راز و رمز های قانون جذب و کائنات برای رسیدن به خواسته ها

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب قدرتمندترین قانون جهان است. درست مثل گرانش ، همیشه در حال تاثیر است ، همیشه در حال انجام است. در همین لحظه در زندگی شما کار می کند. شما همیشه در حالت خلقت هستید. شما در هر لحظه از هر روز واقعیت خود را ایجاد می کنید. شما با هر اندیشه آینده خود را می آفرینید: آگاهانه یا ناخودآگاه. مهم نیست که شما از آن چشم پوشی کنید و تصمیم به خلقت نگیرید زیرا قانون جذب هرگز متوقف نمی شود.

رسیدن به آرزو با قانون جذب

دانستن اینکه قانون جذب کلید اساسی موفقیت شماست. اگر می خواهید زندگی خود را تغییر دهید ، و به خود قدرت دهید تا آینده ای شگفت انگیز ایجاد کنید ، باید نقش خود در قانون جذب را درک کنید و آن را به نفع خود استفاده کنید .

وقتی که آن را درک کنید انتظار معجزه دارید .

قانون جذب امکانهای نامتناهی ، فراوانی بی نهایت و شادی بی نهایت را فراهم می کند. این قانون هیچ آرزویی را دشوار نمی داند و می تواند زندگی شما را از هر لحاظ تغییر دهد.

برای اینکه بفهمیم قانون جذب در زندگی شما چگونه کار می کند ، باید به چند مورد توجه کنیم. من قانون جذب را توضیح خواهم داد که چگونه آن را در زندگی خود استفاده کنید تا در بسیاری از زمینه ها موفقیت کسب کنید ، که داری چند تکنیک مراقبه و نکاتی برای فراوانی است.

بیایید در ابتدا شروع کنیم.

چگونه از قانون جذب برای رسیدن به آرزوهایمان استفاده کنیم ؟

به بیان ساده تر ، قانون جذب می گوید که شما هر آنچه را که بر آن متمرکز هستید ، وارد زندگی خود خواهید کرد . هرچه انرژی و توجه خود را به هرموضوعی بسپارید ، به شما باز خواهد گشت.

بنابراین ، اگر در زندگی خود متمرکز بر موارد خوب و مثبت باشید ، به طور خودکار چیزهای خوب و مثبت بیشتری را در زندگی خود جذب خواهید کرد. اگر شما به کمبود و نکات منفی متمرکز هستید ، این همان چیزی است که به زندگی شما جذب می شود .

در اینجا نحوه عملکرد آن آورده شده است:

اگر تمرکز شما بر احساس هیجان ، اشتیاق ، اشتیاق ، خوشحال ، شادی ، قدردانی و یا فراوانی دارید ، در حال ارسال انرژی مثبت هستید .

نوشتن اهداف | آموزش قانون جذب

از طرف دیگر ، اگر احساس بی حوصلگی ، اضطراب ، استرس ، عصبانیت ، ترس یا ناراحت شدن می کنید ، انرژی منفی ارسال می کنید.

کائنات از طریق قانون جذب ، با شور و شوق به هر دو این ارتعاشات پاسخ می دهد و نمی داند چه چیزی برای شما خوب است یا بد ، فقط به هر انرژی که ایجاد می کنید پاسخ می دهد ، و همین مقدار را به شما می دهد. شما دقیقاً همان چیزی را که در به آن فکر می کنید به زندگیتان بر می گردانید .

هرچه در هر زمان معین فکر می کنید و احساس می کنید ، اساساً شما در حال درخواست از کائنات هستید که بیشتر از مواردی که به آن فکر میکنید به شما دهد .  از آنجا که ارتعاشات انرژی شما با همان فرکانس ها انرژی را به شما باز می گرداند ، باید اطمینان داشته باشید که بطور مداوم در حال ارسال انرژی ، افکار و احساساتی هستید که با آنچه می خواهید باشید ، انجام دهید و تجربه کنید.

فرکانسهای انرژی شما باید مطابق با آنچه می خواهید در زندگی خود جذب کنید ، باشد .

اگر شادی و عشق همان چیزی است که شما می خواهید جذب کنید ، پس سعی کنید به عشق و شادی بیشتر فکر کنید .

نحوه استفاده از قانون جذب


اگر می خواهید قانون جذب را در زندگی خودتان به کار گیرید حتما از سمینار آرزوی تو دستور توست استفاده کنید .

قانون جذب


می توانید به موقعیت هایی که در طول روز به وجود می آیند پاسخ متفاوت دهید.

شما می توانید متفاوت فکر کنید.

می توانید در مورد چیزهایی که می خواهید بیشتر در زندگی خود داشته باشید تمرکز کنید و فکر کنید.

شما می توانید بیشتر مواردی را که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید تجربه کنید.

با مدیریت افکار و احساسات خود می توانید عمداً در ایجاد آینده خود شرکت کنید .

استفاده از قانون جذب یک فرایند سه مرحله ای است: درخواست کنید ، ایمان داشته باشید و دریافت کنید . بیایید به جزئیات در مورد هر جنبه بپردازیم .

1. کائنات و قانون جذب را برای رسیدن به آرزوها استفاده کنید نه ناخواسته ها :

هر روز ، شما درخواست هایی را به جهان و همچنین ذهن ناخودآگاه خود به شکل افکار ارسال می کنید: به معنای واقعی کلمه ، آنچه را که فکر می کنید ، درباره آن می خوانید ، درباره آن صحبت می کنید و توجه خود را جلب می کنید. متأسفانه ، آنچه ما به آن توجه می کنیم اغلب تصادفی است و عمدی نیست ، شما به سادگی به موقعیت ها پاسخ می دهید.

از آنجا که قانون جذب می گوید که هر آنچه را که می خواهید انرژی ، تمرکز و توجه خود را به خواسته یا ناخواسته اختصاص دهید ، وارد زندگی خود خواهید شد.

شما باید درباره آنچه فکر می کنید و احساس می کنید ، آگاه تر شوید.

برای اینکه در مورد افکاری که به جهان ارائه می دهید ، بیشتر هدفمند شوید ، باید تصمیم بگیرید که چه می خواهید – بلکه احساساتی را که تجربه می کنید هنگام داشتن تجربه کنید.

شاید شما می خواهید شغلتان را تغییر دهید ، به کشور دیگری بروید ، یک جایزه حرفه ای مهم را بدست آورید ، یک برنامه تلویزیونی خود را داشته باشید یا از یک بیماری اساسی بهبود پیدا کنید.

وقتی به هدف خود رسیدید ، چه احساسی خواهید داشت؟

در طول روز چه کاری انجام می دهید؟

با چه کسی وقت می گذارید؟

هرچه بیشتر روی آنچه می خواهید تمرکز کنید و صحبت کنید (به جای آنچه نمی خواهید) ، سریعتر رویاها و اهداف تان را جهان هستی و قانون جذب به شما می دهد .

2. آرزویتان را باور کنید ، سپس اقدام کنید :

باور کردن آرزو ها به چه معناست و آیا قانون جذب می تواند ما را به آرزوهایمان برساند ؟

قانون جذب به معنای حفظ یک امید مثبت است ، روز خود را با اطمینان طی کنید – این را بدانید که آینده خود را در اختیار قدرت هایی قرار داده اید که بیشتر از شما هستند. با این اطمینان تصمیم می گیرد که آنچه شما می خواهید کاملاً اتفاق خواهد افتاد .

قانون جذب همیشه آسان نیست.

بسیاری از افراد باورهای محدود کننده ای دارند که باعث می شود تا از فراوانی و خوشبختی در زندگی خود جلوگیری کنند. اگر این جمله شما را توصیف می کند ، بدانید که ابتدا باید باورهای محدودکننده خود را به افکاری که قدرتمندکننده ، باعث ایجاد حس خوب ، دوست داشتنی ، مطلوب و توانا هستند تغییر دهید – و همچنین به اندازه کافی هوشمند ، به اندازه کافی قوی ، به اندازه کافی جذاب ، به اندازه کافی غنی ، به اندازه کافی خوب و ” به اندازه کافی “به هر روشی که برای شما مهم باشد.

وقتی باور کنید که آنچه را می خواهید بدست آورید ، بخش دوم معادله اقدام است .

انجام کارهایی که نتیجه دلخواه شما را ایجاد می کند ، این باور را تأیید می کند که آنچه می خواهید در دسترس است .

3. زندگیتان را به یک رقابت ارتعاشی در قانون جذب تبدیل کنید :

برای به دست آوردن هدف مورد نظر خود ، باید برای بازیهایی که می خواهید در زندگی تان جلب کنید ، به یک “رقابت ارتعاشی” تبدیل کنید .

ساده ترین راه برای تبدیل شدن به یک رقابت ارتعاشی تمرکز بر ایجاد احساسات مثبت عشق ، شادی ، قدردانی و قدردانی در طول روز است. اگر قبلاً آنچه را که می خواستید داشته باشید می توانید احساساتی را که تجربه می کنید تجربه کنید. همچنین می توانید از طریق افکاری که فکر می کنید این احساسات را ایجاد کنید. در حقیقت ، افکار شما همیشه احساسات را ایجاد می کند ، بنابراین مهم است که وقتی احساسات شما منفی می شوند و آنها را به سمت احساسات مثبت ببرید و سعی کنید از اتفاقات منفی برداشت های مثبت کنید تا احساستان بد نشود .

مانند همه چیز ، این کار به زمان و تمرین نیاز دارد. با این حال ، هرچه بیشتر تلاش خود را برای جذب آنچه می خواهید انجام دهید و با دنبال کردن این مراحل ، آسان تر خواهد شد .

می توانید شروع به انتظار معجزه کنید .

پول و قانون جذب

اگر می خواهید در زندگی خود وفور مالی ایجاد کنید ، پس باید با تمرکز روی رفاه و پولهایی که به زندگی شما می رسد ، شروع کنید.

چک هایی را که از طریق نامه آمده اند پیش بینی کنید. برای خود مبلغ پولی را که مایلید امسال برای آن تجسم کنید ، خودتان چک کنید و آن را در یک مکان قابل مشاهده نصب کنید . هر وقت دیدید ، باور کنید که ممکن است.

به یاد داشته باشید که لحظه ای سپاسگزار باشید برای همه چیزهایی که الان دراختیار شماست. با انجام این کار ، شما برای فراوانی مالی که می خواهید برای زندگی آینده خود جذب کنید ، یک رقابت ارتعاشی ایجاد می کنید.

قانون جذب در عشق و روابط

اگر می خواهید در زندگی خود به وفور عشق ایجاد کنید ، پس بر عشق متمرکز شوید . عشقی باشید که می خواهید جذب کنید .

با دیگران و با خود دوست داشتنی تر و بخشنده تر شوید. با ایجاد ارتعاش عشق ، شما به طور خودکار عشق بیشتری را به زندگی خود جلب خواهید کرد .

به هرچه که در زندگی خود می خواهید باشد تمرکز کنید و احساس کنید که قبلاً آن را داشتید سپاسگزار باشید.

قدردانی خود نوعی فراوانی است ، و فرکانس ارتعاش قدردانی و قدردانی به طور خودکار حتی بیشتر را به خود جلب می کند تا از آن سپاسگذار باشیم .

قانون جذب و آموزش مدیتیشن

هر روز وقت بگذارید تا از آشوب و سر و صدا دور شوید . تعهد روزانه برای گذراندن وقت در یک مکان آرام ، وضوح و آرامش درونی است .

ما به این زمان و مکان در زندگی خود نیاز داریم تا یادآوری کنیم که واقعاً چه کسی هستیم ، چه چیزهایی مهم هستند و حقیقت شخصی ما کجاست . وقت ماست که روح را آرام کنیم و روحمان را رشد دهیم .

می توانید بیاموزید که چگونه به روشهای مختلف مراقبه کنید ، اما به طور کلی ، این موارد شامل سادگی و ساکت ماندن برای یک دوره زمانی است و توجه شما را به نفس خود یا مانترا به نوعی متمرکز می کند .

اگر تازه به تمرین مدیتیشن بپردازید ، افکار شما به هم می خورد و در ابتدا ذهن شما سرگردان خواهد شد. به یاد داشته باشید وقتی چنین اتفاقی افتاد ، خودتان را سخت نگیرید. این فقط بخشی از یادگیری نحوه مراقبه است .

اگر قبلاً مدیتیشن نکرده اید ، در اینجا ساختار ساده ای از تمرینات است که می توانید برای شروع استفاده کنید .

مکانی آرام پیدا کنید ، چشمان خود را ببندید و به تنفس عمیق خود توجه کنید.

یک کلمه یا عبارت برجسته را تکرار کنید.

به حالت سکوت فکر کنید .

تصور کنید که یک کره نور سبز شما را احاطه کرده و در حال مثبت کردن انرژی شماست .

تمرین منظم مراقبه به شما کمک می کند تا ذهن شما را از حواس پرتی ، پاک کردن افکار خود پاک کنید و ارتباط معنوی تان را تقویت کنید . مدیتیشن و قانون جذب روح را تجدید می کند ، بدن را آرام می کند و روح را آرام می کند .

داستان موفقیت با قانون جذب

هزاران داستان از افرادی که از قانون جذب برای دستیابی به موفقیت ، معجزات و چیزهایی استفاده می کنند که نشان میدهد هرگز ممکن نیست.

بگذارید داستان موفقیت ریحانه پارسا را خودش برایتان تعریف کند :

 

سخن بزرگان درمورد قانون جذب

در طول تاریخ ، بزرگترین معلمان ذهن و رهبران معنوی به قانون جذب اشاره داشته اند . این افراد قدرتی را که افکار ما در طول زندگی ما دارند ، می دانستند. در اینجا 10 سخن بزرگان قانون جذب برای اطمینان بیشتر شما گفته شده .

” آینده شما با کاری که امروز انجام می دهید ایجاد می شود ، نه فردا ” – رابرت کیوساکی

“جهان در حال تغییر است. زندگی ما همان چیزی است که افکار ما آن را می سازند. ” – مارکوس اوریلوس آنتونینوس

” اگر کاری را انجام دهید که همیشه انجام داده اید ، آنچه را همیشه بدست آورده اید ، دریافت خواهید کرد.” – آنتونی رابینز

” این که زندگی برای شما اتفاق بیفتد غیر مسئولانه است. ایجاد روز شما حق الهی شماست. ” – رامثا

” شما همان چیزی هستید که تمام روز در مورد آن فکر می کنید.” – دکتر رابرت شولر

” همه آنچه ما هستیم نتیجه همان چیزی است که ما فکر کرده ایم.” – بودا

” هنگامی که شما تصمیم می گیرید ، جهان توطئه می کند تا آن را عملی کند.” – رالف والدو امرسون

” من اعتراف می کنم که افکار بر بدن تأثیر می گذارند.” – آلبرت انیشتین

” اکنون به طور علمی ثابت شده است که یک فکر مثبت صدها بار قدرتمندتر از یک فکر منفی است.” – مایکل برنارد بکویت

” آنچه ذهن انسان می تواند تصور و باور کند ، ذهن انسان می تواند به آن برسد.” – ناپلئون هیل

 

نحوه بکارگیری قانون جذب در زندگی

اکنون که کمی بیشتر در مورد نحوه شرکت در فرایند قانون جذب می دانید ، می توانید مسئولیت همه چیزهایی را که در حال حاضر در مرحله جذب زندگی خود هستید به عهده بگیرید.

اکنون که از نقشی که در ایجاد زندگی خود دارید آگاه هستید ، دیگر نمی توانید آینده خود را بطور تصادفی یا به طور پیش فرض خلق کنید!

اکنون این مسئله را به ذهن خود بسپارید ، زیرا این لحظه شماست ، زمان شما برای شروع آگاهانه ، عمدی و عمدا در ایجاد آینده مورد نظرتان است .

1. افکار شما خواسته های شما را تعیین می کند .

افکار شما قدرتمند است. آنها واقعی هستند ، قابل اندازه گیری هستند ، انرژی هستند. تک تک فکرهایی که شما دارید بیانگر خواسته های شما به جهان است.

افکاری که امروز فکر می کنید ، احساسی که امروز احساس می کنید و اقداماتی که امروز انجام می دهید ، فردا تجربیات شما را تعیین می کند.

بنابراین ضروری است که شما بیاموزید که فکر کنید و به گونه ای مثبت رفتار کنید که همسو با آنچه در نهایت می خواهید باشید ، باشید و در زندگی تجربه کنید.

2. رویای بزرگ

رویاها یا دید خود را با افکار محدود کننده و احتمالات سانسور نکنید. لازم نیست هر قدمی را که برای رسیدن به اهداف خود بر می دارید بدانید. فقط تصمیم بگیرید آنچه می خواهید و بدانید که شما سزاوار آن هستید.

باور کنید که می توانید آن را داشته باشید ، سپس آن را رها کنید ، و بگذارید آن را رها کنید.

خود را باز کنید تا به امکانات بی نهایت بپردازید. مراقب علائم باشید. تماشای معجزه را مشاهده کنید. حال این احتمال را در نظر بگیرید – اگر می توانید همه این موارد را به تنهایی رقم بزنید ، ممکن است رویای شما به اندازه کافی بزرگ نباشد!

باور کنید که می توانید آن را داشته باشید ، سپس آن را رها کنید .

ذهن خود را باز کنید تا به امکانات بی نهایت بپردازید . مراقب علائم باشید. معجزه را مشاهده کنید. حال این احتمال را در نظر بگیرید – اگر می توانید همه این موارد را به تنهایی رقم بزنید ، ممکن است رویای شما به اندازه کافی بزرگ نباشد!

مثلا شما درآمدتان ماهیانه 5 میلیون است و بگویید من تا دو ماه دیگر یک موبایل 3 میلیونی میخرم ! این یعنی شما بدون در نظر گرفتن قدرت کائنات و فقط با توجه به چیز هایی که الان دارید برای زندگیتان هدف قرار دادید .

3. از تلقین های مثبت استفاده کنید .

تلقین ها به سادگی اعتقادات مثبت شما در مورد خود و زندگی را تأیید می کنند. هر فکری که فکر می کنید و هر کلمه ای که می گویید تصدیق کننده است. افکار و سخنان شما اظهاراتی است از اینکه  شما فکر میکنید چه کسی هستید  و جهان را چگونه درک می کنید .

تلقین های مثبت و قوی ، ابزار قدرتمندی برای تغییر و تحول در خود است و آنها یک عنصر اصلی در ایجاد زندگی مورد نظر شما هستند.

آنها با هدف جایگزین کردن باورهای های محدودکننده ، باورهای منفی و گفتگوهای خود که در طول سالها انجام داده اید و درونی شده اند با اظهارات مثبتی که ادعا می کند شما چه کسی هستید و چگونه می خواهید زندگی را تجربه کنید ، کار می کنند .

مثلا :

من هر لحظه و از هر جهت بهتر و بهتر می شوم .

وضع مالی من روز به روز بهتر می شود و من رفاه بیشتری را تجربه می کنم .

4- اهداف خود را واضح كنيد .

هیچ محدودیتی در رویاها و اهداف شما وجود ندارد. تمام دنیا فقط منتظر شما هستند. این یک روش الهام بخش است که ممکن است بخواهید آن را نیز امتحان کنید.

یک روند عالی برای شفاف سازی برخی از اهداف و رویاهای طولانی مدت زندگی شما این است که لیستی از 101 اهدافی را که دوست دارید قبل از مرگ به دست بیاورید تهیه کنید – 101 کارهایی که دوست دارید انجام دهید ، یا باید داشته باشید.

5- از یک صفحه چشم انداز برای جذب منابعی که در دستیابی به اهداف شما کمک می کند استفاده کنید .

داشتن یک تمرین روزانه هیئت مدیره بینایی باعث می شود ذهن شما روی اهداف تان متمرکز شود. در اینجا می توانید نحوه استفاده از تابلوی دید را یاد بگیرید.

اقدام مثبت را انجام دهید!

با باز کردن ذهن و قلب خود شروع کنید.

سعی کنید از همزمانی شگفت انگیز موجود در زندگی شما آگاه تر شوید. هرگونه افکار یا احساسات منفی را از بین ببرید.

هرگونه شک و تردیدی را از بین ببرید. و سپس هر روز اقداماتی انجام دهید که شما را به سمت هدف خود و تحقق رویاهایتان سوق دهد.

و در آخر منتظر معجزه باشید !


اگر می خواهید تکنیک های حرفه ای قانون جذب را یاد بگیرید حتما سمینار مخفی آرزوی تو دستور توست که توسط کوین ترودو یکی از بزرگترین مدرسان قانون جذب برگزار شد حتما بشنوید و به آن عمل کنید .

قانون جذب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]