چرا قانون جذب با تلاش همزمان باید انجام شوند؟

مقدمه :

موارد مهمی که در  رسیدن به اهدافتان با  قانون جذب  وجود دارد تلاش و کوشش است همراه با استفاده از تکنیک های قانون جذب . با قانون جذب به هر چه که می خواهید میرسید اما خواستن کافی نیست  شما باید برای رسیدن به اهدافتان در کنار قانون جذب و باور داشتن به آن باید تلاش کنید پس فرد با فکر کردن در مورد رسیدن به خواسته هایش نمی تواند آنها را از قانون جذب و کائنات درخواست کند .

قانون جذب همزمان باید با تلاش کردن باشد تا نتیجه مطلوبی را به شما بدهد هیچ گاه بدون تلاش کردن به هیچ چیز نمی توان رسید بعضی افراد هستند که توقع دارند با فکر کردن به اهدافشان و تمرکز بر روی آن ها از قانون جذب بدون هیچ تلاشی و در  مدت زمان کمی آنها را دریافت کنند .

اما این گونه نیست شما باید در کنار استفاده از تکنیکهای قانون جذب و فرستادن ارتعاشات مثبت و خوب به کائنات تلاش هم کنید تا نتیجه ای را که می‌خواهید در زندگیتان به دست آورید و موفق شوید .

 

قانون-جذب-تلاش

تلاش کردن عاملی مهم برای رسیدن به موفقیت با قانون جذب…

خیلی از این افراد هستند  که باور دارند فقط باید تلاش و پشتکار داشته باشند تا بتوانند به اهداف شان برسد و موفق شوند ، ولی این موضوع تا حدی درست  است . زیرا فقط با تلاش و کوشش فیزیکی موفقیت حاصل نمی شود همانطور که فقط با استفاده از قانون جذب و فرستادن ارتعاشات مثبت و خوب موفقیت حاصل نمی شود . این دو عامل به هم ارتباط دارند و برای رسیدن به اهداف تان و برای رسیدن به موفقیت در زندگی انسان باید از این دو مورد در کنار هم استفاده کند ، یعنی با قانون جذب چیزهایی را که از کائنات می خواهید طلب می کنید و برای رسیدن به این آرزوها و خواسته ها تلاش می کنید .

بعضی افراد هستند که برای رسیدن به اهداف و خواسته هایشان بسیار تلاش می‌کنند و بسیار پشتکار دارند ولی  در ذهنشان برای رسیدن به آن اهداف و خواسته ها باور ندارند  و چند باور منفی را را در سر دارند که این باور های منفی و باور نداشتن به اینکه به خواسته هایشان می رسند بر روی تلاش شان اثر می‌گذارد و این علاقه و پشتکار آنها هیچ زمانی به سرانجام نمی رسد.

به طور کلی می‌توانیم بگوییم کسانی که تلاش می کنند اما نمی توانند ذهن خودشان را کنترل کنند و بر روی آن کار کنند که افکار منفی را از سر خود دور کنند این تلاش ها هرگز به جایی نمی‌رسد

پس تلاش و کوشش برای رسیدن به اهداف عامل دوم برای موفق شدن و رسیدن به اهداف و خواسته های هر انسان است و همین باعث می شود که کسانی که تلاش و کوشش را عامل اول و مهم رسیدن به موفقیت می دانند همیشه از موفقیت در زندگی دور هستند .

باور و ذهنیت مثبت است که باعث می شود شما با تلاش و پشتکار به خواسته های تان برسید و در زندگی موفق شوید .

 

 

قانون-جذب

نقش تلاش و کوشش در قانون جذب

هر انسانی برای رسیدن به خواسته ها و اهدافش باید تلاش کنند و هیچ وقت بدون تلاش کردن و دست روی دست گذاشتن نمی تواند موفق شود و به اهداف و خواسته هایش برسد اما این تلاش‌ها و کوشش‌های باید در کنار افکار مثبت باشد یعنی اینکه به این اهداف و خواسته ها باور داشته باشید که به آنها خواهید رسید و هیچ زمانی نباید افکارتان به سمت چیزهای منفی برود و خسته شوید که چرا به آرزو و خواسته هایتان نمی‌رسید.

زمانی که شما تلاش می کنید اما به چیزی که می‌خواهید ایمان ندارید کارتان بسیار سخت است فقط خودتان را خسته می‌کنید و در آخر شکست می خورید هیچ نتیجه ای نمی‌گیرید اما وقتی باور داشته باشید که به اهداف و خواسته های تان می رسید و به آنها ایمان داشته باشید این ایمان به شما کمک می‌کند که در کنار تلاشتان به موفقیت هایی که می خواهید برسید .

حالا شما می دانید که کدام تلاش و کدام کار برای رسیدن به خواسته تان اولویت دارد .

یک باور غلط در مورد قانون جذب

یک باور غلط در بین مردم رایج شده است که میگویند برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان کافیست تمرینات قانون جذب را انجام دهید و دیگر نیازی به هیچ تلاش و کوششی ندارید . این باور اشتباه باعث میشود که افرادی که در مورد قانون جذب  و ارتباط آن با کوشش را نمیدانند فکر کنند که قانون جذب دروغ است در حالیکه اطلاعات درستی از قانون جذب و رابطه آن با تلاش و کوشش ندارد و واقعاً قانون جذب را درک نکرده اند .

شاید کار بسیار سختی باشد که بخواهید ذهنتان را کنترل کنید و از فکر کردن به چیزهای منفی دوری کنید اما خداوند انسان را طوری خلق کرده که قدرت کنترل ذهن را دارد و میتواند با تمریناتی که در قانون جذب وجود دارد ذهن خود را کنترل کند و از فکر کردن به چیزهای منفی دوری کنند .

ابتدای این کار بسیار سخت است اما اگر شما روزی چند دقیقه برای خودتان وقت بگذارید و در ذهن تان تصویر سازی کنید که تصویر سازی راما در مقاله  تصویر سازی ذهنی یا تجسم خلاق در قانون جذب   به طور کامل توضیح داده ایم سر بزنید و بتوانید از این مقاله برای کار کردن بر روی ذهن تان استفاده کنید .

بعد از انجام این تمرینات خواهید دید که چقدر می توانید برروی ذهنتان کنترل داشته باشید .  یک واقعیت این است که شما برای رسیدن به اهدافتان باید ۹۹% تلاش درونی و ذهنی داشته باشید و بعد از این که این کار را به طور صحیح توانستید انجام دهید باید تلاش فیزیکی را شروع کنید .

 

قانون-جذب-مثبت-اندیشی

 

تلاش و کوشش هیچ موقع از بین نمی روند

شما باید بدانید که تلاش هایی که برای رسیدن به اهدافتان انجام می دهید از بین نمی رود و حتی تمام تلاش هایی که در گذشته انجام داده اید ولی به  اهداف تان نرسیده‌اید قطعاً به خاطر ذهنیت منفی و باور نداشتن به آن بوده است درست است که شما با وجود تلاش های تان نتیجه ای نگرفته اید اما باید بدانید که این تلاش ها از بین رفتند و باعث شدند که شما فردی با تجربه تر شوید و این تجربه ها روی ذهنیت و باور های شما تاثیری مستقیم دارد .

شما متوجه خواهید شد که در کنار تلاش تان باید ذهنیت تان را نیز تغییر دهید و یک انسان مثبت اندیش باشید و به خواسته ها و رسیدن به اهدافتان باور و ایمان قلبی داشته باشید . اینجاست که این تجربیات برای رسیدن به اهداف دیگر تان در زندگی بسیار کمک می کند به شرط اینکه متوجه شده باشید باید افکارتان را تغییر دهید و این نتایج در زندگی برای شما بسیار با ارزش است که می تواند بعدها باعث موفقیت های دیگر شما در مورد اهداف و خواسته هایتان باشد .

 


برای درک بهتر این مقاله می‌توانید به سمینار   آرزوی تو دستور توست   از  کوین ترودو    که در سایت جذاب    ارسینو  میباشد مراجعه کنید .


 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]