رابطه شکرگزاری و قانون جذب

قانون جذب و قدرت شکرگزاری

قانون جذب . اگر شما هم مثل من باشید نام قانون جذب را شنیده اید و احتمالا ساعتها و ساعت ها درمورد آن مطالعه کردید . من می خواهم به این نکته اشاره کنم که شکرگزاری چه قدرتی در قانون جذب و توانایی تحول زندگی شما دارد .

در این مقاله می خواهیم به این موضوع که شکرگزاری واقعا امکان تغییر زندگی شما را دارد اشاره کنیم . امیدوارم با خواندن این مقاله شما هم مانند من شکرگزاری را به یک عادت در زندگی خود تبدیل کنید . برای اینکه بهترین نسخه خود باشید که واقعا می توانید باشید باید شکرگزاری را در روتین زندگی خود بگنجانید .

شکرگزاری چیست ؟

  •  قدرشناسی از چیزی است .
  • سپاس گزار بودن برای چیزی / کسی / یا تجربه ای متفاوت است .
  • سپاسگزاری چیز هایی است که الان دارید .
  • سپاسگراری چیز ها و اتفاقاتی است که قبلا یا بعدا رخ داده یا خواهد داد .

“اگر تنها دعایی که در تمام زندگی خود خوانده اید ” متشکرم ” بود ، کافی بود.” – مایستر اکهارت

هر روز افرادی رو می بینید که زندگی فوق العاده ای دارند و افرادی که می توانند زندگی بهتری داشته باشند . آن هایی که می توانند زندگی بهتری داشته باشند ، یک چیز مشترک دارند : آن ها درباره چیز هایی که دارند شکرگزاری نمی کنند . تا زمانی که به درک آن چیزی که دارید نرسید هرگز نمی توانند اتفاقات خوب را در زندگی تجربه و جذب کنند . عدم تشکر آن ها باعث می شود که آن ها بیشتر دریافت نکنند و حتی چیزی را که دارند از دست بدهند .

شکرگزاری برای رسیدن به خواسته

مهم نیست زندگی کسی چقدر سخت و بد باشد ، همیشه چیزی برای قدردانی وجود دارد . به محض پیدا کردن آن ها ، زندگی شخص بهتر می شود . شکایت تمرکز را از اتفاقات خوب به اتفاقات بد سوق می دهد . جهان می داند که هیچ مشکلی وجود ندارد . اگر مشکلی در زندگی شماست خودتان آن را به وجود آورده اید و شما می توانید آنچه را که خودتان به وجود آورده اید خوب یا بد تغییر دهید .

اگر می خواهید زندگی شما از هر طریق بهتر شود … اگر بیشتر از الانتان پول می خواهید … اگر می خواهید روز های سختتان به پایان برسد … اگر می خواهید خوشبخت و کامل باشید … تمام کاری که باید انجام بدهید این است که شکرگزار باشید .

تغییر زندگی با شکرگزاری

اشتباه کردن در زندگیتان

دید شما در مورد چگونگی زندگیتان بسیار قدرتمند است .

زندگی خود را در حال گسترش در همه زمینه ها ببینید .

احساس آرامش و نشاط داشته باشید زیرا به همه چیز به سرعت درحال تا زندگی شما را با شکوه تر کند .

شما از قبل به انرژی خلق جهان متصل بودید و نمی دانستید . مهم نیست که الان زندگیتان چگونه است مهم این است که شما می خواهید آن را تغییر دهید . این دانش باید به تنهایی کاری کند که همیشه شکرگزار باشید تا تبدیل به یک مغناطیس اتفاقات و امکانات خوب شوید .

این یک انرژی سریع ، ساده و قدرتمند است که می تواند نتایج فوری ایجاد کند .

قدردانی پرشور ترین نیروی تحول آفرین جهان است . اگر هرروز از 5 هدیه تشکر کنید ، در طی دو ماه ممکن است به زندگی خود مانند گذشته نگاه نکنید . ” سارا بان “

به همه چیزهایی فکر کنید که اکنون باید از آنها سپاسگزار باشید. از اینکه واقعاً چه چیزهایی وجود دارد شگفت زده خواهید شد. از کوچکترین چیزها سپاسگزار باشید زیرا حتی قدردانی از آنها می تواند زندگی شما را از آنچه که در حال حاضر است بزرگتر کند .

اطمینان حاصل کنید که از همه چیزهایی که قرار است دریافت کنید نیز سپاسگزار هستید . به هر آنچه ممکن است بخواهید بروز دهید فکر کنید و از آن سپاسگزار باشید – عشق ، پول ، شغل جدید ، تعطیلات ، قایق ، خانه جدید ، آرامش درونی ، خوشبختی ، ماشین ، ماساژ …

سپاسگزار بودن برای چیزهایی که می خواهید آشکار کنید ، این امر را تایید می کند که جهان از قبل متعلق به شماست و شما برای دریافت آن آزاد هستید. این ماده به قانون جذب انرژی می بخشد و شما را قادر می سازد تا به سرعت آشکار شوید.

 

هر روز بگویید “متشکرم”. قبل از اینکه از در بیرون بروید 100 بار آن را بگویید. در زمان استحمام بگویید. در حین مسواک زدن آن را بگویید. در حالی که لباس می پوشید آن را بگویید. بدانید که با هر “تشکر” شما قدرتمندانه روز خود را خلق می کنید.

در تمام روز برای گفتن “متشکرم” به خاطر هر اتفاقی که دارید ادامه دهید. شما خود را به سمت همزمانی باز کرده و بیش از آنچه تصور می کردید دریافت می کنید.

هر شب قبل از خواب ، مواردی را که از آنها خوشحال و سپاسگزار هستید بنویسید – یک غروب آفتاب زیبا ، یک کلمه مهربان ، یک جای پارک ، یک تبلیغ در محل کار … مواردی را که می خواهید ایجاد کنید اضافه کنید – ارتباط بهتر با شما بچه ها ، از دست دادن 30 پوند ، ملاقات با هم روح خود

قدرشناسی به هیچ وجه زمان زیادی نمی برد ، اما قدرت قانون جذب را تقویت می کند و شما را قادر می سازد تا به تمام خواسته های قلبی خود برسید .

“وقتی پیشاپیش خدا را برای آنچه در واقعیت تان انتخاب می کنید سپاسگزارید ، در واقع تصدیق می کنید که آنجاست – در واقع ، بنابراین شکرگذاری قدرتمندترین سخنان خداوند است. تصدیقی که من حتی قبل از اینکه شما بپرسید ، من پاسخ داده ام. بنابراین هرگز التماس نکنید ، قدردان باشید. ” – نیل دونالد والش در “مکالمات با خدا: گفتگوی غیرمعمول (کتاب 1)

علت شکرگزاری در قانون جذب

یکی از راه های استفاده از قانون جذب و جذب بیشتر آنچه در زندگی می خواهید این است که شکرگزار داشته های خود باشید ، حتی اگر کافی نباشد. ما آنقدر از وقت و انرژی خود را صرف تمرکز بر چیزهایی که نداریم می کنیم که غالباً از قدردانی از داشته های خود غافل می شویم . به جای تمرکز بر روی رابطه ای که ندارید ، تمرکز کنید و از همه دوستان و خانواده شگفت انگیزی که دارید سپاسگزار باشید. به جای تمرکز بر بدهی های خود ، به غنای زندگی خود ، زیبایی غروب آفتاب ، لذت ناب قلقلک دادن کوچکترین فرزند خود ، غذاهای خوشمزه روی میز خود تمرکز کنید … ما در مقاله ای درمورد بدست آوردن خواسته با شکرگزاری صحبت کرده ایم .

برای یادآوری همه چیزهای شگفت انگیز خود ، در پایان هر روز چند دقیقه وقت بگذارید تا همه چیزهایی را که از آنها سپاسگزار هستید در یک دفتر خاطرات یا مجله یادداشت کنید. (ممکن است از این مقاله لذت ببرید از تجسم خلاق برای بدست آوردن خواسته خود استفاده کنید.) شما می توانید از سلامتی ، همسر دوست داشتنی ، خانه ای زیبا یا یک فنجان کاکائو داغ قدردان باشید. هر چقدر هم که در روز خشن باشد ، همیشه چیزی یا کسی وجود دارد که باید از آن سپاسگزار باشد – شریکی که به خانه بیاید و به شما گوش دهد ، سگی که شما را دوست دارد ، یک تخت گرم برای خوابیدن یا فقط آن روز که با آن زنده مانده اید اندام شما هنوز سالم است .

روش دیگر برای این کار ارسال حداقل یک روز تشکر ، تماس یا ایمیل در روز است. آیا کسی وجود دارد که بتوانید از او تشکر کنید؟
نوشتن و ارسال تشکر از ما برای کارهای خوبی که مردم برای ما انجام داده اند ، یک روش عالی برای جذب موارد مشابه است. مردم چنان قدردانی را دوست دارند که سعی خواهند کرد راههای بیشتری برای کمک به شما پیدا کنند.

قانون جذب در اینجا چیست؟

آنچه روی آن تمرکز می کنید گسترش می یابد.
اگر روی آنچه ندارید متمرکز شوید ، حتی کمتر جذب خواهید شد. راه دیگری را بیان کنید ، اگر به آنچه دارید تمرکز کنید ، حتی بیشتر جذب خواهید شد. اگر بیش از حد نیازمند یا مأیوس باشید ، در نهایت همان چیزی را که می خواهید جذب کنید دفع خواهید کرد . وقتی به خاطر داشته های خود شکرگزار باشید ، حتی اگر کافی نباشد ، چیزهای خوب زندگی خود را بیشتر جذب خواهید کرد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]