چگونه از کائنات درخواست کنیم ؟ نحوه رسیدن به خواسته ها

در این مقاله قصد دارم نحوه درخواست از کائنات را به شما آموزش دهم . که چگونه کائنات ما را به خواسته هایمان می رسانند .

اگر توجه کنید در بقیه مردم برخی از آن ها زندگی خیلی راحت و با آسایشی دارند . برفرض مثال زمانی که میخواهند خانه ای بخرند بهترین خانه با ارزانترین قیمت ممکن به آن ها پیشنهاد داده می شود یا در زندگی بدون سختی به کل خواسته هایشان میرسند . آنها همان افرادی هستند که می دانند چگونه باید از کائنات درخواست کنند و حتی اگر نمی دانند به صورت ناخودآگاه و بدون اینکه خودشان بدانند در حال استفاده از این قوانین هستند .

در این مطلب به صورت جامع و کامل به شما یاد می دهم که چگونه از کائنات درخواست کنید و به بهترین شکل ممکن از آن نتیجه بگیرید .

چگونه از کائنات درخواست کنیم و آرزویمان را بگوییم که کائنات به آن پاسخ دهند ؟

شما هنگامی که می خواهید از شخصی درخواست کنید چه کار می کنید ؟ احتمالا با او صحبت می کنید و درخواستتان را به صورت کامل مطرح کرده و منتظر می شوید که آن شخص بپذیرد یا آن را قبول نکند . حال فکر کنید می خواهید از بچه 7 ساله درخواستی کنید ، باید با توجه به فهم آن بچه این کار را انجام دهیم برفرض مثال اگر شما می خواهید که یک بچه برایتان خانه را تمیز کند باید این کار را به شکل بازی ای برای او تعریف کنید که در این بازی هرکسی که خانه را زودتر تمیز کرد برنده است !

حال فکر کنید می خواهیم از یک فرد با زبان انگلیسی درخواستی کنیم ! پس ما باید به زبان انگلیسی با اون شخص حرف بزنیم و همه این هارا توضیح دادم که بگویم زبان کائنات نیز زبان خاص خود است . اگر زبان کائنات را ندانید هرچقدر هم که تلاش کنید نمی توانید درخواستی از آن ها کنید یا اگر درخواست کنید نتیجه ای از کائنات نمی گیرید و سپس می گویید که اینها همش خرافاته !

شما می توانید از جهان و کائنات درخواست هایی داشته باشید و هدف خود را مشخص کنید و کائنات هم تلاش می کنند که شما را به خواسته هایتان برسانند .

قانون جذب

کائنات چی هستند ؟ کائنات چه چیز هایی هستند ؟

هرچیزی که در جهان است اعم از درخت ، دریا ، ماشین ، حتی موبایل یا کامپیوتری که با آن این صفحه را باز کردید جز کائنات محسوب می شود . کائنات همانند انسان دارای روح و هشیاری می باشد همانطور که شاعر می فرمایند :

به صحرا بنگرم صحرا ته وینم

به دریا بنگرم دریا ته وینم

بهر جا بنگرم کوه و در و دشت

نشان روی زیبای ته وینم

این شعر از باباطاهر است که می گوید کل جهان یکی است که این همان خدا و کائنات است که در همه چیز قابل مشاهده است .

اولین چیزی که کائنات آن را در نظر می گیرد این است که شما چقدر اهدافتان را می خواهید .

در زمانی راهبی نزد حکیم و بودایی می رود و می گوید من چگونه می توانم به اهدافم برسم ؟ بودا حرفی نمی زند و راه می افتد به سمت دریاچه و به دریاچه می رسند . سپس بودا سر راهب را زیر آب می کند و راهب انقدر دست و پا میزند که بالاخره بودا سر راهب را بیرون می آورد و در آخر می گوید که اگر هدفت را به اندازه اکسیژن بخواهی حتما به آن میرسی پس اولین شرطی که کائنات دارد این است که چقدر هدفتان را می خواهید .

درخواست از کائنات | قانون جذب

درخواست کردن از کائنات چگونه است ؟

خیلی ها فکر می کنند که با گریه کردن یا نالیدن و درد و دل کردن با خدا و کائنات به اهدافشان میرسند ولی این تنها روشی است که شما را روز به روز از اهدافتان دور می کند . اگر می خواهید به اهدافتان نرسید حتما شکایت کنید و گریه کنید !

حال برای اینکه بدانید چگونه می توانید از کائنات درخواست کنید ما چند مرحله را به شما یاد خواهیم داد که شما به این شکل می توانید از کائنات درخواست کنید . برای درخواست از کائنات مراحل زیر را انجام دهید :

  1. اول کاری که باید برای رسیدن به اهدافتان انجام دهید این است که خواسته تان را مشخص کنید . شما فرض کنید قرار است تیر اندازی کنید . اگر ندانید که به کدام هدف قرار است تیر اندازی کنید هیچ وقت به هدف نمیزنید و هربار به سمتی تیر اندازی می کنید . اما اگر یک هدف دقیق پیدا کنید می توانید با چند تیر قلق تیر را به هدف بزنید . زندگی نیز همین است و شما باید خواسته خود را هرچه دقیق تر مشخص کنید .
  2. حستان را نسبت به خواسته خود خوب کنید . مثلا اگر من می خواهم ثروتمند شوم و از طرفی احساس فقر کنم و از طرف دیگر فکر کنم که کل ثروتمندان افراد دزد و نامردی هستند پس هیچ وقت انتظار ثروتمند شدن نداشته باشید . شما باید در اول احساس خود را نسبت به پول بهتر کنید و کم کم باور خود را نسبت به پول تغییر دهید .
  3.  راجع به خواسته خود صحبت کنید چه با خودتان چه با دیگران و درموردش توضیح دهید . توجه کنید که یکی از قوی ترین راه های درخواست از کائنات توجه کردن به خواسته تان است یعنی اگر شما درمورد اهدافتان حرف بزنید و با این کار به کائنات اعلام می کنید که اهدافتان را می خواهید و دوست دارید به اهدافتان برسید .
  4. خود را در حالتی احساس کنید که به خواسته خود رسیده اید . یکی از قدرتمندترین روش های خواستن از کائنات این است که شما خود را در حالتی احساس کنید که به اهداف خود رسیده اید . در آن زمان چه احساسی خواهید داشت ؟ چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ چه شخص هایی را می بینید ؟ چه بویی به مشامتان میرسد ؟ هرچقدر دقیقتر احساس کنید آن لحظه را سرعت رسیدن به خواسته تان افزایش پیدا می کند .
  5. زمان تعیین نکنید ! یکی از بزرگترین مشکل افرادی که از قانون جذب استفاده می کنند این است که برای خواسته شان زمان تعیین می کنند و بعد از اینکه زمان مقرر کرده گذشت احساسشان باز بد می شود . شما باید به کائنات ایمان داشته باشید و این را در نظر داشته باشید که کائنات در بهترین زمان و بهترین مکان ممکن شما را به خواسته تان میرساند .
  6. هرگز تسلیم نشوید . وقتی هدفی را برای زندگی انتخاب می کنید و در ذهنتان روزانه به آن فکر می کنید . شاید برای شروع حرکت اتفاقاتی بیوفتد که شما را دلسرد کند اما اگر هرگز تسلیم نشوید و از قوانینی که گفته شد استفاده کنید و تلاش فیزیکی هم در حین آن انجام دهید صددرصد به خواسته تان میرسید .

اگر می خواهید قوانین جهان هستی را دقیق تر یاد بگیرید و با سرعت خیلی سریع به خواسته تان برسید ، حتما سمینار آرزوی تو دستور توست رو بشنوید .

قانون جذب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]