نحوه رسیدن به آرزوها از طریق قانون جذب و کائنات

در این مقاله سعی داریم نحوه رسیدن به آرزوها از طریق قانون جذب را به شما آموزش دهیم و به شما آموزش دهیم که چگونه با استفاده از قانون جذب و تکنیک های شکرگزاری و … زندگی خودتان را برای همیشه متحول کنید و به زندگی جدیدی وارد شوید .


ما در مقالات قبلی به

آشنایی با قانون جذب

اثبات قانون جذب از دیدگاه قرآن

اثبات قانون جذب از دیدگاه علم


پرداختیم و حال می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چگونه از کائنات درخواست کنیم و قانون جذب را به کارگیریم . همانطور که می دانید قانون جذب قانونی است که همیشه وجود داشته اما کشف آن زمان زیادی نیست که گذشته است ولی کشف قانون جذب یکی از بزرگترین کشف های بشر است چون به ما این امکان را می دهد که زندگیمان را به هر شکل که می خواهیم بسازیم .

حال شاید سوالی در ذهن خیلی ها ایجاد شود که قانون جذب در چه جنبه هایی از زندگی مفید است ؟

 1. روابط
 2. سلامتی
 3. پول و درآمد
 4. اعتماد بنفس
 5. مهاجرت

این قانون زندگی شما را در همه جنبه ها می تواند تغییر دهد اما باید نحوه استفاده صحیح از آن را بدانید چون اگر به درستی نتوانید از قانون جذب استفاده کنید نتیجه ای هم نخواهید گرفت و پس از مدتی نا امید می شوید و این قانون را دروغ تلقی می کنید . پس قبل از هر چیزی به کسانی روی بیاورید که از این قانون استفاده کرده اند و زندگی خودشان را با این قانون متحول کرده اند .

رسیدن به آرزوها با قانون جذب

آیا می دانید که با استفاده از قانون جذب می توانید به تک تک رویاها و اهداف خود برسید ؟ شما چقدر از قدرت لایتناهی ذهن خود خبر دارید و ایا می دهید که اگر از قدرت ذهنتان استفاده کنید می توانید زندگی دلخواهتان را ایجاد کنید ؟

رسیدن به آرزو با قانون جذب

ذهن شما می تواند شما را به تمام آرزوهایتان برساند ولی همانطور که هرچیزی روش کارکردی دارد باید نحوه کار با ذهن را هم بدانید ولی اگر قانون جذب را یاد بگیرید می توانید همه غیرممکن های زندگی خود را ممکن کنید . پس قانون جذب قانونی است که می تواند زندگیمان را در همه ابعاد خود تغییر دهد فقط کافی است احساسمان را خوب کنیم .

خیلی از ما فکر میکنیم که ذهن ما قدرت رساندن ما به آرزوهایمان را نداریم . بله البته هرچیزی بستگی به تفکر ما دارد . اگر فکر می کنید که می شود پس می شود و اگر فکر می کنید نمی شود باز هم درست فکر می کنید و نمی شود ! همه چیز به طرز تفکر ما درمورد قانون جذب بستگی دارد .

شما تا به حال با یک ابرکامپیوتر کار کرده اید ؟ شاید فکر کنید که کار نکردید و ابرکامپیوتر یک کامپیوتر خیلی خفن است اما اینطور نیست ! شما هرلحظه در حال کار با ابرکامپیوتری به اسم مغز هستید و این ابرکامپیوتر می تواند هرچیزی را برای شما خلق کند ولی اینکه چه چیزی را خلق می کند بستگی به تفکر شما دارد . تا به حال هیچ کامپیوتری به پیچیدگی مغز شما درست نشده و این نشانی از قدرت ذهن شماست .

مغز انسان از سلول های نورونی تشکیل شده است و هر فکری که از مغزتان می گذرد دارای انرژی و ارتعاش خاصی است . یعنی وقتی به بیماری فکر می کنیم ارتعاش منفی بیماری در ذهن ما شکل می گیرد و مثل اثر انگشت هر انسان ، هر فکر نیز ارتعاش خاص خودش را دارد .

همانطور که استیون هاوکینگ و انیشتین اشاره کرده اند همه چیز در جهان انرژی است و مقدار کمی از آن را جرم تشکیل می دهد و به همین دلیل انیشتین قانون نسبیت جرم و انرژی را مطرح کرد که یکی از مهمترین فرمول های تاریخ شناخته شد که شاید ذهن انسان ها سال های سال به درک این نظریه نرسد . پس همه چیز در جهان از انرژی و ارتعاش تشکیل شده و هم ارتعاشی اتفاقی است که باید بیافتد !

قانون جذب می گوید که شما باید با اهدافتان هم ارتعاش شوید و این هم ارتعاشی باعث می شود که شما و خواسته تان به هم نزدیک شوید . بگذارید ساده تر مثال بزنم شما یک قطره آب را تصور کنید که می خواهید آن را به آسمان ببرید حال باید چقدر تلاش کنید و چقدر هزینه کنید که قطره به آسمان برود اما باز به زمین برمیگردد ! ولی اگر همان قطره آب را بخار کنید خود به خود به سمت آسمان می رود و تشکیل ابر می دهد . دقیقا موضوع هم ارتعاشی نیز همین است شما وقتی که ارتعاش خواسته تان را ارسال کنید بدون تلاش خیلی زیاد و سخت می توانید خواسته تان را بدست آورید .

قانون مدار ها و قانون جذب

در این بخش از مقاله می خواهیم شما را با قانون مدار ها آشنا کنیم و اینکه چگونه به مدار خواسته مان نزدیک شویم . اگر به منظومه شمسی دقت کنید هر سیاره در مدار خاص خودش حرکت می کند و مثلا انسان های روی زمین نمی توانند به اتمسفر سیاره مشتری دسترسی پیدا کنند چون در مدارش نیستند . یا مثلا سیاره نپتون نمی تواند به اندازه زمین از نور خورشید بهره مند شود . نور خورشید برای همه یکیست اما یک سیاره کمتر و یک سیاره بیشتر از آن استفاده می کند و علتش چیست ؟ چون ارتعاش و مدارش به خورشید نزدیک تر است .

رسیدن به آرزو با قانون جذب

حال خود را یک سیاره تصور کنید و خواسته هایتان را خورشید هرچقدر به خورشید نزدیک تر شوید و به اصطلاح قانون جذب هم ارتعاش شوید می توانید خواسته هایتان را بیشتر دریافت کنید و شما باید از قانون جذب برای هم ارتعاشی با خواسته تان استفاده کنید .

شما اگر درآمد ماهیانه تان دو میلیون است پس مدار ثروت شما دو میلیون تومان است و اگر بخواهید پول بیشتری دریافت کنید ابتدا باید مدار خود را تغییر دهید . چگونه ؟

 1. باور
 2. تجسم
 3. شکرگزاری
 4. توکل

این چهار مورد کار هایی هستند که اگر انجام دهید می توانید مدار خود را تغییر دهید و با حذف باور های محدود کننده و جایگزینی آن ها با باور های قدرتمند کننده و تجسم خلاق و شکرگزاری و توکل بعد از مدتی مدار خودتان را تغییر دهید و کم کم به درآمد های بالا برسید .

خیلی ها می گویند من می خواهم از دو میلیون به شکل ناگهانی درآمدم را به صد میلیون برسانم اما قانون مدار ها می گوید که مدار ها باید به ترتیب رد شوند مثلا ما از سیاره مشتری نمی توانیم ناگهانی به عطارد برویم و بین درآمد دو میلیون تومان و درآمد صد میلیون تومان چند مدار طی کنید مثل درآمد ده میلیون ، 20 میلیون ، 50 میلیون ، 70 میلیون و در نهایت 100 میلیون !

شما باید انقدر تمرینات قانون جذب را انجام دهید که با خواسته تان هم ارتعاش شوید . و مولوی در مورد هم ارتعاشی می گوید :

تا در طلب گوهر کانی کانی

تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی

هر چیزی که در جستن آنی آنی

همانطور که میبینید مولوی سال ها پیش قانون جذب را فهمیده و به شکلی دقیق درک کرده که چگونه باید از قانون جذب استفاده کند و قانون جذب و هم ارتعاشی را به شکلی که مردم زمانه خودش بفهمن بیان کرده . پس قانون جذب از سال ها پیش تکه تکه در حال کشف شدن بوده .


اما اگر بخواهید کل قانون جذب را به شکل حرفه ای یاد بگیرید و زندگیتان را به شکل دلخواهتان رقم بزنید . مثلا ماشین دلخواه خود را بخرید یا رابطه ای که همیشه آرزویش را داشتید شکل بگیرد پس حتما سمینار آرزوی تو دستور توست را بشنوید .قانون جذب


هر فکری که در ذهنتان میگذرد دارای ارتعاشی خاصی است و مشابه آن ارتعاش را به خود جذب می کنید و وقتی شما با خواسته تان هم ارتعاش شوید زمانی است که شما به خواسته تان میرسید و به قدرت قانون جذب در رسیدن شما به هدفتان ایمان می آورید !

سعی کنید همیشه در درون خود رویاها و خواسته ها و اهداف و آرزوهای بزرگ ایجاد کنید که این آرزوها باعث می شوند که شما برای رفتن به سمتشان انگیزه بگیرید و از طرفی از زندگی یکنواخت باری به هر جهت فاصله بگیرید و سکان دار کشتی زندگی خود شوید و هرکجا که خواستید و به هر سمتی که خواستید زندگی خود را تغییر دهید .

اطرافتان را بنگرید هرچیزی که دارید و اطرفتان هست را شما جذب کرده اید و  فکر و احساسات شما نقش مهمی در جذب اهداف دارند . شاید از خانه ای که الان در آن نشسته اید ناراضی باشید اما این جذب خود شما بوده ولی ناخودآگاه این کار را کردی و نمی دانستید که چگونه با ذهنتان کار کنید که به آرزوهایتان برسید .

این را به شما بگویم که کائنات قدرت این را دارند که شما را به همه اهدافتان برسانند اگر فکر می کنید که چون هدف من خیلی بزرگ است برای قانون جذب و کائنات سخت است سخت در اشتباهید و قانون جذب قدرتی باور نکردنی دارد فقط کافی است یک بار آن را درست انجام دهید تا قانون جذب شما را به هدفتان نزدیک تر کند .

رسیدن به رویاها و آرزوها از طریق قانون جذب و جهان هستی

برای اینکه با قانون جذب به آرزوهایمان برسیم باید چند نکته را که در زیر گفته شده به شکلی دقیق رعایت کنیم و سعی کنیم که به تک تک آنها عمل کنیم تا شروع به جذب آرزوهایمان کنیم .

1.مسئولیت کامل اتفاقات زندگیتان را به صورت کامل بپذیرید .

شاید در ابتدا در برابر این موضوع گارد بگیرید و بگوید که من این اتفاقات را خلق نکردم من فلان تصادف را خلق نکردم من فلان اتفاق بد را خلق نکردم اما در اصل باعث خلق همه این اتفاقات شمایید و شما هستید که با افکار منفی تان اتفاقات بد و با افکار مثبتتان اتفاقات خوب را به زندگیتان دعوت می کنید .

رسیدن به آرزو با قانون جذبخیلی از افراد شروع به غرغر می کنند که می گویند چرا این اتفاق برای من افتاد چرا انقدر من بدشانسم چرا پشت سر هم اتفاقات بد برای من می افتد . اما حال بیایید به بخش های مثبت توجه کنید و به جای غر زدن از مشکلات با تغییر ذهنیت خودتان اتفاقات مثبت را به زندگی دعوت کنید و سعی کنید با تمرینات قانون جذب روزانه حال خود را به حالت عالی برسانید تا اتفاقات عالی در زندگی شما رخ دهد .

2. از احساسات خود  به نفع خودتان استفاده کنید :

طبق قانون جذب برای رسیدن به آرزو باید احساستان را در هرلحظه خوب نگه دارید و روزانه باید حواستان به احساس منفی یا مثبت خود باشد یعنی از این به بعد باید به صورت خودآگاه افکار را در نظر بگیرید که خدایی ناکرده با احساس بد اتفاقات بد را باز به زندگیتان دعوت نکنید .

احساسات بد شامل چه چیز هایی می شود :

 1. حسودی
 2. ترس
 3. استرس و اضطراب
 4. خشم
 5. ناامیدی
 6. تردید
 7. احساس گناه

احساسات خوب شامل چه چیز هایی می شوند :

 1. توکل
 2. شکرگزاری
 3. امید
 4. اعتماد بنفس
 5. یقین
 6. احساس عزت نفس
 7. و…

اجساسات یا همان قطب نمای الهی به شما می گوید که شما درحال رفتن به کدام سمت هستید یعنی اگر احساس مثبت و خوبی دارید پس منتظر اتفاقات خوب باشید و اگر احساستان بد است منتظر اتفاقات بد باشید .

3. به قدرت کائنات و جهان هستی ایمان داشته باشید :

برای رسیدن به خواسته ها از طریق قانون جذب باید به قدرت کائنات ایمان داشته باشید یعنی وقتی که به اهدافتان فکر می کنید نباید ترس از نرسیدن به آن ها را داشته باشید و از نظر احساسی نباید به نتیجه وابسته باشید .

یعنی نگویید اگر این اتفاق همین الان رخ ندهد من بدبخت خواهم شد . هیچ وقت اوضاع از دست و قدرت خداوند خارج نخواهد شد و همیشه بهترین اتفاق ها را در صورتی که ما ارتعاش مثبت ارسال کنیم خواهد افتاد و این ایمان داشتن به این شکل به وجود می آید که فکر کنید خداوند در چه جاهایی که زندگی خیلی بر شما سخت شده بود به شما کمک کرد . موارد را بنویسید تا بدانید خداوند باز هم یاور و نگه دار شماست و اگر ارتعاش مثبت به جهان هستی ارسال کنید چند برابر حالت عادی به شما کمک خواهد کرد .

4. آرزو و اهدافتان را دقیق بنویسید :

شما وقتی در حال نوشتن هستید چند اتفاق خاص می افتد که شامل احساس کردن ، دیدن و تجسم کردن هدف خود هستید و این یعنی در حال ارسال ارتعاش مثبت به کائنات هستید و اگر سعی کنید در طول روز وقتی را به نوشتن اهداف و آرزو های خود بگذارید احتمال رسیدن به آنها تا 1000% افزایش پیدا می کند .


از شما دعوت می کنم که مقاله : رسیدن به آرزوها و خواسته ها از طریق نوشتن آنها | آموزش قانون جذب را بخوانید .


5. آرزوهایتان را احساس کنید و تجسم کنید :

اگر هدفی در زندگی دارید باید انقدر شفاف باشد که آن را احساس کنید . مثلا فکر کنید من می خواهم برترین سخنران کشوری شوم و سمیناری برگزار کنم که درآن 1000 نفر شرکت کنند من باید خودم را روی صحنه تجسم کنم که در آن لحظه چه احساسی دارم و چه بویی ، چه حس چشایی و چه چیز هایی میبینید ؟ همه آن ها را باید به شکلی واضح در ذهن خود تجسم کنید تا بتوانید ناخودآگاه خود را گول بزنید

ناخودآگاه فرق بین تجسم و واقعیت را متوجه نمی شود .

باید در طول روز به شکلی رفتار کنید انگار به آرزویتان رسیده اید و تمام رفتار هایتان به شکلی باشد که به ناخودآگاه این پیام را ببرد که این شخص به هدفش رسیده . ولی وای به زمانی که خودتان را در حالت بیمار یا مریض تجسم کنید این باعث می شود ناخودآگاه شما شروع به تبدیل تجسم شما به واقعیت کند و این یعنی از قانون جذب برعکس استفاده کرده اید .

6. هرروز تمرینات قانون جذب را انجام دهید :

یکی دیگر و اخرین و مهمترین کاری که باید هرروز انجام دهید انجام تمرینات قانون جذب است و سعی کنید تمرینات قانون جذب را روی یک دفتر زیبا بنویسید مثلا هرروز 10 شکرگزاری انجام دهید . 5 بار به وقایع مثبت روز فکر کنید و وقتی که این کار را کنید علاوه بر اینکه آرزویتان را به دست می آورید احساس خوبی در طول روز خواهید داشت .

اگر احساس می کنید در زندگی مشکلات مالی ، روابط ، سلامتی و … را دارید حتما تمریناتی که در سیمنار آرزوی تو دستور توست را انجام دهید و هر فایل را حداقل هفت بار گوش کنید و آنگاه ظهور معجزه را در زندگیتان خواهید دید و خواهید فهمید که انسان های خوشبخت همگی به صورت ناخودآگاه از قانون جذب برای رسیدن به اهدافشان استفاده می کنند .

قانون جذب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]