افزایش اعتماد بنفس با قانون جذب

مقدمه

مهم‌ترین موضوع در زندگی انسان اعتماد به نفس است با اعتماد به نفس انسان می تواند به  موفقیت‌های زیادی برسد در این مقاله به چند روش برای افزایش اعتماد به نفس اشاره شده اگر شما میخواهید اعتماد به نفستان را بالا ببرید حتما این مقاله را مطالعه کنید و تکنیک های بالا بردن اعتماد به نفس با قانون جذب را روزانه تمرین و تکرار کنید  .

چگونه اعتماد به نفسم را بالا ببرم ؟

اعتماد به نفس بالا در زندگی نقش بسیار مهمی را دارد و انسان با اعتماد به نفس است که می‌تواند در زندگی فردی خود موفقیت های زیادی را کسب کند افزایش اعتماد به نفس در پیدا کردن شغل موقعیت های اجتماعی و هزاران چیز دیگر موثر است .

یعنی زمانی که شما اعتماد به نفس بالایی دارید از نظر عملی می توانید کارایی بهتری داشته باشید . شما با این این تکنیک ها که در زیر خواهیم گفت می‌توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و یک فرد خجالتی را به یک فرد جدید تبدیل کنید . می توانید با اعتماد به نفسی که دارید گذشته را رها کنید و آینده ای روشن را  در پیش بگیرید شما با اعتماد به نفس بالا در هر مسائلی یادگیری تان بالاتر می رود با اعتماد به نفسی که دارید می توانید هر چه را که می خواهید تغییر دهید یا حتی با افزایش اعتماد به نفس می‌توانید زندگی عاطفی که میخواهید را بسازید .

چطور بر ترس هایمان غلبه کنیم و اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم ؟

حال برای غلبه بر ترسها این است که اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و آن را در درون تان بسازید زمانی که شما اعتماد به نفس بالایی داشته باشید هر مکانی که در ان راحت نباشید یا کسانی که آرامش را  شما می گیرند را به راحتی کنار میگذاریم حال این این افراد می تواند نزدیکترین افراد در زندگیتان باشد یا مکان و موقعیتی که در ان هستید . نگرانی و ترس را باید از خود دور کنید و اصلاً در این شرایط استرس نداشته باشد این کار اصلاً سخت نیست اما زمانی که شما این چیزهای منفی را در زندگیتان نگه دارید باعث می شود اعتماد به نفس تان کم شود و این اعتماد به نفس پایین  در آینده شما تاثیر خواهد گذاشت .

 

 راه های کلیدی برای جذب اعتماد بنفس با قانون جذب

1 همیشه احساسات و افکار منفی را از خود دور کنید .

2 دیدگاهتان را نسبت به همه چیز و درباره زندگیتان مثبت کنید .

3 در هر شرایطی واقع گرا باشید  .

4 حس  اعتماد به نفس را در خود حفظ کنید .

زمانی که شما یک سخنرانی را دارید و قرار است در جلوی جمعیت بزرگ صحبت کنید باید افکارتان را مثبت بگیرید و به خودتان باور داشته باشید و حس اعتماد به نفس را در خود ایجاد کنید و مطمئن باشید که در این موقعیت به راحتی کارتان را انجام می دهید موقعیت های دیگر مثل شرکت در مسابقات صحبت کردن با افرادی که از نظر علمی از شما بالاتریند .

برای بالا بردن اعتماد به نفستان باید از راهکارهای ساده و تضمینی شروع کنید قطعاً با راهکارهایی که خواهیم گفت شما نمی‌توانید یک روزه جواب بگیرید شما باید هر روز این تمرینات را انجام دهید اگر می خواهید اعتماد به نفستان با قانون جذب بالا برود این مقاله را حتما مطالعه کنید و بعد از مطالعه حتماً وقت بگذارید و تمرین کنید تا برایتان در زندگی این تمرینات یک عادت شود زمانی که شما درباره اعتماد به نفس با قانون جذب مقاله و کتابی بخوانید اما از ان در زندگی هیچ استفاده ای نکنید قطعاً هیچ تاثیری در زندگی شما نخواهد گذاشت .

شما علاوه بر خواندن مطالب علمی در مورد اعتماد بنفس با قانون جذب باید بر روی خود کار کنید و روزانه تمرینات را تکرار کنید شما با این تمرینات علاوه بر اعتماد به نفستان عزت نفستان نیز  افزایش پیدا می کند .

در ادامه تمریناتی را خواهیم گفت که با انجام این تمرینات همراه با قانون جذب روزانه اعتماد به نفس را در خود افزایش می دهید و تغیری بزرگ در زندگیان ایجاد میکنید .

چند تکنیک و راهکار برای افزایش اعتماد به نفستان

برای داشتن اعتماد به نفس باید افکار مثبت را در خود ایجاد کنید مثل زمانی که شما یک مصاحبه کاری دارید و باید به توانایی خود ایمان داشته باشید که کسی که با شما مصاحبه می‌کند  توانایی و استعداد شما را متوجه شود   من میتوانم این کار را به راحتی بدست بیاورم و این اعتماد به نفس باعث شده که زندگیتان را بتوانید تغییر دهید آن شغلی که دوست دارید بدست اورید .  هیچ وقت نباید افکارتان را منفی بگیرید و به خود باور نداشته باشید و جملاتی مثل من نمی توانم….. من را به خاطر مشکلی که دارم قبول نخواهند کرد زیرا این حس منفی و بدون اعتماد به نفس را به طرف مقابل انتقال می دهید و این باعث می شود که شما را قبول نکنند

۲ برای اینکه بتوانید اعتماد به نفستان را بالا ببرید باید با خودتان مثبت صحبت کنید شما می توانید از جملات تاکیدی مثبت برای کارتان استفاده کنید مثل اینکه من می توانم من بسیار پر انرژی هستم و من خیلی با اراده هستم .

۳ از کسانی که شما را تایید می کنند و همیشه به شما انگیزه و انرژی مثبت انتقال می دهند با آنها صحبت کنید تا از تعریفی که از شما می کند انرژی مثبت دریافت کنیدکه این کار باعث بالا رفتن  و افزایش حس اعتماد به نفستان میشود .

واقع گرا باشید

‌ همیشه در همه حال و در هر موقعیتی که بودید مثبت گرا و واقع گرا باشید شما می توانید با تمرینات تجسم که در مقاله چگونه با تجسم خلاق توسط قانون جذب به آرزوهایمان برسیم مطالبی نوشته شده استفاده کنید که این تمرینات اعتماد به نفس شما را بسیار افزایش میدهد .

هدف داشته باشید

همیشه هدفتان را مشخص کنید و بدانید چه می خواهید چون زمانی که هدف دارید همین  هدفمند بودن باعث افزایش حس اعتماد به نفس در شما می شود هیچ موقع افکار و انرژی منفی را به خود جذب نکنید همیشه به نتیجه مثبتی که در کارتان است باور داشته باشید تا  با اعتماد به نفس زیادی کارتان را شروع کنید همیشه برای اعتماد به نفس باید خودتان را باور داشته باشید و به خودتان احترام بگذارید هیچ موقع از نگرانی و ترس ها فرار نکنید  با آنها رودررو شوید تا خودتان نیز متوجه شوید که اعتماد به نفس در شما افزایش پیدا کرده و در آخر این تمرینات را هر روز و به طور مداوم تمرین کنید .

 

چند نکته مهم که در افزایش اعتماد به نفس تاثیر می گذارد

همیشه لبخند بزنید .

اهدافتان را هر چند کوچک باشد مشخص کنید .

عادتهای منفیتان  را  که بر روی اعتماد به نفستان اثر می گذارد کم کم تغییر دهید .

هر روز تمرینات اعتماد به نفس را انجام دهید .

تمرینات شکرگزاری را فراموش نکنید .

کارهای عقب افتاده تان را انجام بدهید .

فعال و پر انرژی باشید .

برای بالا بردن اعتماد به نفستان از چیزهای کوچک شروع کنید و برروی چیزهای کوچک کار کنید .

مرتب باشید به خودتان برسید .

برای زندگی خود قوانینی تعیین کنید .

همیشه افکارتان مثبت باشد و مثبت عمل کنید .

مهربان و فروتن باشید .

افکار منفی را از خود دور کنید .

به خودتان اهمیت دهید لباس زیبا بپوشید .

برای خودتان زندگی کنید و به حرف افرادی که به شما انرژی منفی می دهند توجه نکنید در عوض با افرادی که شما را تایید می کنند و همیشه به شما انگیزه و انرژی مثبت انتقال می‌دهند معاشرت کنید .


برای مطاله ی بیشتر درباره قانون جذب اعتماد بنفس به مقاله ۲۵ راهکار برای بالابردن اعتماد‌ بنفس مراجعه کنید .


چند جمله ترکیبی برای افزایش اعتماد به نفس

1 من دوست داشتنی هستم .

2 من با استعداد هستم .

3 من با اراه هستم .

4 من پر انرژی هستم .

5 من مثبت اندیش هستم .

6  من میتوانم .

7 من توانا هستم .

8 من راستگو هستم .

9 من سلامتی کامل را دارم .

10 من ثروتمندم  هستم .

11 من سالم ترین فرد جهانم .

12 من یک نابغه هستم .

13 من یک قهرمان هستم.

14 من لایق بهترین ها هستم .

15 من لیاقت بهترینها را دارم .

16 من می توانم به همه اهداف برسم .

17 من فوق العاده هستم .

18 من در زندگی موقعیت های خوبی دارم .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]