باور چیست و در قانون جذب چه نقشی دارد ؟

مقدمه :
در این مقاله با شما در مورد اینکه باور یا قانون باور چیست و ارتباط آن با قانون جذب را صحبت خواهیم کرد تا بتوانید افکار منفی که راجبه قانون جذب دارید از بین ببرید و روی خودتان کار کنید تا بتوانید از قانون جذب در زندگی تان استفاده کنید و به خواسته ها و آرزوهایی که دارید برسید .

باور یا قانون باور چیست ؟

یاور یک افکار است که شما مطمئن هستید با آن چیزی که می خواهید خواهید رسید و برای شما اتفاق خواهد افتاد .

باور می تواند دو تعریف داشته باشد اینکه  چیزی که در ذهن شما خیلی تکرار شده باشد یا اینکه انتظاری که ما داریم یعنی انتظاری مطمئن که به خواسته هایمان خواهیم رسید
زمانی که شما می گویید من می دانم که نمی توانم این کار را انجام دهم شما از روی عمد دارید به خودتان این باور را می‌دهید که شما نمی توانید
پس چرا این کار را انجام می دهید زمانی که باور دارید نمی‌توانید . شما باید بدانید که در این شرایط خودتان دارید این نتوانستن  را به سمت خودتان با قانون جذب از  کائنات جذب می کنید .

باید بگویید که ، من می‌توانم این کار را به خوبی انجام دهم تا آنچه که در انتظارش هستید برایتان اتفاق بیفتد  تا زندگیتان را تغییر دهد . شما وقتی که عادت کردید به چیزهای منفی و بد فکر کنید و  سعی کنید  آنها را باور کنید قطعاً اینها باور ذهن شما می شود و قانون جذب که در زندگی همه در حال عمل کردن می باشد این انرژی و ارتعاشات  منفی را  ک دریافت کرده از طریق کائنات برای شما ارسال می کند .

پس از همین لحظه افکار منفی را از ذهن تان دور بریزید و باورهایی مثبت و خوب که در زندگی شما تاثیرات مثبتی خواهند داشت را به زندگیتان و ذهنتان راه دهید که این باورها باعث خوشبختی شما در زندگی خواهد شد .
به زبان ساده قانون باور را برای شما توضیح خواهیم داد که هر چیزی را که شما عمیقاً باور داشته باشید در زندگی شما به وجود می آید قانون باور یکی از قوانین قانون جذب می باشد قدرت به دست آوردن خواسته های تان در  یک زمان کوتاه را میزان باور شما تعیین می کند به خاطر همین است که قانون جذب را قانون باور نیز می‌گوییم .
گاهی اوقات ممکن است شما  بر روی یک مسئله تمرکز کنید ولی در نهایت با قانون جذب از کائنات چیز دیگری را دریافت می کنید که علت این مشکل فقط قانون باور است شما چیزهایی که میخواهید جذب نمی کنید بلکه شما چیزهایی را جذب می کنید که به آنها باور دارید و با تمام وجود به آن ها اعتقاد دارید و فکر میکنید .
انسان باید ابتدا قانون باور را درک کند چون همه انسان ها زندگی شان پایه بر باورهایشان است گذشته حال آینده همه اینها را باورهای شما تشکیل می دهد نه چیز دیگری پس اگر شما از زندگی خود گذشته و حال راضی نیستید باید باورهای تان را تغییر دهید با تغییر باورهایتان می توانید زندگی و آینده خود را همانگونه که می‌خواهید و ایده‌آل شماست تغییر دهید .

برای اطلاعات بیشتر در مورد قانون جذب می توانید مقاله های قانون جذب را در سایت آرسینو مطالعه کنید تا این مقاله را واضح‌تر و صحیحتر بتوانید درک کنید .

قانون زندگی افراد موفق …

زمانی که زندگی نامه افراد موفق را مطالعه می‌کنید به مواردی جالب و شگفت انگیز میرسید که این موارد این افراد موفق را از افراد ساده جامعه جدا میکند همین قانون جذب و قانون باور است ، که این افراد را موفق کرده اند. آنها همیشه انتظار شرایط خوب را دارند انتظار این که به خواسته هایشان خواهند رسید و در زندگی موفق خواهند شد و قانون جذب باعث می‌شود که این باورها را برای آنها ارسال کند زمانی که شما به شکست به ناراحتی ، بدبختی عادت کرده اید چطور می خواهید شرایط زندگی تان را تغییر دهید و یا به چیزهایی که می‌خواهید برسید چطور انها را بدست اورید ؟ پس از همین الان شروع کنید و باورهای تان را تغییر دهید تا بتوانید یک زندگی بهتر و آنچه ایده‌آل شماست بسازید .

باور کنید و حس کنید …

احساس خوب و مثبت در زندگی بسیار مهم است قبل از اینکه شما یک چیزی را داشته باشید باید آن را با تمام وجود احساس کنید که من این را دارم  واین حس خوب باعث می شود که تاثیرات بزرگ روی باورهای شما بگذارد شما می‌توانید بابت چیزها و نعمتهایی که دارید شکرگزاری کنید که این احساس بسیار عالی است اگر شما شکرگزاری کنید نعمت های شما دو چندان خواهد شد شما حتی می‌توانید قبل از رسیدن به آن خواسته تا شکرگزار باشید و در آخر می توانید معجزه شکرگزاری را با چشم خود در زندگی تان مشاهده کنید . میتوانید چیزهایی راکه دوست دارید در زندگیتان داشته باشید و در زندگیتان اتفاق بیفتد را حس کنید و با تمام وجود به آنها باور داشته باشید تا این باور در زندگیتان به  نتیجه برسد .

بازیگر باورهای خوب باشید …

باورهای خوب را برای خودتان ایجاد کنید یعنی اینکه چیزهایی را که می خواهید داشته باشید را در فکرتان بیاورید که شما آنها را دارید و بابت آن ها از خداوند شکرگزاری می کنید زمانی که شما یک خواسته در ذهنتان باشد و به آن را باور داشته باشید قطعاً به آن خواهید رسید و مدت زمان این رسیدن بستگی به میزان باور شما دارد .
یک مثال : کریستیانو رونالدو همیشه می گوید من از بچگی می خواستم پولدار شوم و آرزوی پولدار بودن را در سرم داشتم درست است که در بچگی فقیر بوده اما باور این را داشته است که من پولدار خواهم شد یا خود را مالک پول ها و ثروت های دنیا می دانسته که اگر این موضوع را شما بتوانید در زندگی خود عملی کنید قطعا آن چیزی را که می خواهید به دست می آورید کافیست جملات تاکیدی مرتبط به اهداف تان را روزانه مرتباً تکرار کنید و همیشه آرزو های بزرگتان را  نیز از کائنات با قانون جذب بخواهید تا بتوانید آنها را دریافت کنید .

هنر انسان در این است که قبل از به دست آوردن خواسته ها آن را باور کند و خودش را مالک آن چیزی که می خواهد بداند .انسانهای موفق دنیا رمز به دست آوردن موفقیت های زندگی شان باور به چیزی که می‌خواستند بوده و قبل داشتنارزوهایشان  آنها را احساس می کردند . احساسات آن چیزی است که شما باید در خودتان به وجود بیاورید و بعد از آن با قانون جذب ارتعاشاتی را  برای کائنات ارسال می کنید که بسیار قوی است و می توانید منتظر نتیجه ان در زمان کوتاهی باشید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]