6 راه کلیدی برای رسیدن به ارزوهایمان از طریق کائنات با قانون جذب

اول از همه به این  بحث بپردازیم که کائنات چیست یا چه افرادی هستند؟ ما چگونه میتوانیم از کائنات ارزوهایمان را درخواست کنیم یا چه کارهایی باید انجام دهیم تا کائنات درخواست مارا انجام دهند .

اگر شماهم خواسته و ارزویی داربد حتما این مقاله را مطالعه کنید تا با اموزش و تکنیک های لازم بتوانید از کائنات ارزویی ک دارید را بخواهید و به ان نزدیک شوید .

کائنات چیست ؟

اول ازهمه باید بدانید که همه ی موجودات اطراف شما جز کائنات حساب میشوند چه موجودات زنده چه غیر زنده مانند اسمان سیاره اب زمین حتی بدن شما و غیرزنده مانند کتاب صندلی دوچرخه و ….

کائنات همیشه صدای شما را میشنوند و در روزمره زندگی شماست چون کائنات دارای روح و احساس است و شما هرچیزی از کائنات درخواست کنید قدرت این را دارند که به شما بدهند پس باید راه درخواست ازکائنات را بدانید تا بتوانید انجه را که میخواهید از انها درخواست کنید .

خداوند انسان ها را طوری افریده که قدرت این را دارند که به خواسته و ارزوها و اهدافی که دارند برسند  و انسان میتواند با قدرت ذهن هدفی که دارند را با قانون جذب از کائنات درخواست کنند چون کل کائنات دارای انرژی است و این ذهن ما است که به کائنات احساساتمان  را ارتعاش میدهد .

در مقابل کائنات هم همانگونه پاسختان را میدهد راه رسیدن به اهداف و ارزوهایتان فقط این است که ان چیزی که میخواهید و در سر دارید را با انژی خوب و مثبت از کائنات درخواست کنید و شما تا خواسته و انرژیتان یکی نشود نمیتوانید از کائنات چیزی را بگیرید و به ان هدف نمیتوانید برسید .

افکار مثبت در قانون جذبچطور میتوانیم با استفاده از درخواست به کائنات ب اهدافمان برسیم ؟

ابتدا باید خودتان و خواسته ای که در ذهنتان دارید هم انرژی شوید و ان را از کائنات بخواهید . چون کائنات میتوانند شما را به خواسته تان برسانند اما اغلب اوقات ما خودمان هستیم که جلوی این عمل را میگیریم و نمیگذاریم انچه را که میخواهیم کائنات به ما بدهد .

  • ما ذهن انسان را میتوانیم به دو دسته تقسیم کنیم
  1. افکار بد و منفی
  2. افکار مثبت و خوب

همیشه افکارمنفی باعث میشود که ما از خواسته هایمان دور میشویم و به ان چیزی که نمیخواهیم نزدیک شویم اما افکار مثبت همیشه شما را به خواسته ها و اهدافتان نزدیک و نزدیکتر میکند

افکار مثبت باعث میشود انچه را که از کائنات میخواهیم به طورکامل به ما بدهد . کائنات اصلا به اینکه افکار شما مثبت یا منفی است توجه نمیکند فقط طبق همان افکار و انرژی پاسختان را میدهد

انرژی و افکار منفی ؛ همیشه ذهن ما درحال ارتعاش به کائنات است و کائنات با توجه به افکاری که ما داریم پاسخمان رامیدهد

مثال ؛ هرچقدر به خودتان بگویید که من ادم بدشانسی هستم و این انرژی را به کائنات بفرستید کائنات هم جواب شمارا همینگونه میدهد که بله شما ادم بد شانسی هستید و این وضع شما بدتر خواهد شد و این انرژی بیشتر وارد زندگیتان میشود .

ارتعاش و انرژی افکار مثبت ؛ درمقاله های قبل نیز گفته شد که انسان میتواند ذهن خود را کنترل کند و اختیار ان را بدست بگیرد پس شما میتوانید اول از همه ذهنتان را کنترل کنید که افکارتان همیشه مثبت باشد و برای این کار میتوانید تمرین های قانون جذب را انجام دهید تا بتوانید به کائنات انرژی خوب و مثبت ارتعاش دهید .

 

بدست اوردن ارزو با قانون جذب

چگونه میتوانیم با قانون جذب به  کائنات انرژی خوب و مثبت ارسال کنیم ؟

راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد که در این بحث بهترین و موثرترین انها را به شما خواهیم گفت .

  • ترس از دست دادن رویاها و اهدافتان را نداشته باشید ؛ به هیچ وجه نباید ترس خراب شدن اهدافتان را داشته باشید ترس و اضطراب و نگرانی احساسات منفی هستند که به کائنات ارتعاش منفی و بد میفرستند . بعضی ها فکرمیکنند چون  از کائنات نتیجه ای دریافت نکرده اند به این معنی است که خواسته شان را درست و واضح از کائنات درخواست نکرده اند  ممکن است زمان درخواست شما برای خودتان جند سال زمان بر باشد اما برای کائنات در 1 دقیقه انجام شود ، پس هیچ موقعه چشم انتظار برای دریافت پاسخ از طرف کائنات نباشید ولی مطمئن باشید و ایمان داشته باشید که به  اهدافتان خواهید رسید .
  • همیشه اهداف و خواسته هایتان از کائنات را واضح و صریح بیان کنید ؛ باید هدفتان مشخص باشد و خواسته های شما از کائنات هم مشخص باشد اگر خواسته تان واضح باشد و بدانید چه میخواهید همین باعث میشود که همراه با ارتعاشات مثبت ارسال شود .
  • درونتان  همیشه ارزوهایتان را احساس کنید ؛ همان طور که در مقاله قانون جذب عشق گفته شد یکی از مباحث مهم در قانون جذب احساسات میباشد احساسات هستند که زندگی شما را رقم میزنند .
  • فقط به خواسته ای که از کائنات دارید توجه کنید و بر روی ان تمرکز کنید ؛ فقط به خواسته ای که از کائنات دارید تمرکز کنید تا این ارتعاشاتی ک شما به کائنات میفرستید قوی باشد این خواسته و ارزو ها باید درونتان با دید مثبت باشد .
  • افکار منفی را از خود دور کنید ؛ نباید هیچ ارتعاشاتی با افکار منفی به کائنات بفرستید باید همیشه افکارتان مثبت باشد و ذهن خود را خالی از افکار منفی کنید .
  • تمرین با افکار مثبت ؛ روی ذهن خود کار کنید و تمرین کنید که به اهدافتان برسید .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]