8 قانون جذب پول و ثروت | جذب سریع پول

نحوه جذب پول و ثروت با قانون جذب ثروت

این مقاله می خواهد هرکسی که آن را می خواند و به قانون جذب ثروت عمل کند به ثروت و پول زیاد برساند ! پس به دقیق ترین شکل این مقاله را بخوانید و سعی کنید که از آموزش های این مقاله استفاده کنید !

قانون جذب بسیار ساده است و می گوید که اگر فکر مثبت کنید اتفاقات خوب و اگر فکر منفی کنید اتفاقات بد برایتان خواهد افتاد اما مشکل این قانون همین سادگی آن است چون اگر این قانون اگر سخت بود و می گفت که مثلا باید کارهای خیلی عجیب و غریب انجام دهید اون موقع این قانون رو قبول می کردید . در جهان ما قانونی به اسم قانون تناقض داریم که اگر کسی فقر و بی پولی را بچشد خواسته پولدار شدن و ثروتمند شدنش به کائنات ارسال می شود و اگر آن فرد اشتیاق سوزان پولدار شدن را در خود داشته باشد کائنات به او در این امر کمک می کند .

قانون جذب پول

حق تعالی گر سماوات آفرید

از برای دفع حاجات آفرید

که در این بخش اشاره داره به اینکه اگر آسمان ها آفریده شد برای رفع نیاز ها آفریده شده است .

هر کجا دردی دوا آنجا رود

هر کجا فقری نوا آنجا رود

هر جایی بیماری ای وجود دارد درمان نیز آنجا می رود و هر کجا فقیری وجود دارد ثروت آنجا میرود . کسانی مثل رونالدو و خیلی از افراد موفق همگی بر اثر فقر و نیاز به ثروت شروع به تلاش کرده اند .

هر کجا مشکل جواب آنجا رود

هر کجا کشتی ست آب آنجا رود

در هرجایی که مشکلی وجود دارد ، جواب آن مشکل نیز آنجا میرود . در مصرع دوم به کشتی نوح اشاره کرد که نوح کشتی رو ساخت با طوفان و باران زیادی که بارید در زیر کشتی آب آمد .

مولانا در این شعر بسیار زیبا درمورد نقش قانون تناقض در جذب پول آن را سراییده و به بهترین شکل بیان کرده .

آن نیاز مریمی بود است بس

که چنین طفلی سخن آغاز کرد

شما اگر الان فقیر و بی پول هستید یا اگر پولی که الان دارید به اندازه مایحتاج و زندگی ایده آلی که می خواهید نبوده از همین الان موشک خواسته تان به سمت کائنات پرتاب شده حال باید شما بتوانید این موشک را به بهترین شکل مدیریت کنید که نحوه آن را در ادامه خواهیم گفت .

تکنیک های قانون جذب پول

ما در این جا می خواهیم 6 تکنیک جذب پول و باور اشتباه درمورد پول را باهم بررسی کنیم که اگر فقط همین ها را اجرا کنید تحولی شگرف در زندگیتان خواهید دید . برای تغییر باور درمورد ثروت باید عکس آن را ببینیم یا در قالب جملات تاکیدی جذب ثروت آن ها را بیان کنیم .

قانون جذب پول

باور های اشتباه درمورد پول و ثروت

 1. پول کم است _ پول نیست _ پول به اندازه همه در جهان وجود ندارد .

پاشنه آشیل خیلی از افراد در زمینه ثروت این است که احساس می کنند پول به اندازه همه نیست و در اصل باور فراوانی ثروت یعنی این باور را در خودمان ایجاد کنیم که پول حتی بیشتر از اندازه ایست که تمام دنیا آن را داشته باشند باز افراد بیشتری می توانند این مقدار پول را داشته باشند . یعنی پول برای بیش از 8 میلیارد انسان روی زمین است . اگر تحقیقاتی در زمینه پول کرده باشید می دانید که 20% از افراد 80% پول جهان را به دست دارند و تحقیقی که انجام شد اگر پول را باز بین کل مردم جهان تقسیم کنیم دیر نمی پاید که کل ثروت را باز همین 20 درصد جذب می کنند و به دست می آورند !

چگونه این باور کمبود در ذهن ما به وجود آمد ؟

ما از کوچکی توسط انواع حرف های پدر و مادر که می گفتند  : پول کم است ، پول قسط رو نداریم بدیم . پول چقدر کمه ، پول علف خرس نیست و … همه این ها در ذهن ما به مقدار خیلی زیادی تکرار شد و توانست باور ما را محدود کند که ما دیگر به پول زیاد فکر نکنیم ! وقتی پدرتان پولدار نیست دلیل بر این نمیشه که پول کمه بلکه اون اشتیاق سوزان رسیدن به پول و درآمد زیاد رو نداشته .

پس از همین الان سعی به کار کردن روی باور های فراوانی رو خود کنید . اگر فکر می کنید پول در جهان کم است و باور کمبود دارید :

  1. به بالا شهرتان بروید یا به جاهایی که خرید و فروش زیاد است بروید .
  2. به مغازه هایی که مشتریان برای آن صف بستند بروید و بابت این نعمات و این همه پول و فراوانی خدا را شکر کنید .
  3. به اتوگالری های ماشین های خارجی بروید و ببینید که چقدر فروش دارند ماشین های گران !
  4. شروع به خواندن درمورد ثروت های افراد پولدار کنید .
  5. برند های موفق را ببینید
  6. کارآفرین های جدیدی که به موفقیت های زیادی رسیدند رو ببینید .
  7. خونه های بزرگ و لاکچری را ببینید .

وقتی که این ها را دیدید باید بابتش خداروشکر کنید و ببینید که اینکه میگن پول کمه دروغه و خیلی ها در حال حاضر هم درحال خرید کردن هستند . باور فراوانی یعنی ما نباید بترسیم که پول نداشته باشیم . یعنی نباید از ترس بی پولی سراغ دزدی یا کلاهبرداری برویم .

       2 . باور محدود کننده جذب پول : پولدار ها دزد هستند _ پولدار ها کلاهبرداری کردند .

خیلی از ما از کوچکی در فکرمان این هست که هرکسی ماشین خارجی خوب خریده یعنی اینکه خون مردم رو تو شیشه کرده ! یا میگه ما هم اگر دزدی میکردیم پولدار میشدیم . اما من همین الان این رو به شما میگم که از عدم مسئولیت شماست که الان پولدار نشدید و خودتان را توجیه الکی می کنید ! بابک بختیاری ( موسس آیس پک ) که میلیارد ها سرمایه دارد دزدی کرده یا با یک ایده خیلی ساده میلیاردر شد ؟ برادران محمدی ( موسس دیجیکالا ) با دزدی پولدار شد یا خدمت رساندن به مردم ؟ مهران مدیری و …. همگی از راه سالم پولدار شدند .

پس می توان پولدار شد اما اگر شما همه پولدار ها را دزد ، کلاه بردار و …  ببینید راه درامد و ایده های ثروتساز را از کائنات به ذهنتان بسته اید .

نحوه شکل گیری باور دزد بودن پولدار ها

وقتی در کوچکی در حالی که یک ماشین باکلاس و لوکس از کنار ما رد می شد پدر و مادر ما میگفت : میدونی این ماشین چقد پولشه ؟ پدرسوخته ی دزد با دزدی این پولارو بدست آورده . رفیق هامون هم همینطور همگی تا پولدار می بیننند فحش هفت جد و آبادش می دهند که آن ماشین از راه سالم به اون فرد نرسیده !

تلویزیون و فیلم ها نیز ذهن ما را برای قبول اینکه پولدارها دزد و نامرد هستند بیشتر آماده می سازد . در فیلم ها اکثرا افراد پولدار نامرد هستند یا هیچ گاه روی خوش زندگی را ندیده اند و پول فقط برایشان بدبختی آورده . اما اگر نگاهی به کارگردان آن فیلم ها بیاندازید می فهمید که آن فرد از طریق ساختن این فیلم پول میلیاردی را به جیب زده ! خلاصه و مفید بگم که پولدار ها دوست ندارند شما هم پولدار شوید ! ولی شما باید پولدار و ثروتمند شوید .

اگر شما از فردی بدتان بیاید ناخودآگاهتان سعی می کند که هیچ وقت شما را شبیه آن شخص نکند و همین موضوع باعث می شود که شما هیچگاه ثروتمند نشوید !

تغییر باور دزد بودن پولدار ها

  1. الگو های خوب در اینترنت پیدا کنید ، کسانی که از راه سالم به پول رسیدند را پیدا کنید .
  2. هربار فرد پولداری را میبینید که پشت ماشین گران قیمت خود درحال رانندگی است خداوند را بابت اینکه به آن فرد از راه سالم پول کلانی داده شکرگزاری کنید .
  3. هیچ گاه اخبار دزدی و اختلاس ها را نبینید !
  4. با افرادی معاشرت کنید که همیشه درحال صحبت درمورد پولسازی هستند .
  5. افراد منفی نگر و فقیر را ترک کنید ! حتی اگر بهترین دوستتان باشد . اگر دوست شما دائم درحال غر زدن یا فحش دادن به افراد پولدار است هرچه سریع تر آن شخص را کنار بگذارید .

       3. باور محدود کننده جذب پول : پولدار ها معنوی نیستند و پول با معنویت در تضاد است .

نحوه شکل گیری این باور محدود کننده جذب پول :

همانطور که می دانید خیلی از افراد این را در ذهن دارند که پولدار ها همه غیرمعنوی هستند و حتی ما در فیلم ها می بینیم که آدم های بدبخت و بی پول با چادر و درحال نماز خواندن هستند و آدم های پولدار درحال نقشه کشیدن برای کلاه برداری . به نظر شما اینکه فیلم ها افراد پولدار را خبیث نشان می دهند و فقیران را انسان های خوب اتفاقی است ؟ به نظر من اتفاقی نیست و هدف از این کار فقط این است که ناخودآگاه مردم برای فقیر شدن برنامه ریزی شود .

ما از ائمه بالا تر که نداریم ! آن ها نیز فقیر نبوده اند . به طور مثال امام علی (ع) که همه فکر می کنند زندگی ساده زیستی داشته در اصل توانسته فقط با یک بار هزینه یک هزار نفر برده خرید و آزاد کرد . کسی که بی پول است می تواند 1000 برده بخرد ؟ صددرصد غیر منطقی است . ولی ما می خواهیم به خودمان بفهمانیم هرچقدر فقیر تر باشیم ارتباطمان با خدا بیشتر است بلکه هرگز چنین نیست . حضرت داوود 360 زره بافت و 360000 درهم آنها را فروخت و در نتیجه انقدر پولدار شد که دیگر نیازی به هیچ پولی نداشت ! یعنی تا اخر عمرش هرچقدر خرج می کرد این تمام نمی شد .

حال چرا می خواهند در ذهن ما فروکنند که هرچه فقیر تر باشیم به خدا نزدیک تریم ؟ چون می خواهند دیگران پولدار نشوند . قانون جذب پول به ما می گوید پول و معنویت در یک راستا است .

تغییر باور معنوی نبودن پولدار ها

  1. تکرار این جمله رابرت کیوساکی : پول نداشتن ریشه همه شرارت هاست .
  2. پولدار ها افرادی معنوی تر هستند چون توانسته اند مثل حضرت سلیمان بیشتر از خدا بخواهند و بیشتر هم دریافت کرده اند .
  3. اگر نگاهی به ائمه اطهار بیاندازیم هیچکدام به بی پولی افتخار نکرده و اکثرا بسیار پولدار بوده اند .
  4. جذب پول نتیجه معنویت زیاد است .

       4. باور محدود کننده جذب ثروت :پولدار ها خسیس ، خشن یا زورگو هستند .

وقتی این موضوع مطرح می شود من همیشه این نکته را مثال میزنم : پول دقیقا مثل ذره بین است . اگر شما وقتی که پول کمی دارید خوش اخلاق و بخشنده باشید وقتی که پولدار تر می شوید خوش اخلاق تر و دست و دلباز تر می شوید . اگر شما خسیس یا زورگو هستید وقتی که پولدار می شوید خسیس تر و زورگو تر می شوید .

پس این جذب ثروت نیست که رفتار شما را تغییر می دهد بلکه مانند ذره بینی است که رفتار شما را بزرگنمایی می کند . پس از همین الان به این فکر فرو روید که چگونه می توانید این عقاید اشتباه که جلوی جذب پول بیشتر شما را می گیرد کنار بگذارید .

باز هم مثل همیشه فیلم ها یکی از مهم ترین دلایلی هستند که ما پولدار ها اینگونه فرض می کنیم . جذب پول فقط به معنویت بیشتر ما کمک می کند و باعث می شود که دیگر نیازی نباشد برای پول بیشتر سر بقیه را کلاه بگذاریم یا بتوانیم به خیلی از افراد خانوادمان کمک کنیم .

تغییر باور زورگو بودن پولدارها

  1. رفتن به سمینارها و دیدن پولدار ها از نزدیک
  2. معاشرت با ثروتمندان
  3. جمله تاکیدی : ثروتمندان افراد مهربان و دلسوزی هستند .
  4. افراد ثروتمند همیشه درحال خدمت به هم نوعانشان هستند . چون ترسی از بی پولی ندارند و همیشه پول برای آنها هست .

       5. باور محدود کننده جذب ثروت : علت بی پولی من عوامل بیرونی است .

اگر قانون جذب را به معنای واقعی کلمه درک کرده باشید ، هیچ گاه عوامل بیرونی را مقصر نمی دانید . رابرت کیوساکی میگه برای اینکه پولدار نیستید خودتون رو مقصر بدونید نه دیگران رو ! چون شما نمی تونید دیگران رو تغییر بدید ولی می توانید خودتونو تغییر بدید !

همین الان که شما فکر می کنید نمی توانید ثروتمند شوید افرادی دست به کار شده اند و در حال کار کردن روی کسب و کار  و ذهن خود هستند و در حال خلق امپراطوری بزرگشان هستند . پس چه چیزی شما را محدود کرده ؟ ذهنتان !

اگـر سـن شـما کـم اسـت، افـراد و الگوهایی را پیـدا کنید کـه از سـنین پایین، کارشـان را شـروع کردنـد و ثروتمند شده اند و اگر سـن شـما زیاد اسـت، افراد و الگوهایی را پیدا کنید که در سـنین بالا کار خود را آغاز نموده و ثروتمند شده اند. سپس از آنها الگو برداری نمایید.

از پدر و مادر خود تشکر کنید و به جـای توقع کمک مالی از جانب آنها بـه اندازه ای توانگر شـوید کـه به آنها کمک مالی کنید. در هر مکان و هر کشوری که هستید، همواره به خود بگویید: من در هر جایی که
اکنون هستم، بهترین جا برای ثروتمند شدن است.

در هر لحظه خداوند را سپاس گفته ( شکرگزاری کنید ) و هر روز به خودتان بگویید: هـر روز فرصت برای ثروتمند شدن بیشتر میشود و افرادی کـه ثروتمند تر میشوند را تائید و تحسین کنید .

افرادی را پیدا کنید که در خانواده های بسیار فقیر، موفق به ساختن ثروت شده اند و توضیحـی درباره آنهـا یادداشت نمایید . هر روز با خود بگویید من همواره در زمان مناسب و مکان صحیح قرار دارم.

       6. باور محدود کننده جذب ثروت : پول به دست آوردن سخت است .

خیلی از افراد فکر می کنند که پول به دست آوردن سخت است و به همین دلیل همیشه به سمت راه هایی هدایت می شوند که پول ساختن بسیار سخت است . مثل کارگری ، کارمندی و … همین موضوع توسط همکاران آن فرد نیز به آن شخص گفته می شود اما ما می توانیم الان بگوییم که این واقعیت به این دلیل برای شما ساخته شده است چون شما به آن باور دارید . همین الان کسانی هستند که از آب خوردن پول درآوردنشان راحت تر است . مثل بیل گیتس ، بابک بختیاری ، برادران محمدی و خیلی از کسانی که ما نمی شناسیم .

اما چرا عده ای راحت جذب ثروت می کنند و عده ای سخت ؟ علت اصلی آنها در باورشان است یعنی اگر باور های مثبت و اینکه پول به دست آوردن راحت است را داشته باشیم همیشه به راحتی پول در می آوریم .

نحوه تغییر باور سخت بدست آوردن پول

 1. تکرار جمله تاکیدی : پول به دست آوردن راحت است .
 2.  دیدن پول درآوردن راحت خیلی از کار ها مثل کسب و کارهای اینترنتی
 3. معاشرت با کسانی که راحت پول در می آورند .

 سمینار آرزوی تو دستور توست یکی از بهترین راه حل هایی است که می تواند از پایه ضمیر ناخودآگاه شما را برای جذب ده برابری ثروت برنامه ریزی کنید .

قانون جذب

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]