کائنات چیست و چگونه ما را به آرزوهایمان می رسانند ؟ آموزش قانون جذب

در این مقاله می خواهم به صورت کامل به شرح اینکه کائنات چه چیز هایی هستند و اینکه چگونه می توانیم با استفاده از قانون جذب کائنات را به سخره خود در آوردند . همانطور که در قرآن آماده :

الم تروا ان الله سخر لکم ما فی السمـوت وما فی الارض… ومن الناس من یجـدل فی الله بغیر علم ولا هدی ولا کتـب منیر.

روی سخن را به همه انسانها کرده می‌گوید: ” آیا ندیدید خداوند آنچه را در آسمانها و زمین است مسخر فرمان شما کرد که در مسیر منافع و سود شما حرکت کنند”؟ (ا لم تروا ان الله سخر لکم، ما فی السماوات و ما فی الارض).

و خداوند همیشه صادق است و راستگوترین راستگو هاست .

زمانی که من این آیه را شنیدم گفتم شاید ما می توانیم با تغییر در شکل جهان باعث تغییر و ایجاد زندگی بهتر برای خودمان شویم . مثل درست کردن قایق از چوب درخت ولی بعدها فهمیدم که این فکر ماست که اگر تغییر کند جهان چاره ای جز تغییر نخواهد داشت .

تغییر تفکر و باور چگونه جهان را تغییر می دهد ؟

جهان بازتابی از خود شماست اگر خود را از درون دوست بدارید و به خود مهر بورزید و ارج و ارزش نهید در زندگی بیرونی نیز همین حالات آشکار خواهد‌شد.
اگر طالب عشق بیشتری هستید به خود عشق بورزید.
اگر خواهان پذیرفته شدن هستید خود را بپذیرید.
و اگر از اعماق وجودتان خود را محترم شمارید همان سطح احترام را از هستی فراخواهید خواند.

نیمه تاریک وجود/دبی فورد

فرض کنید اگر شما بخواهید آب را می خواهید به بالاترین نقطه آسمان ببرید . حال می آیید با هواپیما آن را بالا میبرید و آب را زمانی که در آسمان رها می کنید باز آب به پایین میریزد و مثل اینکه هیچ کاری نکرده اید . ولی به جای اینکه بخواهیم آن را با هواپیما ببریم ، آن را بخار کنیم و خود به خود آب به بالا میرود و همانجا می ماند . ذهن انسان هم دقیقا همینطور است یعنی شما هزاران بار تلاش کرده اید که به زندگی خود سر و سامان دهید یا روابط عاشقانه خود را احیا کنید اما هیچ وقت درست نمی شود .

پس همین الان دلیلش را پیدا کردیم ، شما باید شبیه به خواسته تان شوید همانطور که آب برای بالا رفتن شبیه به بخار شد و بالا رفت . شما باید ذهن خود را با خواسته خود هماهنگ کنید و جهان هستی مجبور است که خواسته شما را به واقعیت تبدیل کند .

آموزش قانون جذب | تغییر تفکر

هرچیزی در اطراف شما را ذهنتان رنگ و بو داده است یعنی اگر مغز شما وجود نداشته باشد دنیایی هم وجود نخواهد داشت چون مرکز اصلی پردازش اطلاعات از طرف ما مغز است به صورت مثال نور اول به اجسام برخورد میکند و وارد چشم شما می شود حال مغز نور را تحلیل کرده و جسم را برای شما نمایش میده .

قانون جذب چگونه عمل می کند ؟

دقیقا این سوالی است که بهتر است هیچ وقت از خود نپرسید چون قانون جذب مثل یک طناب است که هیچ گاه ما آن سر دیگر طناب را نخواهیم دید و شاید علم زمانی انقدر پیشرفت کند که علت این موضوع را بفهمد . اما همانطور که در مقاله اثبات قانون جذب از دیدگاه علم فهمیدیم که ادیسون می گوید ذهن ما گیرنده و ارسال کننده ارتعاش است یعنی افکار ما به جهان هستی ارسال شده و جهان هستی مشابه افکارتان را چند برابر به شما باز میگرداند .

به طور مثال شما به فلان بیماری فکر می کنید یا به صورت مثال به 206 نقره ای فکر می کنید بعد از مدتی می بینید که چقدر 206 نقره ای اطرافتان بیشتر شده و این همان کارکرد راز یا همان قانون جذب است که به صورت کاملا ساده اما همیشگی درحال کار کردن است .

پس شما برای اینکه از قانون جذب استفاده کنید تنها باید ذهن خود را در کنترل بگیرید و با روش های قانون جذب حرفه ای ذهن خود را آماده دریافت خواسته خود کنید . یعنی اگر شما بخواهید مثلا رابطه ی عاشقانه داشته باشید اگر از قانون جذب استفاده کنید دقیقا می توانید به همان شکلی که خواستید آن را جذب کنید . بهترین راه حل برای یادگیری تمرینات حرفه ای برای جذب عشق ، جذب ثروت از سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترودو استفاده کنید .

آموزش قانون جذب بدون سانسور و واقعی

همانطور که میدانید کائنات به شدت منظم کار می کند و همانطور که می دانید خداوند هیچ کاری را بدون علت انجام نمی دهد یعنی هر معلولی علتی دارد هر اتفاقی علتی دارد و باید آن علت را در ذهن و افکارمان جستجو کنیم . قانون جذب همیشه در حال عمل کردن است و جهان هستی و کائنات این قدرت را دارند که شما را به خواسته تان برسانند و که هر خواسته یا آرزویی دارید با کمک قانون جذب و راه حل های کنترل ذهن آن را بدست اورید .

این قانون سال ها سر به مهر بود و فقط قدرتمندان جامعه از آن خبر داشتند اما در حال تعداد خیلی زیادی هستند که از این قانون استفاده کرده اند و معجزات را به زندگی خودشان وارد کرده اند . یعنی اگر می خواهید زندگی خود را یک بار برای همیشه متحول کنید بهتر است از این قانون استفاده کنید و کم کم و آهسته با تغییر ذهنیت خود زندگی که آینه و بازتاب ذهن شماست را تغییر دهید آنگاه می بینید که چقدر زندگی لذت بخش تر خواهد شد .

سه مرحله رسیدن به آرزوها با قانون جذب | آموزش قانون جذب

در بخش قبل به شما گفتیم که می توان از طریق قدرت ذهن و قانون جذب چگونه به آرزوی خود برسیم و حالا می خواهیم سه مرحله اصلی قانون جذب برای رسیدن به رویاها را به شما بگوییم .

  1. درخواست
  2. باور
  3. دریافت

مرحله اول درخواست درست در قانون جذب

آموزش قانون جذب | کائنات چه چیز هایی هستند ؟

اولین مرحله قانون جذب درخواست از کائنات است یعنی اگر می خواهید خواسته ای را به واقعیت تبدیل کنید ابتدا باید درخواستتان را به بهترین و واضح ترین نحو به کائنات اعلام کنید . اگر خواسته ای را می خواهید که با قانون جذب به آن برسید ولی واضح ، شفاف و دقیق نباشد کائنات درخواست شما را نمی پذیرد و هیچ وقت به خواسته تان نخواهید رسید .

برای فرستادن درخواست خود به کائنات باید یکسری قوانین را بدانید و تمریناتی را روزانه عمل کنید که بتوانید به راحتی به خواسته خود برسید . اگر اصول درخواست کردن از جهان هستی را بلد باشید می توانید زندگی خود را به دلخواه خود تغییر دهید و مطابق میل خودتان کنید .

مراحل درخواست از کائنات | آموزش قانون جذب :

برای آنکه بتوانید به بهترین شکل درخواست خود را به کائنات بفرستید و دقیق ترین جواب را دریافت کنید باید ذهنتان را آماده کنید و این کار نیازمند برنامه ریزی و تلاش است . کائنات نیز از طریق ارتعاشی که از ذهن شما ارسال می شود شما را به هدف و خواسته تان خواهند رساند که ارتعاشی که با آموزش قانون جذب ارسال می کنید به دو حالت است :

  1. فرستادن ارتعاش برای رسیدن به خواسته

  2. فرستادن ارتعاش خلاف جهت خواسته

ذهن شما در حالت بیداری مطابق قانون جذب در هرلحظه در حال فرستادن ارتعاش مثبت یا منفی است فقط باید توجه داشته باشید ارتعاشی که به جهان هستی ارسال می کنید در جهت خواسته تان باشد که شما را سریع تر به اهدافتان برساند . باید ذهنتان را عادت دهید که خود به خود فرکانس مثبت به سمت جهان هستی ارسال کند چون مولانا درباره قانون جذب می گوید :

خوش باش که هرکه راز داند

داند که خوشی خوشی کشاند

شیرین چو شکر تو باش شاکر

شاکر همه دم شکر ستاند

یعنی احساس مثبت خواسته ما را به ما نزدیک تر می کند و به نحوی آرزویمان را به سمت ما هل می دهد .

 

یکی از سوالاتی که خیلی مواقع افراد از ما می پرسند این است که ” از کجا بفهمیم که چه ارتعاشی ارسال می کنیم و آیا ارتعاشی که ارسال می کنیم صحیح است ؟ ” بهترین راه حل برای فهمیدن این موضوع استفاده از قطب نمایی است که خداوند آن را در بدنمان قرار داده که این قطب نما چیزی نیست به جز احساس !

یعنی اگر دیدید که احساستان خوب است و حال خوبی دارید بدانید که ارتعاشی که ارسال می کنید شما را به سمت اهدافتان سوق می دهد ولی اگر احساس بد و منفی دارید بدانید که باید احساس را تغییر دهید در غیر این صورت شما ارتعاشی ارسال می کنید که باعث می شود از اهدافتان دور شوید .

به صورت خلاصه :

احساس بد —–> جذب ناخواسته ( اتفاقات بد )

احساس خوب —–> جذب خواسته ( اتفاقات خوب )

دقت کردید که یک روز حالتان بد هست پشت سر هم اتفاقات بد می افتد و درست بدترین اتفاقات ممکن می افتد و بهترین راه حل آن جلوگیری از احساس منفی است .

این یک مثال ساده برای یادگیری قانون جذب است و به همین علت است که میگوییم باید احساستان را خوب کنید تا اتفاقات خوب برای شما رقم بخورد چون قانون جذب همیشه در حال کار کردن است مثل قانون جاذبه زمین .

برای خوب نگهداشتن احساس تمارینی در سمینار آرزوی تو دستور توست آموزش داده می شود که می توانید با این تمارین به سرعت حال خودتان را خوب کنید :

قانون جذب

  1. نوشتن اهداف و آرزوهایتان : 

یکی از مهمترین کارهایی که برای فرستادن ارتعاش و احساس به سمت اهداف است نوشتن آن هاست و یکی از مهمترین ارکان موفقیت در قانون جذب نوشتن اهداف است یعنی با فقط نوشتن اهدافتان مطابق قانون جذب شانس رسیدن به اهداف چند برابر می شود . سعی کنید تمام خواسته هایتان را دقیق ، واضح و شفاف بنویسید .

برای نوشتن رویاهایتان باید به این موضوع دقت داشته باشید قانون جذب به احساس شما پاسخ میدهد نه اعمال شما یعنی وقتی اهداف خود را می نویسید باید با احساس خوب و حتی تجسم آن هدف همراه باشد که بعد از رسیدن به آن هدف چه احساسی دارید .

آموزش قانون جذب | نوشتن اهداف

یا مثلا اگر می خواهید ماشین جدید بخرید نباید به طور مثال بنویسید که ماشین نباید صندلیش خراب باشد بلکه باید بنویسید ماشینی با صندلی های سالم . یعنی بعد مثبت را در نظر بگیرید چون قانون جذب مثل طناب عمل می کند و نمی تواند ماشین با صندلی خراب را از شما دور کند ولی میتواند ماشین با صندلی سالم را به شما نزدیک کند .

2. راضی بودن از شرایط خود و عدم وابستگی احساسی :

به زبان ساده هی غرغر نکن که الان شرایطم انقد بده و فلان چیز مشکل داره و من بدنم این بیماریو داره و …

آموزش قانون جذب | باور به اهداف

شما در وهله اول باید خود را با همین امکاناتی که داره خوشبخت بدانید و شکرگزاری مواهبی که در حال حاضر دارید را انجام دهید .

یکی از ساده ترین آنها حمامی است که در خانه تان است . میدانید که حتی شاه های قاجار هم نمی توانستند به این راحتی حمام کنند ؟ به این شکل که آب را باز کنند و گرمی یا سردی آن را با شیر آب کم و زیاد کنند ؟همین حمام جای شکر خیلی زیادی دارد . حال فکر کنید چه مواهب دیگری در زندگیتان دارید !

قانون جذب تنها قانون برای خوشبختی در زندگی است باعث می شود که هرلحظه احساستان خوب باشد و احساس قدرت مطلق کنید .

همانطور که در قانون جذب گفتیم شما هر لحظه در حال ارسال ارتعاش هستید و اگر از شرایط حال حاضر ناراضی باشید ، احساس نارضایتی یا منفی به کائنات ارسال می شود و اتفاقاتی می افتد که چیز های بیشتری برای ناراضی بودن جذب کنید !

3. قدرت توجه مثبت و مثبت اندیشی :

حال که فهمیدیم توجه مثبت باعث اتفاقات مثبت در زندگیمان می شود و ما هر لحظه در بیداریمان در حال ارسال ارتعاش هستیم سعی کنیم به اتفاقات خوب فکر کنید و به جای توجه به ناخواسته های اطرافمان به خواسته هایی که در ذهنمان داریم توجه کنیم . توجه کردن به خواسته باعث می شود که آن خواسته وارد زندگی مان شود پس هرچقدر تمرکزمان را بیشتر بر روی خواسته بگذاریم سرعت رسیدن به اهدافمان بیشتر می شود .

آموزش قانون جذب | مثبت اندیشی

اگر وضعیت مالی بدی دارید به هیچ عنوان به وضعیت الانتان توجه نکنید و سعی کنید که تمرکز کنید اگر وضعتان بهتر بود چه اتفاقاتی در زندگی تان می افتاد و با لبخند آن اتفاقات را تجسم کنید .

افکار ما به دو دسته اصلی تقسیم می شود : مثبت _ منفی

افکار مثبت : توکل _ شکرگزاری _ امید _ انگیزه

افکار منفی : ناامیدی _ افسردگی _ شکایت و گله _ عدم اعتماد بنفس

شما هر وقت که بخواهید عظله یا بخشی از بدنتان را قوی کنید صددرصد نیاز به زمان ، انرژی و تمرکز دارید ، ذهن نیز دقیقا به همین شکل است باید تمرین مثبت اندیشی کنید و سعی کنید که اتفاقات مثبت زندگیتان را بنویسید و کل تمرکزتان را روی آن اتفاقات نگه دارید و بابت آن ها شکرگزاری کنید سپس معجزه قانون جذب را خواهید دید که به چه شکل و با چه سرعتی در حال تغییر زندگیتان است و اتفاقات خوب را به سرعت وارد زندگیتان می کند .

یعنی اگر بتوانیم به هرشکلی احساساتمان را کنترل کنیم و از منفی به مثبت تبدیلش کنیم پس می توانیم سکان دار زندگی خود شویم و هرچیزی که می خواهیم را در زندگی خودمان خلق کنیم . قانون جذب قانونی برای همیشه هست و یکی از بزرگترین کشف های تاریخ به حساب می آید اگر می خواهید به صورت حرفه ای راز های مخفی این قانون را بدانید همین الان سمینار آرزوی تو دستور توست را دانلود کنید و بشنوید .

قانون جذب

4 . احساستان را در طول روز خوب نگهدارید .

همانطور که در مقاله گفتیم احساس خوب ما را به آرزوهایمان نزدیک تر می کند یعنی اگر می خواهیم سرعت رسیدن به آرزوهایمان بیشتر شود بهترین راه حل این است که ما در طول روز با روش های مختلفی مثل :

جملات تاکیدی

شکرگزاری

توکل

احساس خودمان را خوب نگه داریم و در صورتی که احساسمان به هردلیلی بد شد شروع به تفکر درمورد اتفاقات مثل قبل کنیم . یکی از راه های خوب کردن احساس جملات تاکیدی است که به شما کمک میکند در طول روز احساس خوبی را داشته باشید و یکی از جادویی ترین آنها جمله : هرلحظه و از هرجهت بهتر و بهتر می شوم . این جمله احساستان را همیشه خوب می کند و سعی کنید در طول روز این جمله را زیاد تکرار کنید . قانون جذب مطابق کلام شما زندگی شما را از هر جهت بهتر و بهتر می کند .

شما باید در زندگیتان شکرگزاری کنید و سعی کنید با شکرگزاری روزانه بهترین ارتعاش را به کائنات ارسال کنید چون قانون جذب می گوید که قوی ترین ارتعاش مثبت احساس شکرگزاری است پس همین الان شروع به شکرگزاری برای جوانب مختلف زندگی خود کنید .

5 . صحبت کردن راجع به خواسته ها

یکی دیگر از راه حل های ارسال ارتعاش قوی در قانون جذب صحبت کردن درمورد خواسته هایتان است . به جرئت می توان گفت قدرت کلام ارتعاش قوی ای را برای جهان هستی ارسال می کند و باعث می شود که خواسته هایتان بیش از پیش به شما نزدیک تر شود . شما اگر بتوانید قوانین قانون جذب را در زندگی خود به کار ببرید شک نکنید که به خواسته تان خواهید رسید .

مشکل ما ایرانی ها این است که از اول صبح غر میزنیم و درباره ناخواسته ها صحبت می کنیم تا شب و همین باعث می شود اتفاقات ناخواسته و بد بیشتر در زندگی ما بیوفتد پس بهترین راه حل برای اینکه تمرکزمان از روی ناخواسته ها برداشته شود و احساسمان بد نشود در مورد خواسته ها و اتفاقات خوب طول روز صحبت کنیم .

آموزش قانون جذب | ارتعاش مثبت

تکنیک صحبت کردن درمورد رویاها و خواسته ها یک تکنیک قدرتمند برای رسیدن به آرزوهاست که به شما کمک می کند که قانون جذب را در تسخیر خود درآورید و قانون جذب مانند غول چراغ جادو زندگی شما را متحول کند .

6. تمرکز کردن بر روی خواسته

آموزش قانون جذب | داستان موفقیت

روزی یک فرد پیش یک بودا رفت و گفت ای بزرگمرد به من یاد بده که چگونه موفق شوم . بودا حرفی نزد و به سمت رودخانه رفت و آن فرد هم پشت سر بودا رفت به رودخانه که رسیدند بودا به داخل رودخانه رفت و یکهو سر مرد را زیر آب کرد . مرد به شدت دست و پا میزد و تقلا می کرد و بودا به محض اینکه دید دیگر نمی تواند نفس بکشد مرد را آزاد گذاشت . آن مرد به بودا گفت مگر دیوانه شده ای می خواستی من را خفه کنی ؟ بودا به مرد گفت در زیر آب که بودی چه چیزی برایت از همه چیز مهم تر بود ؟ مرد گفت خب معلوم است هوا برای نفس کشیدن .

بودا به آن فرد گفت بدان که اگر موفقیت را نیز مانند هوا و نفس کشیدن در زیر آب بخواهی بی هیچ شکی به آن خواهی رسید .

شما برای اینکه تمرکز کنید باید لیستی از اهداف واضح و مشخص خود داشته باشید که بتوانید به بهترین شکل روی آن ها تمرکز کنید . کسی که هدفش را ننوشته مانند تیر اندازی است که بدون اینکه سیبل یا هدفش را ببیند شلیک می کند و در اخر به هیچ موفقیتی نمی رسد .

همین الان اهداف خود را مشخص کنید به واضح ترین شکل ممکن آن ها تجسم کنید و بدون در نظر گرفتن زمان منتظر رسیدن به آن ها باشید .

7.  خواسته هایتان را احساس کنید .

خیلی از افرادی که می خواهند پولدار  شوند از قبل ادای آدم پولدار ها را درآورده اند . فکر کنید خواسته تان را بدست آورده اید حال چه احساسی دارید ؟ چه کارهایی انجام می دهید ؟ میدانید که اگر آن ها را احساس نکنید بی شک به آن ها نخواهید رسید ؟

مثلا فردی که خود را فقیر می بیند هیچ وقت نمی تواند پولدار شود چرا ؟ چون دائما ارتعاش فقر را به جهان هستی ارسال می کند و جهان هستی هم به خواسته فقر آن فرد پاسخ می دهد . آن فرد از صبح تا شب به قسط و بدهکاری و وام خود فکر می کند و ترس اینکه نتواند آن ها را تسویه کند را دارد و این ترس به جهان هستی ارسال می شود و جهان هستی ترس بیشتری را برای این فرد ارسال می کند !

2. مرحله دوم ) باور اهداف خود و اهمیت آن در قانون جذب

مرحله دوم قانون جذب برای رسیدن به اهداف باور داشتن به اهداف است . یعنی وقتی که از بعضی میپرسیم چه هدفی داری یا چه رویایی داری ؟ آن را با خنده برایتان بازگو می کند و این یعنی مطمئن است که به این اهداف نمیرسد و همین باعث می شود که ارتعاش منفی ارسال شود به جهان هستی و در نتیجه قانون جذب برای شما عمل نکند !

آموزش قانون جذب | باور به خواسته ها

شما برای اینکه به اهداف خود ایمان داشته باشید باید حتما قانون جذب را از ته قلب قبول کنید و اعتماد بنفس خود را چند برابر کنید به این شکل که شما کل کارهایی که قبلا انجام دادید و با انجامشان به خودتان افتخار می کنید بنویسید و همین باعث می شود که به خود بگویید من توانستم تا اینجا برسم ادامه راه هم میتونم برم ! و این یک نمره مثبت برای رسیدن به اهداف شماست .

باور های خود را تغییر دهید ! خیلی ها باور دارند که پول بد است یا سلامتی کم است یا باید با بیمار شدن توجه بقیه را به خود جلب کنند همین موضوع باعث می شود که اتفاقات منفی در زندگی شما بیوفتد و هرچقدر هم که برای پولدار شدن تلاش کنید ناخودآگاهتان اجازه پولدار شدن یا سلامتی به شما نمی دهد چون شما پول و سلامتی را یک چیز بد یا کم می بینید پس کائنات هم شما را در این بخش ها محدود می کند .

‌3. مرحله سوم ) قانون جذب | دریافت و رسیدن به خواسته ها

قانون جذب می گوید شما چیزی می شوید که آن را باور دارید نه چیزی که آن را دوست دارید ! یعنی اگر باور دارید که فرد سالم ، موفق و پولدار هستید حتی اگر اینطور هم نباشد این اتفاق برای شما خواهد افتاد و قانون جذب و جهان هستی شما را به اهدافی که به آن باور دارید خواهد رساند .

شما باید آن احساس شور و شوق رسیدن به هدف همیشه در ذهنتان باشد یعنی احساس کنید که به هدف میرسید و هرروز به هدف نزدیک تر می شود .

همانطور که انیشتین می گوید :

من فرمول موفقیت را دریافتم . اگر شوق رسیدن به اهدافتان از ترس نرسیدن به آن ها بیشتر باشد پس شما به اهدافتان میرسید . 

برای اینکه تمرینات حرفه ای قانون جذب و راز های مخفی قانون جذب که هیچ جا به آن ها اشاره ای نشده را بفهمید و از زندگیتان یک بهشت بسازید و در همه جوانب پول ، سلامتی ، روابط زندگی خود را متحول کنید حتما سمینار آرزوی تو دستور توست را بشنوید . 

قانون جذب

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]