غیرممکن ها با قانون جذب ممکن می شود ؟

اگر قانون جذب را درست بلد باشید همه غیر ممکن ها با قانون جذب ممکن می شوند پس اگر می خواهید زندگی خود را یک بار برای همیشه تغییر دهید حتما سعی کنید از این قانون مهم در زندگیتان استفاده کنید . هیچ چیز در این جهان ذاتا غیر ممکن نیست مگر اینکه ذهن ما غیر ممکن بودن آن را باور کرده باشد .

اگر توجه کنید همه چیز های اطرافتان توهمی بیشتر نیستند و اگر ذهن نبود هیچ وقت چشم نمی توانست این تصاویر را به تنهایی ببینید و درک کند پس ما در توهمی بسیار بزرگ در حال زندگی کردن هستیم . جمله ای معروف می گوید که حتی در غیرممکن هم ممکن وجود دارد . پس همین الان با چشم دلتان جهان را ببینید که چقدر نعمت های فراوان و زیادی را در خود جای داده است و یک سطح به بالا تر بروید و جهان ارتعاشی و توهمی اطراف خود را به بهترین شکل ممکن نقاشی کنید چون شما خالق زندگی خودتان هستید چه خوب و چه بد .

سخن بزرگان قانون جذب

جذب خواسته های غیرممکن با قانون جذب

همانطور که در کتاب های دینی از مسیح گرفته تا اسلام همگی به انسان ها بشارت داده اند که تیکه از روح خداوند هستند و خداوند از روح خودش در ما دمیده . پس آیا بنظر شما چیز غیر ممکنی برای خداوند وجود دارد ؟ صددرصد جواب خیر است پس از همین الان شروع به تغییر تفکر خودتان درمورد جهان کنید که اگر شما خودتان را کوچک ببینید در اصل خدای خودتان را کوچک میبینید و این عین شرک و کفر است .

سخن بزرگان قانون جذب

که شاعر در باب این موضوع می فرماید :

آزاد شو از بند خویش ، زنجیر را باور نکن
اکنون زمان زندگی است تاخیر را باور نکن
حرف از هیاهو کم بزن ، از آشتی ها دم بزن
از دشمنی پرهیز کن ، شمشیر را باور نکن
خود را ضعیف و کم ندان ، تنها در این عالم ندان
تو شاهکار خلقتی ، تحقیر را باور نکن
بر روی بوم زندگی ، هرچیز می خواهی بکش
زیبا و زشتش دست توست تقدیر را باور نکن
تصویر اگر زیبا نبود، نقاش خوبی نیستی
از نو دوباره رســم کن، تصویر را باور نکن
خالق تو را شاد آفرید، آزاد آزاد آفرید
پرواز کـــن تا آرزو، زنجیر را باور نکن

همانطور که فهمیدیم غیر ممکن در قانون جذب و انرژی برتر هستی بی معنی است . پس از همین الان فکر کنید عصای جادویی موسی را به دست دارید و شروع به رویاپردازی بزرگ کنید که هرچیزی با رویا پردازی شروع می شود .

باور کردن غیرممکن در قانون جذب

شما هر موضوعی را درمورد خودتان باور کنید رنگ واقعی به خود می گیرد . اگر خود را لایق زندگی خوب ، پول و سلامتی و همسر عالی بدانید همه آن ها اتفاق می افتد اما اکثرا به دلایلی خودمان را محدود می کنیم . مثلا می گوییم چون بینی بزرگی داریم نمی توانیم همسر خوبی را انتخاب کنیم یا چهره من خوب نیست پس همسر ایده آلی برای من پیدا نمی شود . قد من کوتاه هست پس من هرگز ثروتمند نمی شوم . این ها همه باور های محدود کننده ای است که جلوی رشد و ترقی ما را می گیرد .

جسم ذهن ناپلئون هیل

شما باور کنید که زیبایید آنگاه بقیه شما را زیبا خواهند دید . باور کنید که ثروتمندید آنگاه مشتریانتان به شما پول می دهند و کسب و کارتان رونق می گیرد . پس تنها کاری که باید برای تبدیل غیرممکن ها به ممکن انجام داد باور کردن آن هاست .  هرچیزی که شما باور کنید رنگ حقیقت به خود خواهد گرفت پس بزرگی را باور کنید . قدرتمندی را باور کنید ، سلامتی را باور کنید . وقتی که خود را جزئی از خدا ببینید می توانید قدرت زیادی پیدا کنید زیرا عبارت «کُنْ فَیکونُ» به معنای «باش! پس موجود می‌شود»، در هشت آیه قرآن درباره موضوعاتی چون تولد غیرعادی حضرت عیسی(ع)، آفرینش و وقوع قیامت به کار رفته است .

و خداوند ما راخلیفه الله نامید که خلیفه خدا در زمین هستیم . پس یعنی ما باید بتوانیم هرکاری که بخواهیم را انجام دهیم !

چرا عده ای همین رویاهای ما را که فکر می کنیم رسیدن به آن ها سخت است در دست دارند و زندگی عادیشان در حد رویای ماست ؟ چون فقط باور کرده اند این طرز زندگی کردن ممکن است .

چرا قانون جذب عمل نمی کند !

استفاده از قانون جذب مثل پختن یک خورشت خوشمزه است و باید مثل درست کرد خورشت انقد استفاده از قانون جذب را تکرار کنید تا زمانی که نتیجه بگیرید و اگر نتیجه نگرفتید بدانید که مشکل از استفاده صحیح نکردن شماست ! یعنی وقتی که شما می خواهید خورشت درست کنید ولی طعم آن بد می شود نباید اجاق گاز ( قانون جذب ) را مقصر بدانید بلکه باید بگردید به دنبال علت اینکه چرا نتوانستید این خورشت ( رسیدن به خواسته ها را ) درست بپزید .

انیشتین و قانون جذب

راز قانون جذب این است که هیچ چیز در اطرافتان نیست که شما آن را خلق نکرده باشید . اگر می بینید که روزانه اتفاقات یکسان برای شما می افتد علتش این است که باور های شما و ذهن شما حقایق یکسان را تکرار می کند .

همانطور که میدانید افراد بزرگ زیادی خواسته های خیلی غیرممکنی را از جهان درخواست کرده اند و همگی نیز پاسخ خوبی دریافت کرده اند . افرادی مثل کریستین رونالدو که فردی فقیر بود اما خواسته خیلی خیلی بزرگی داشت . در مصاحبه ای وقتی که گفتند بهترین بازیکن جهان کیست ؟ گفت من و همه هم تیمی هایش به او خندیدند و دقیقا داستان شما هم به همینجا بر میگردد که چقدر خواسته تان را باور دارید ! آیا با خنده و شوخی برای بقیه تعریفش می کنید یا با احساس قدرت کامل و ایمان کامل ؟ بهترین راه و سریع ترین راه برای جذب هر خواسته ای باور کردن این است که رسیدن به آن خواسته کار سختی نیست .

اگر ما فکر کنیم که این کار انجام می شود یا انجام نمی شود در هر دوصورت حق با ماست ! چون اگر احساس کنیم که کار انجام نمی شود پس کائنات هرکاری میکند و هر تلاشی می کند که این اتفاق انجام نشود !

پس بیاید با دید دیگری دنیا را بنگریم ! وقتی تلاش را شروع می کنیم به خودمان بگوییم که مطمئنا این اتفاق خواهد افتاد پس همین باعث می شود که همراه با تلاش کائنات نیز به کمک ما بیاید و کائنات به ما بگوید که فرمان بردارم سرورم !

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]