احساسات و قانون جذب

مقدمه :

همه ی انسانها احساساتی مثل خوشحال بودن  ، ناراحت بودن، نگرانی  ، ترس را  تجربه کردنده اند . در این مقاله می خواهیم در مورد کلمه احساس و رابطه آن با قانون جذب صحبت کنیم . تا آخر این مقاله با ما باشید تا تعریف احساسات و قانون جذب و رابطه احساسات با قانون جذب را به طور کامل متوجه شوید .

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که بر همه موجودات زنده تاثیر می گذارد حتی کسانی که در مورد قانون جذب چیزی نمی دانند از ان در روزمره خود استفاده می کنند و بهتر این است که ، با آن آشنا شویم تا بتوانیم به درستی از آن استفاده کنیم و خواسته هایی را که داریم به طور صحیح با قانون جذب از کائنات طلب کنیم .

قانون جذب آن چیزی را که شما احساس می‌کنید و در مورد آن فکر می کنید به شما میدهد . یعنی شما به چیزی که فکر می کنید و آن را احساس می‌کنید ارتعاشاتی در مورد همان مورد به کائنات ارسال میکنید و کائنات چندین برابر آن احساسات و انرژی ها را برایتان ارسال می کند .

احساسات نیز تاثیر مستقیمی بر روی قانون جذب و رسیدن به خواسته های ما دارد . در این مقاله میخواهیم به شما آموزش دهیم که چطور احساسات بدتان را کنار بگذارید و احساسات خوب و انرژیهای خوب را در خود افزایش دهید و این احساس و انرژی های خود را به کائنات که ارسال کردید چندین برابر همین انرژی ها را از کائنات دریافت میکنید .

مثلا اگر شما  به سختی کارتان فکر کنید هر روز که به سر کار می‌روید این کار برایتان سختتر می شود یا اینکه اگر به یک یک اتفاق بد در طی روز فکر کنید آن اتفاق حتماً برایتان پیش خواهد آمد .قطعا شما در زندگی خود به این مورد ها برخورد کرده اید .


احساسات چیست ؟ برای درک بهتر این مقاله به شما پیشنهاد می کنم که مقاله تصویر سازی ذهنی و تجسم خلاق در قانون جذب   را در سایت  آرسینو  مطالعه کنید .


احساس یک وضعیتی است که در ذهن انسان ها توسط سیستم های عصبی شان تولید می شود و هورمون هایی در بدن انسان ها هست که  شکل‌گیری این احساسات نقش عمده دارند . هر واکنشی که در مقابل یک اتفاق انجام  می دهیم احساسات می گویند احساسات از هورمونهای در بدن ما تولید می شوند که نتیجه افکار ما می باشد .

همانطور که می‌دانید و در مقاله های قبل خوانده اید  متوجه هستید که برای قانون جذب اصلاً اهمیتی ندارد که شما به چه چیزی فکر می‌کنید یا احساستان چیست قانون جذب دقیقا همان چیزی را که احساس می کنید و به آن فکر می کنید به شما می دهد حالا که شما می دانید باید احساس و انرژی تان را تغییر دهید تا بتوانید چیزهایی را که میخواهید از کائنات دریافت کنید باید بدانید که ابتدا احساسات تان را چگونه تغییر دهید .

چطور میتوانیم احساساتمان را تغییر دهیم ؟

حالا که می دانیم احساسات چقدر در قانون جذب و رسیدن به اهدافتان تاثیر می گذارد باید بر روی خودتان کار کنید تا این احساسات را طوری تغییر دهید  که برای رسیدن به خواسته هایتان شما را کمک کند همانطور که میدانید در یک زمان کوتاه و با چند تمرین قانون جذب شما نمی توانید به خواسته هایتان برسید این یک توقع بیجا از قانون جذب است.

شما باید زمانی که از قانون جذب استفاده می کنید تلاش و پشتکار داشته باشید و بعد صبور باشید تا قانون جذب خواسته های شما را در یک زمان درست به شما بدهد شما می توانید با تمرین های تغییر احساس اتفاق های بزرگی در زندگی تان ایجاد کنید .

 

قانون-جذب

 

ابتدا باید متوجه شوید که تمرکزتان بر روی چه چیزی است زمانی که شما مشخص کردید که ذهنتان بر روی چه چیزهایی بیشتر تمرکز دارد می‌توانید ذهن تان را کنترل کنید و در واقع به چه چیزهایی می‌خواهید فکر کنید و به چیزهایی که نمی خواهید توجهی نداشته باشید .

زیرا این احساسات هستند که رفتارهای ما انسانها را مشخص می کند مثلاً زمانی که خسته هستید و دائماً ذهنتان به این فکر کند که بله شما خسته هستید و نمی توانید کار کنید احساس خستگیتان بیشتر می شود و دیگر نمی توانید بر روی افکارتان کنترل داشته باشید در این صورت جسم تان را هم نمی توانید کنترل کنید اما اگر ابتدا بتوانید قدرت تمرکز فکری تان را به دست بگیرید نه تنها بر روی افکارتان کنترل خواهید داشت، بلکه جسم تان را نیز هم می توانید کنترل کنید .

ابتدای کار بسیار برای شما سخت خواهد بود که قدرت کنترل ذهن تان را در دست بگیرید اما با چند تمرین که در مقاله چگونه با تجسم خلاق توسط قانون جذب به آرزوهایمان برسیم    به شما گفته ایم که می‌توانید به راحتی بعد از گذشت چند روز و ادامه دادن این تمرینات این کار را  به راحتی انجام دهید .

 


برای تمرینات شکرگزاری میتوانید مقاله  چند تمرین شکرگزاری برای رسیدن به نعمت های بیشترو هرانچه که میخواهید  را مطالعه کنید و روزانه از ان تمرینات برای شکرگزاری استفاده کنید .


 

تصور کنید که  ذهن تان یک صندوقچه است و شما باید افکاری را در آن جای دهید که به شما احساس خوب و انرژی خوب منتقل می‌کند پس شما هیچگاه در این صندوقچه افکار بد و منفی را نگه نمیدارید و شما با قرار دادن این افکار در صندوقچه تعیین میکنید که در طول روز چه احساساتی داشته باشید .

کیفیت زندگی و خوب بودن زندگی به احساسات شما بستگی دارد

ای جمله به این معنی است که روزتون را چطور و با چه احساساتی شروع میکنید زیرا در گذراندن روزتان این احساسات بسیار مهم هستند شما می توانید نعمت های کوچکی را که دارید روزانه با خود تکرار کنید و شکرگزاری را انجام دهید تا برای شما انرژی مثبتی را در درونتان ایجاد کند تا یک روز خیلی خوب و با انرژی و احساسات مثبت را پیش رو داشته باشید .

شما برای اینکه بتوانید روزانه زندگی خود را با احساسات انرژی خوب سپری کنید باید بدانید که چگونه از ذهن خود استفاده کنید و اینکه چگونه بر روی فکرهای خوب تمرکز کنید تا احساسات خوبی را در درونتان به وجود بیاورد .

                                             

                          تمریناتی برای تغییرات در احساساتتان

 

1 به خودتان اهمیت بدهید …

شما برای این که احساسات خوبی را در خود به وجود بیاورید باید برای خودتان وقت بگذارید و به خودتان بیشتر برسید شما مهم ترین موجود دنیا هستید پس باید به خودتان برسید و از زندگیتان لذت ببرید و این فقط زمانی انجام می شود  که در خودتان احساس خوبی را به وجود بیاورید و انرژی های خوب را به خودتان منتقل کنید که همین کار باعث می شود  در روز اتفاقات خوبی برایتان پیش بیاید و روز خوبی را سپری کنید .

2 خاطرات خوب را برای خودتان بازگو کنید …

همه انسان ها در زندگی شان تجربیات تلخی هم داشتند اما شما باید این تجربه ها و این افکار را از خود دور کنید و تمرکزتان را بر روی اتفاقات خوب زندگی تان قرار دهید تا با به یاد آوردن این اتفاقات احساس خوب و انرژی خوبی در شما ایجاد شود همین کار باعث می شود در روزمره خود اتفاقات خوب زندگی تان باز برایتان با شکل های مختلف تکرار شود .

 

 

همین حالا اتفاقات خوب زندگیتان را برای خودتان بازگو کنید .

 


برای این کار میتوانید مقاله تابلوی کائنات چیست و چگونه با قانون جذب به ارزوهایمان برسیم را مطالعه کنید تا تمرینات ان را روزانه انجام دهید و با قانون جذب به اهدافتان برسید .


3 احساسات و تاثیرات  آن بر روی شما…

احساسات شما قطعا بر روی زندگی شما تاثیر گزار است . یعنی اگر شما به خودتان تلقین کنید که شما بیمار هستید یا اینکه شما نمی توانید ورزش کنید و همیشه بی حال هستید این باور در شما ایجاد می شود که دقیقاً شما  هم اینگونه هستید .

اما اگر برعکسی اینها فکر کنید و این باور را به خودتان داشته باشید که شما فردی سرحال ، محکم و سر زنده هستید تغییراتی را در خودتان می بینید که بسیار شگفت زده خواهید شد و به شما احساسات خوبی را انتقال میدهد که می توانید نتایج آن را در زندگیتان به طور واضح ببینید .

 

قانون-جذب

4 شکرگزار باشید …

همیشه برای هر نعمتی که دارید در زندگی حتی نعمت های کوچک از خداوند شکر گذار باشید هر اتفاقی که برای شما در زندگی پیش می آید هرچند کوچک می توانید آن را برای خودتان بزرگ کنید و برای دادن آن نعمت از خداوند شکر گذار باشید .

این تکنیکی است که برای بهتر شدن حالتان میتوانید استفاده کنید حتی زمان‌هایی که حالتان خوب نیست می توانید بگویید ، خدایا بابت زندگی خوب و احساس خوبی که دارم شکر .

همین جملات باعث می شوند که احساساتتان عوض شود و در نتیجه کل روز خود را تغییر خواهید داد .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]