3 راه برای 100 برابرکردن سرعت رسیدن به آرزوها با قانون جذب

اگر قصد دارید سرعت رسیدن به آرزوهایتان را چند برابر کنید می توانید با استفاده از مراحل و قوانینی که در ادامه خواهیم گفت اگر این کار ها را انجام دهید می توانید با سرعت خیلی بیشتر به آرزوهایتان برسید و در کل فلسفه قانون جذب این است که سرعت رسیدن به آرزو های شما را زیاد کند وگرنه انسان خیلی مواقع با عمل کردن به خیلی چیز ها می رسد .

روش ها و مراحل قانون جذب

اگر می خواهید با سرعت زیاد به خواسته تان برسید باید قانون جذب را یاد بگیرید و این سه مرحله را انجام دهید .

  1. درخواست کنید
  2. باور کنید
  3. دریافت کنید

1. درخواست کردن آرزو ها و خواسته ها

اولین و مهم ترین بخش رسیدن به آرزو ها در قانون جذب این است که شما درخواست کردن شما از کائنات و خداوند است که اگر شما به درستی این مرحله را انجام ندهید مراحل بعدی تاثیری نخواهند داشت البته این را هم اضافه کنم که این مراحل خیلی ساده هستند پس نیازی نیست که نگران باشید .

درخواست کردن از کائنات یا همان مرحله اول قانون جذب اصلا کار پیچیده ای نیست و اگر بتوانید این مرحله را به خوبی انجام دهید مطمئن باشید که می توانید رویاهای خود را زندگی کنید و هر آرزویی که دارید را به واقعیت تبدیل کنید که البته بهترین روش درخواست را کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست آموزش می دهید .

قانون جذب

1. مرحله اول : تعیین دقیق آرزو و خواسته ! به این معنی است که شما باید خواسته و آرزوی خود را به شکل واضحی بنویسید چون قانون جذب به این شکل برای شما فعال می شود . هرچه می دانید و می توانید در مورد آرزوی خود بنویسید تا قانون جذب بتواند برای شما عمل کند .

به یاد می آورم که مدتی پیش دوستی میخواست ماشین 206 بخره و شروع به تجسم و نوشتن اینکه زمانی که در ماشین است چه اتفاقی می افتد کرد و بعد از مدتی دوستی پیدا کرد که 206 دارد و فهمید چون تجسم نکرده که در حال رانندگی است یا هنگام خریدن ماشین خود را تصور نکرده پس قانون جذب هم به اشتباه برای این فرد خواسته را ایجاد کرد .

به همین دلیل است که می گوییم هرچه می توانید درمورد خواسته خود بنویسید چون هرچقدر که درباره آن می نویسید جزئیات آن بیشتر مشخص می شود و سوالاتی در ذهن شما ایجاد می شود که می تواند شما را به خواسته حقیقی خود نزدیک کنید .

2. مرحله 2 : اشتیاق سوزان به قول استاد بزرگ قانون جذب کوین ترودو که در سمینار آرزوی تو دستور توست می گوید : شما باید اشتیاقی آتشین برای رسیدن به خواسته تان داشته باشید یعنی هرچقدر که اشتیاق درونی شما برای رسیدن به اهدافتان بیشتر باشد سرعت رسیدن به خواسته شما بیشتر می شود و آنگاه قانون جذب معجزه می کند ! شما از زوش های مختلفی می توانید اشتیاق رسیدن به اهداف خود را بیشتر کنید که یکی از راه های آن یافتن دلیل های بزرگ برای رسیدن به هدفتان است .

این موضوع را با یک مثال به شما می آموزم : یک تخته را روی پشت بام بین دو برج خیلی بزرگ می گذارند و به شما می گویند اگر از این ساختمان به ساختمان مجاور بروید به شما 10 میلیون خواهند داد ولی شما چون جون خود را در خطر می بینید هیچ وقت این کار را نخواهید کرد اما اگر به شما بگویند خانواده شما در آن ساختمان در حال آتش گرفتن هستند و خانه شان آتش گرفته به هر نحوی که شده خود را به ساختمان دیگر خواهید رساند .

ما از این داستان دو نتیجه میگیریم :

  1. اینکه ارتفاع ، چوب ، خطر ، ترس و … شما تغییری نکرده و تنها اتفاقی که افتاد دلیل شما بزرگ تر شد .
  2.  همیشه پول بهترین محرک برای رسیدن به آرزو ها نیست و می توانید محرک های قدرتمند تری استفاده کنید .

3. مرحله سوم ، پاک کردن افکار منفی : ذهن شما به علت منفی بودن در طول عمرتان پیوسته می کوشد که شما را از مسیر اهدافتان دور کند ولی شما باید کم کم این افکار منفی را از بین ببرید که البته جنگیدن اشتباه است و بهترین راه حل موجود استفاده از قوانین تلقین است . یعنی اگر شما بتوانید تلقین های مثبت را به خودتان کنید شک نکنید پس از مدتی کوتاه افکار مثبت جای خود را به افکار منفی می دهند . 

به این باور داشته باشید که خداوند حق الهی هرکس را به آن می دهد و همیشه آن چیزی را می خواهد که شما می خواهید . یعنی برای دعا کردن هیچ گاه نگویید خداوندا اگر لیاقتش را داشتم من را به فلان آرزویم برسان . شک نکنید که خداوند اگر شما را لایق کل نعمات دنیوی و اخلاقی و روحی نمیدید هیچ وقت شما به دنیا نمی آمدید .

یکی از راه های مبارزه با افکار منفی تفکر درمورد داشته های خودمان است .

مرحله چهارم ، درست فکر کنید : شما باید سعی کنید همیشه به جای واقع بینی خوش بینی را مد نظر خود قرار دهید . خیلی ها می گویند ما واقع بین هستیم که اوضاع جامعه خراب است و هزاران چرت و پرت دیگر اما این واقع بینی نیست این منفی گرایی است چون اتفاقات خوب جامعه را نمی بینند . پس شما همیشه قبل از اینکه کار برای رسیدن به هدفی را شروع کنید حتما فال مثبت بزنید و بگویید من مطمئنم که قرار است به فلان خواسته ام برسم یا جهان برای من خوش می خواهد .

مرحله پنجم ، ترس نداشته باشید : این را بدانید که هرچقدر ترس از نرسیدن به خواسته تان درونتان بیشتر پرورش یابد رسیدن به خواسته تان نیز همان مقدار به تاخیر خواهد افتاد پس شما باید این را مد نظر داشته باشید که اگر می خواهید ترس رسیدن به خواسته را از بین ببرید ایمان خود را به قانون جذب بیشتر کنید که بهترین راه آن استفاده از فایل های صوتی سمینار آرزوی تو دستور توست است که می تواند این ترس را در وجود شما بکشد  با قوانینی که همه جا سانسور شده ولی در این سمینار وجود دارد باعث می شود شما خیلی سریع تر به خواسته تان برسید .

آموزش قانون جذب

2 . باور کنید که خواهید رسید .

دومین مرحله برای رسیدن به آرزوها این است که شما باور های محدود کننده خود را که جلوی شما را برای رسیدن به اهدافتان میگیرد را از ذهنتان پاک کنید و باور های قدرت دهنده و اوج دهنده جایگزین آن کنید که باعث ایجاد ثروت در زندگی شما می شود . شما باور های مختلفی را در ذهن خود را از کوچکی پرورانده اید که به شکل قدرتمندی در ذهن شما ایجاد شده .

مثلا این که پول درآوردن سخت است یا اینکه با دیدن پدر و مادر خودمان احساس کنیم که همه روابط خراب است و هیچ زن و شوهری با هم خوب نیستند و همین باور باعث می شود روابط خراب بیشتری ببینید و روابط خودتان نیز پس از ازدواج خراب خواهد شد . برای اینکه پول ، روابط خوب ، احساس آرامش و … را به زندگی خود دعوت کنید باید همین الان سعی در تغییر باور خود کنید . 

که در زمینه ثروت کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را به شما پیشنهاد می کنم . تغییر باور ها ممکن است کمی زمان بر باشد اما به هرحال ممکن است و به طور مثال شما هرچقدر باور های مالی مناسب تری داشته باشید می توانید ثروت بیشتری را به سمت خود جاری کنید .

جول اوستین | قانون جذب

3. دریافت چیزی که می خواهید .

و آخرین مرحله جذب خواسته دریافت است که شما پس از اینکه ارتعاشات و باور های خود را با اهداف و خواسته های خود هماهنگ می کنید این اتفاق برای شما می افتد و زندگی شما شروع به تغییر می کند و اتفاقاتی می افتد که خواسته هایتان در زندگیتان می افتد . مثلا اگر باور های مالی خود را درست کنید کم کم افرادی به شما پیشنهاد هایی با درآمد های بالا تر خواهند داد و این یعنی ذهن شما آماده پیشرفت است .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]