رسیدن به خواسته های بزرگ و بدون محدودیت با قانون جذب

رسیدن به خواسته های بزرگ با قانون جذب

همه چیز با رویا پردازی میشه !

وقتی کسی رویاپردازی را تمام می کند ، مردنش شروع می شود . ” برایان ویلیام ”

انسان های زیادی با رویا پردازی به خواسته های بزرگشان رسیده اند افرادی مثل : ریحانه پارسا ، نوید محمدزاده ، جیم کری و … همگی با رویا پردازی به این جایگاه های بزرگ رسیده اند . اگر بخواهیم بگوییم قانون جذب دروغ است پس چرا رویا پردازی باعث شده که افرادی همانجایی باشند که قبلا در رویایش بوده اند .

به قول استاد سادات اعلایی : جسم انسان به جایی تعلق دارد که روحش درآنجا نفس می کشد !

رسیدن به خواسته های بزرگ با قانون جذب

یا الهی قمشه ای که میگه :

” آرزو دلیل بر استعداده . یعنی کسی که مطمئنه که بعدا پولذار میشه و آرزوشو داره صددرصد میشه . هیچ وقت هیچ گوسفندی این آرزو رو داره که رئیس دانشگاه هاروارد بشه ؟ یا رئیس جمهور بشه ؟ ندارن چون خداوند استعدادش رو بهشون نداده پس آرزو رو هم بهشون نمیده ! ”

ریحانه پارسا می گوید بعد از خواندن کتاب راز به هرچیزی که فکرش را می کردم رسیدم و برای من خیلی ساده اتفاق افتاد .

رونالدو همیشه رویای بهترین بازیکن فوتبال شدن را داشت و در نهایت به این رویا رسید .

اما باید درست از قانون جذب استفاده کرد ! یعنی مهم است که شما در طول روز چه احساساتی دارید و چگونه به کائنات سیگنال میفرستید . اگر می خواهید به صورت حرفه ای این موضوع را یاد بگیرید :

قانون جذب

قانون جذب و تفکر مثبت

همانطور که بزرگان فلسفه می گویند دنیای بیرونی شما بازتابی از دنیای درون شماست پس برای اینکه شما زندگیتان را برای همیشه تغییر دهید باید دنیای درونی خود را ابتدا تغییر دهید . بگذارید اینگونه مثال بزنم که شما به سینما رفته اید و حال می خواهید فیلمی تماشا کنید قسمتی از فیلم دچار مشکل شده حال عقلانی است که ما به سمت پرده رفته و پرده را تمیز کنیم که مشکل حل شود ؟ صددرصد خیر . چون مشکل از ویدئو پروژکتوری است که این فیلم را پخش می کند نه از پرده . مشکلات زندگی ما هم در درون ماست نه از بیرون .

خیلی ها فکر می کنند اگر با این شریک کار نکنند یا کارمندشان را عوض کنند کسب و کارشان خوب می شود . اگر همسرشان را طلاق بدهند خوشی های روابط بهشان رو خواهد آورد درصورتی که این چنین نیست . چون باور کسب و کار و روابطشان مشکل دارد اگر کارمند ، همسر یا شریک دیگری وارد کار یا زندگیشان کنند باز هم همین اتفاقات خواهد افتاد !

حال به نظر شما چاره چیست ؟ بهترین راه چاره رفتن به فکر و تفکر درمورد زندگی و باور های درونی ماست . یعنی اگر من روابطم با همسرم مشکل دارد به جای خراب کردن آن رابطه شروع به ایجاد باور های خوب در ذهنم کنم .

به قول آنتونی رابینز : انسان ماشین اثبات باور هایش است . یعنی اگر باور کنیم که پول زیاد است اگر باور کنیم که فرد مورد علاقه ما خوش اخلاق است پس همینطور خواهد شد .

تکنیک زود بازده قانون جذب

احتمالا الان در ذهن خودتان در حال مرور این هستید که چگونه باور هایمان را تغییر دهیم ؟ بنده علی الطافی یک پیشنهاد برای شما دارم که بتونید این کار رو به راحتی انجام بدید .

مثلا همسرتان با شما بد رفتاری می کند ؟

شما سعی کنید حتی کوچکترین خوش رفتاری های همسرتان مثلا یک چایی آوردن را در یک دفترچه بنویسید و بابت آن شکرگزاری کنید و هر شب قبل از خواب کل اون اتفاقات رو شکر کنید و صبح بلافاصله پس از بیدار شدن نیز این کار را کنید و تا 40 روز این کار را ادامه دهید . در کمال تعجب می بینید که چه اتفاقات عجیبی در زندگیتان می افتد !

علت اینکه می گوییم صبح و قبل از خواب آن هارا مرور کنید این است که ذهن شما در حالت آلفا است و در این زمان دسترسی به ضمیر ناخودآگاهتان به شدت زیاد است . چون ذهن خودآگاه خود سدی در برابر رسیدن ما به ضمیر ناخودآگاهمان است .

ضمیر ناخودآگاه قدرتمندترین ارتعاشات را به کائنات ارسال می کند . یعنی اگر می خواهید از قانون جذب استفاده کنید بهترین راه حلش این است که شما بر روی ضمیر ناخودآگاهتان کار کنید . قانونی در جهان وجود دارد که می گوید اگر شما در ذهنتان تصویری را از خودتان ثبت کنید جهان هرکاری می کند که این تصویر کامل شود و در واقعیت آن را ببینید . اگر می خواهید درمورد باور ها بیشتر بدانید مقاله باور چیست و در قانون جذب چه نقشی دارد ؟ را بخوانید .

به طور مثال اگر از کوچکی به شما سرکوفت می زدند و شما را بی دست و پا یا بی عرضه صدا می زدند ، ذهن شما دائم می کوشد که شما را بی دست و پا نشان دهد چون در ضمیر ناخودآگاهتان این موارد ثبت شده اند ! پس بهتر است همین الان تصاویر منفی ذهنتان از خودتان را پیدا کرده و شروع به تغییر دادن آن ها کنید . که این کار با رویا پردازی میسر است . یعنی شما خود را فردی قوی ، موفق و پر جرئت ببینید .

در منظر عموم اینگونه رفتار کنید که می خواهید باشید . مثلا اگر می خواهید پولدار باشید ، مثل پولدار ها رفتار کنید تا ذهنتان تصویر جدید را جایگزین کند و ثروت از همه جا به سمت شما جاری شود . یک حرف جالب در قانون جذب است که می گوید :

fake it until you make it ! 

یعنی ادایش را درآورید تا به آن تبدیل شوید .

بالا بردن سرعت رسیدن به خواسته ها با قانون جذب

ذهن شما و قانون جذب مانند خورشیدی است که به همه جا پرتو افکنده اما اگر بخواهید یک جسم را زود بسوزانید با این پرتو ها چکاری انجام میدهید ؟ بهترین راه حل استفاده از ذره بین است که پرتو های خورشید را در یک جا جمع کرده و متمرکز می کند . ذهن شما نیز همین است و اگر همزمان چند خواسته را بخواهید مانند خورشیدی است که هیچ گاه هیچ جا را نمی سوزاند و باید پرتو ها و امواج ذهنی خود را آماده کنید برای اینکه فقط روی یک خواسته تمرکز کنید .

خواسته تان را شفاف و واضح در ذهن خودتان نقاشی کنید و آن را با جزئیات تمام بکشید . سپس می توانید سرعت رسیدن به خواسته تان را زیاد کنید . شما هرگز نمی توانید همزمان دنبال 3 خرگوش بدوید پس ذهن شما هم چنین است و باید اول خرگوش اول را به دام بیاندازید و سپس به سراغ باقی خرگوش ها بروید . شما به همین سادگی می توانید تجربه رسیدن به اهدافتان و سرعت رسیدن به آن ها را چند برابر کنید .

از همین امروز تغییر را شروع کنید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]