ظهور معجزه در زندگی با شکرگزاری در قانون جذب

تکنیک حرفه ای شکرگزاری برای بدست آوردن سریع خواسته ها

همانطور که می دانید ما می توانیم با قدرت به ذهن به خواسته هایمان برسیم ولی باید قوانین استفاده از افکار را بدانیم .

معجزه در زندگی واقعیت دارد . و این ما انسان ها هستیم که هرچقدر سنمان بالاتر میرود معجزه را در زندگیمان فراموش میکنیم ما در کودکی به معجزه طوری اعتقاد داشتیم که هیچ احساس منفی نمیتوانست بر روی ما اثر بگذارد و بتواند حس هیجان و امید را در دل ما مایوس کند .

مثلا وقتهایی که به انتظار روز عید مینشستیم و با امید و هیجان منتظر لحظه ی تحویل سال و عیدیمان بودیم و یا شبهایی که از خداوند چیزی را میخواستیم تا صبح به ما بدهد اما اگر صبح از ان خواسته خبری نبود باز هم مایوس نمیشدیم وقتی که کودک بودیم همه ی اتفاقات اطرافمان برایمان شگفت انگیز و پرهیجان بود ولی از زمانی که بزرگ شدیم و با مشکلات روبرو شدیم دیگر هیچ خبری از ان هیجاناتو امیدها نبود و کم کم این حس های خوب از زندگیمان ب طور کامل محو شد  .

 

شکرگزاری و قانون جذب

ما به این دلیل است که وران کودکی را بشتر از بزرگسالی دوست داریم و همیشه دلمان برای خاطرات و حالو هوای کودکیمان تنگ می شود .

اما هنوز هم معجزه در زندگی واقعیت دارد اما این ما انسان ها هستیم که ان را در وجود خود کشته ایم ما میتوانیم دوباره زندگی را مانند کودکی  هیجان انگیز بدانیم فقط کافیست بدانید چگونه معجزه را در زندگی خود دوباره بیاوریم و با امید و رویاهایتان زندگی خواهید کرد .

نحوه صحیح شکرگزاری

یک باور غلط بین مردم وجود دارد که میگویند ثروتمندان ، ثروتمند تر و فقیران فقیرتر میشوند و این اصلا عادلانه نیست . برای دسترسی به مقاله رسیدن قطعی به ارزوها با شکرگزاری اینجا  کیلیک کنید

متن (هرکس که بیشتر مال و‌ثروت داشته باشد از وفور نعمت بیشتری بهره مند میشود و‌هرکس که مال و ثروتی نداشته باشد  ، حتی همان مقداری هم که دارد از او پس گرفته میشود ) از یک کتاب مقدس گرفته شده که مردم از این متن سالهاست برداشت های اشتباهی کرده اند اما میتوان با گذاشتن چند کلمه در این متن معنای واقعی این متن  را مشخص کرد که اینگونه باید نوشت : “هر کس که بیشتر بابت نعمتهایش شکرگزار باشد وفور نعمت بیشتری به او داده میشود و هرکس ناشکری کند چیزهایی هم که دارد از او گرفته میشود .  ”

پس با گذاشتن چند کلمه معنای واقعی این متن مشخص میشود این متن برای چند قرن گذشته است که هنوز هم مثل گذشته کاربرد دارد . اگر شما شکرگزار نعمت هایی که دارید یا شکرگذار روزهایی که سپری میکنید نباشید همان چیزی هم که دارید از دست خواهید داد ولی اگر شکرگزار داشته هایتان باشید به شما وفور نعمت داده میشود .

خداوند هم در این مورد میفرماید : اگر شکرگذار باشید به شما نعمت بیشتری خواهم داد و اگر ناشکری کنید به راستی جزای شما سخت است .

 

دریافت خواسته با شکرگزاری

این شکرگزاری شما بر روی همه زندگیتان تاثیر میگدارد شما براساس قانون جذب است که انرژی های دنیا از جمله انرژی های خوب و بد را جذب میکنید در مقالات قبل نیز گفته شده که اصل قانون جذب احساسات است و قانون جذب میتواند بر روی احساسات شما و فکر شما نیز تاثیر بگذارد شما هرچیزی را که درونتان حس کنید به سمت خودتان جدب میکنید .

آنتونی رابینز شکرگزاری در قانون جذب

اگر هرچیزی را به خودتان تلقین کنید و مدام ان حس بد یا خوب را داشته باشید به خود جذب میکنید مثلا اگر بگویید درامدم اصلا کافی نیست یا با همسرم در زندگی مشکلات زیادی دارم خود بخود این    انرژهای بدو منفی را در زندگی خود حذب میکنید اما اگر  همیشه شکرگزار داشته ها و نداشته هایتان باشید و بابت انها شکرگزاری کنید  مثلا بگویید امروز خیلی حالم خوب است و زندگی ام همیشه روی روال است و عمیقا شکرگزار باشید قانون جذب بیشتر از اینها این تجربه را به زندگیاتان جذب میکند و این ارتعاشات کائنات است که این احساس مثبتی که به ان ارسال میکنید چندین برابر این انرژی های مثبت را به زندگیتان وارد میکند .

شکرگزاری به چه معناست ؟

معنی شکرگزاری این نیست که اگر کسی برای شما کاری انجام داد از او تشکر و قدر دانی کنید باید این را بدانید که زندگی بدون شکرگزاری بسیار سخت و غیرقابل  تحمل است شما هرروز به سرکار میروید و بسیار تلاش میکنید ولی اصلا درامد کافی که حاصل تلاش شماست را ندارید این شرایط بخاطر این است که شما شکرگزاری را نمیدانید و از ان در زندگی استفاده نمیکنید این راز شکرگذاری زندگی شما را بطور کامل عوض خواهد کرد و تغییر خواهد داد شما هر چقدر شکرگزار نعمت های زندگیتان باشید معجزه ای در زندگیتان رخ میدهد که قابل وصف نیست و معجزه میتواند این باشد که درامدتان کافی میشود کارو سلامتی شما درست میشود اتفاقات خوب و مثبتی در زندگیتان ایجاد میشود و رابطه ای خوب میتوانید داشته باشید و  در زندگی  خوشحال و شاد باشید این است معجزه بزرگ شکرگزاری .

دریافت سریع خواسته ها با شکرگزاری

شکرگزاری سیگنال خیلی قوی ای دارد که این سیگنال خوب یا بد باعث میشود شما هم همان ارتعاشات را از کائنات دریافت کنید شکرگزاری هیچ ارتباطی به اینکه شما چه کسی هستید یا در چه شرایطی زندگی میکنید ندارد چه شکرگزاری های را دیدم که باعث شده زندگی های ازهم پاشیده ب رابطه ای ایده ال تبدیل شود و یا فردی ک هیچ راه درمانی برای بیماری اش نبوده و با شکرگزاری به بهبود کامل رسیده و …

شکرگزاری در هر زمینه ای مثل پول عشق سلامتی و … میتواند معجزه هایی درست کند که شما باورتان نشود تنها کافیست تمیرینات شکرگزاری را انجام دهید تا تفاوت حسی ک قبل و بعد شکرگزاری دارید احساس کنید که چقدر زندگی میتواند با شکرگزاری تغییر کند و زندگی شمارا دگرگون سازد .

وقتی ک شکر گذاری را یکی از کارهای مهم روزمره خود قرار دادید خواهید دید که هرصبح چقدر با امید و هیجان از خواب بیدار میشوید و شما کاملا عاشق زندگی میشوید  و زندگی هر روز برای شما معجزه انگیزتر میشود درست مانند زمانی ک یک کودک بیش نبودید .

حدیث درمورد شکرگزاریچرا باید شکرگزاری کنیم ؟

شما بایک نگاه کلی به زندگی خودتان به سلامتی عشق و ثروتی که دارید میتوانید متوجه بشوید که ایا از شکر گزاری در زندگی خود استفاده میکنید یا خیر

زمانی ک شما شکرگزار نعمت هایی ک دارید نباشید چیزی بدست نمی اورید و هرانچه هم که دارید از دست خواهید داد و اصلا معجزه در زندگیتان رخ نمیدهد شما برای گرفتن هرچیزی که میخواهید با شکرگزاری باشد این یک قانون کلی است

رسیدن سریع ب خواسته هایمان از طریق شکرگزاری با چند فرمول شگفت انگیز

برای رسیدن به معجزه شکرگزاری فقط باید کلمه متشکرم را بگویید و وِرد زبانتان باشد همین کلمه یک معجزه ای را در زندگی شما ایجاد میکند که گفتنش قابل وصف نیست  این کلمه رابطی بین زندگی فعلی شما و زندگی رویاهایتان است .

خدایا شکرت

مدام کلمه متشکرم را تکرار کنید و به زبان بیاورید شماهرچقدر بیشتر این کلمه را تکرار کنید شکرگزاری را بیشتر در زندگی خود احساس میکنید  و هرچقدر بیشتر به این کلمه فکر کنید و احساسش کنید نعمت های بیشتری را دریافت خواهید کرد .

زمانی ک از شکرگزاری در زندگتان استفاده کردید دیگر حاضر نیستید به زندگی قبلیتان بازگردید این تمرینات ۲۸ روزه را باهم و قدم به قدم  پشت سر میگذاریم و روز ۲۸ام  که تمرینات جادویی تمام میشود میتوانید برای هرچیزی که معجزه میخواهید از این تمرینات استفاده کنید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]