاثیری بر روی زندگی من دارد ؟ این تصمیم من تا 1ماهو 1 سال دیگر چه تاثیری بر روی زندگی من دارد ؟ زمانی که شما بتوانید جواب این سوالات را به خود بدهید  بدون شک می توانید تصمیم بگیرید که بعداً از گرفتن این تصمیم پشیمانی نخواهید داشت .

قانون-جذب

صبور بودن

یکی از عامل های مهم که بر  ، داشتن دید بلند به شما بسیار کمک می کند صبور بودن است . معنای واقعی صبوری در این مقاله این است که هر چیزی را در زمان درست خود برداشت کنید . صبر یعنی اینکه هر چیزی به زمان خودش باشد ،نه  دیر موقع نه بی موقع برای شما اتفاق بیفتد. شما بعد از اینکه مقدمات را آماده کردید می توانید تصمیم بگیرید که ذهنی ثروتساز داشته باشید و هر روز برای ذهن ثروت ساز تان تلاش کنید که این تلاش باید هر روز و به طور مداوم تکرار شود تا بتوانید برای ساخت زندگی بهتر و رسیدن به اهدافی که در ذهنتان دارید تلاش کنید  و ذهنی ثروت سازی را برای خود ساخته باشید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]