قانون جذب سریع پول و ثروت

جذب سریع پول با قانون جذب !

حتما این اتفاق در زندگیتان افتاده که شما به چیز خاصی عمیقا فکر می کنید و به صورت عجیبی در زندگیتان پدیدار می شود ! در واقع وقتی انسان هرچیزی را بخواهد می تواند به آن برسد چون اشرف مخلوقات است . اما این چه نیرویی است که اتفاقات مثبت و منفی را به ما جذب می کند ؟ برای اینکه قانون جذب پول را یاد بگیرید حتما این مطلب را بخوانید !

شخصی که می خواهد زندگی خود را تغییر دهد حتما باید از قانون جذب به نفع خود استفاده کند و اگر ذهن ما برای جذب پول آماده نباشد کل تلاشمان هم بکنیم باز ورشکست خواهیم بود . حال می خواهیم به این موضوع به صورت حرفه ای بپردازیم که چگونه می توانیم برای همیشه زندگیمان را تغییر دهیم و قانون جذب پول را به شما لو دهیم !

باور های اشتباه در قانون جذب پول

یکی از باور ها این است که افرادی فقیری در جامعه وجود دارند در صورتی که هیچ کس فقیر نیست ! حال می خواهید علتش را بدانید پس حتما ادامه مقاله را بخوانید بعد خودتان قضاوت خواهید کرد . این باور اشتباه را همین الان از ذهنتان پاک کنید که هیچ کس در خانواده ما پولدار و ثروتمند نیست پس من هم نمی توانم ثروتمند باشم طبق تحقیقاتی که توسط یک شرکت انجام شده 77% ثروتمندان از طبقه فقیر جامعه نشات گرفته اند و شروع به پولدار شدن کرده اند . 

قانون جذب پول | باور های ثروت

هرکسی که بتواند قانون جذب پول را یاد بگیرد و در حین استفاده از قانون جذب تلاش کند مطمئن باشید که پولدار خواهد شد .  خیلی ها به محض اینکه پولداری را می بینند این فکر را در ذهنشان دارند که این شخص یا دزدی کرده یا ارث زیادی بهش رسیده و تا زمانی که این فکر در مخیله آنهاست ، آنها همیشه فقیر خواهند ماند . در قانون جذب پول ما بر این عقیده ایم که پولدار فردی مثل شماست البته با باور های درست مالی !

قانون جذب شما را ثروت مند و از همه مهم تر خوشحال می کند !

افراد زیادی در جامعه هستند که به مقدار خیلی زیادی پولدارند اما همیشه افسرده یا درگیر پاس کردن چک های پاس نشده و هزاران گرفتاری هستند و هیچگاه حتی از پولشان لذت نمی برند . در حالی که پشت ماشین چند میلیاردیشان نشسته اند به فکر چک 10 میلیونی ای هستند که پاس نشده و به شدت خودشان را ناراحت می کنند . اما کسی که با قانون جذب به ثروت برسد هیچگاه این اتفاق برایش نخواهد افتاد .

در کتاب صوتی بیاندیشید و ثروتمند شوید به روش های مختلف استفاده از قدرت ذهن برای ثروتمند شدن اشاره شده و به صورت کاملتر قانون جذب پول آموزش داده شده . کسی که می خواهد ثروتمند شود دو چیز را به شدت نیاز دارد :

  1. اشتیاق سوزان
  2. احساس ثروتمند بودن

اشتیاق سوزان برای رسیدن به پول یعنی من هرکار درستی برای رسیدن به ثروت و جذب پول را حاضرم انجام دهم و این یک موضوع خیلی حیاتی است . شما باید به کائنات ثابت کنید که می خواهید برای همیشه ثروتمند باشید و از هیچ تلاشی برای رسیدن به پول فروگذار نخواهید بود . پس از همین الان سعی کنید آن اشتیاق سوزان را در خودتان ایجاد کنید چون فردی که اشتیاق سوزان برای ثروتمند شدن نداشته باشد با اولین شکست برای همیشه از رسیدن به موفقیت و ثروت دست خواهد کشید .

احساس ثروتمند بودن دومین مشخصه ثروتمندان است . چرا همیشه پولدار ها بیشتر پولدار می شوند ؟ چون احساس بی نیازی نسبت به پول به کائنات ارتعاش میفرستند و کائنات با پول بیشتر احساس بی نیازیشان را چند برابر می کند . یعنی اگر احساس فقر و بدبختی می کنید هیچگاه منتظر ثروتمند شدن نباشید چون کائنات وقتی می بیند شما به پول نیاز دارید کاری می کند که نیاز شما به پول بیشتر شود و همین باعث دور شدن شما از ثروت و پول می شود .

حال می خواهیم تکنیک هایی را برای جذب پول به شما آموزش دهیم .

تکنیک های قانون جذب برای ثروتمند شدن

1. شکرگزاری برای پول های بدست آمده

همین الان حتی اگر 1000 تومان در جیبتان دارید شکرگزاری کنید . برای موبایلی که با پول خریده اید یا کامپیوتری که الان در جلوی چشم شماست و قیمت بالایی دارد شکرگزاری کنید . بابت هر پولی که به شما میرسد شاکر باشید . چرا می گویم که این کار ها را انجام دهید ؟ چون وقتی شما برای ثروتی که الان دارید شکرگزاری می کنید به کائنات قوی ترین ارتعاش جذب پول را ارسال می کنید زیرا شما احساس بی نیازی و پولدار بودن را به کائنات ارسال کرده و کائنات آن را با پول بیشتر پاسخ می دهد .

2. تغییر باور های مالی

ما در مقاله 5 راه شگفت انگیز تغییر باور ها به صورت کلی به این موضوع پرداخته ایم . اما اگر بخواهیم به صورت اختصار آن را بیان کنیم خیلی از اتفاقاتی که ما در زندگیمان تجربه می کنیم حاصل باور هایی است که از کودکی در ما شکل گرفته است . برخی باور های اشتباه در مورد ثروت :

پول علف خرس نیست !

پول بدست آوردن سخته

یه آب باریکه ای باشه برای من بسه

پول خیلی کمه

پولدارا فقط با ذزدی پولدار شدن

اینها نمونه هایی از باور های بد ثروت است که شما باید با باور های جدید :

پول بدست آوردن آسونه

من می تونم به پول زیاد برسم چون اشرف مخلوقاتم

پول خیلی زیاده

پولدارا با زحمت و تلاش پولدار شدن

اینها نمونه بارزی از باور های مثبت درمورد ثروتمند شدن است که حتما باید روی این باور ها کار کنید .

3. تمرکز بر جذب پول

دنیا برای این ساخته نشده که فقط عده خاصی که ژنتیک خاصی داشته اند پولدار باشند و بقیه فقیر بمانند بلکه پول مثل بارانی همیشگی درحال باریدن بر سر همه انسان های روی زمین است اما هرکس بنا بر باور هایش و ذهنش می تواند آن را دریافت کند .

شما فرض کنید می خواهید زیر باران به اندازه 30 لیتر آب ذخیره کنید . ایا می توان با در دست داشتن کاسه ای کوچک این کار را انجام داد ؟ صددرصد جواب خیر است و درسته که شما دوست دارید پول بیشتری داشته باشید اما تا زمانی که ظرف ذهنی تان بزرگ نشود بیشتر از این نمی توانید پولی برداشت کنید .

سمینار آرزوی تو دستور توست یکی از بینظیر ترین سمینار ها در زمینه جذب پول است .

شما باید هرجا که میروید فراوانی ببینید . یعنی به طور مثال وقتی که به خیابان میروید و ماشین گرانقیمت و لوکس می بینید خدارا شاکر باشید که فردی قبلا توانسته آن را بخره پس شما هم صددرصد خواهید خرید . وقتی که مشتری ای برای شما می آید از خدا هرشب بابت آنها تشکر کنید و منتظر جذب بیشتر ثروت باشید .

4. آموزش های مالی و قانون جذب پول

فرق افراد فقیر و پولدار در یک چیز ساده است . اگر 100 هزارتومان به یک فقیر بدهیم سریع با آن پول یک پیتزا می خرد و دوستانش را هم دعوت می کند ! ولی فرد پولدار 100 هزارتومان را به شکلی سرمایه گذاری می کند یا روی خودش یا بر روی کسب و کارش ! یعنی 100 هزارتومان را یک کتاب میخرد یا آن را تراکت می کند و برای کسب و کارش تبلیغ می کند که از آن 100 هزارتومان ، یک میلیون سود کند .

قانون جذب پول | باور های مالی

پیشنهاد من به شما این است که حتما در زمینه آموزش مالی کتاب پدر پولدار پدر بی پول را به صورت کامل بخوانید و کارهایی که در کتاب گفته می شود را اجرا کنید .

5. بخشنده باشید تا ثروتمند شوید !

اگر به زندگی افراد پولدار نگاه کنید بخشش جز لاینفکی از زندگی آنهاست . فردی مثل بیل گیتس میلیارد ها هزینه می کند که کودک آفریقایی در شرایط بهتری زندگی کند و شما هم باید شروع به بخشش کنید . خیلی ها می گویند من پولدار شوم تا ببخشم اما این یکی از بزرگترین اشتباهات افراد فقیر است و بلکه شما باید ببخشید تا پولدار شوید . 10 درصد از درآمد خود را حتی اگر خودتان نیاز دارید به فردی ببخشید و این بخشش را همیشه در زندگی داشته باشید . شما با بخشندگی به کائنات این احساس بی نیازی به پول را می دهید و احساس ثروتمندی را در سرتاسر کائنات ارسال می کنید .

6. احساس لیاقت پولدار بودن

اگر فردی ثروتمند است دلیل اش این است که احساس لیاقت دارد . احساس می کند که لیاقت ثروت دارد و روز به روز این احساس را در خود بیشتر می کنند . یعنی چرا الان احساس می کنید که لیاقت ثروت را ندارید ؟ چرا احساس می کنید که مثل ثروتمندان نیستید ؟ شما چه فرقی با ثروتمندان دارید ؟

تنها اتفاقی که افتاده شما در ذهنتان احساس لیاقت نمی کنید و باید اعتماد بنفس خودتان را بیشتر کنید . کار مغز به نظر شما چیه ؟ بقا هست و اگر بدبخت هستید همینطور بدبخت نگهتون میداره . اگر پولدار هستید کار ذهنتان این است که پولدار بمانید .0

پولدار شدن از طریق ضمیر ناخودآگاه | جذب ثروت پیشرفته

1 . تغییر افکار و باور ها

بزرگترین مانع موفقیت شما ذهن و فکرتون هست . قسمت آگاه میگه من میخوام پولدار شم و در آگاه همه می خوان پولدار بشن اما در ناخودآگاه این احساس سرکوب میشه . آمدی که برنده بشی یا آمدی که ذهن باز قبول کنه که نمی تونی پولدار شی ؟ من به هر روشی که تونستم اثبات کردم که تو میتونی پولدار شی . فرض کنین ما درختی داریم که میوه ای میده و ما از اون میوه راضی نیستیم . حالا بنظرتون منطقیه که هی بیایم با بریدن شاخه یا با چسبوندن یه میوه دیگه بهش بفهمونیم که ما میوه جدیدی می خوایم ؟ صددرصد خیر هست جوابش

قانون جذب پول میگه وقتی تو به پولی که مد نظرت هست نمیرسی علتش اینه که ذهن و ریشه آن در ضمیر ناخودآگاهتان اشتباه است . وقتی که شما ریشه را درست کنید جهان هستی چاره ای ندارد جز اینکه به شما ثروت بدهد و شما را روز به روز ثروتمند تر کند . یعنی یک درخت پربار بخواهد هم نمی تواند میوه خشکیده و بد بدهد چون ریشه درخت قوی است . اگر پول می خوای باید اون رو در ضمیر ناخودآگاهت بدست بیارید .

پس برای پول درآوردن و جذب پول باید روی نهان یا ریشه کار کرد . انسان ها در 4 جهان زندگی می کنند :

عشق

احساس

معنویت

مادی

جنس عشق ، احساس و معنویت از انرژی است و یعنی سه چهارم زندگی ما انرژی است . هرچیزی که در سه دنیای دیگه رخ بده ما در دنیای مادی تجربه می کنیم . هر پولی که بخواد اتفاق بیوفته باید در چهار مرحله اتفاق بیوفتد .

شادمانی و ثروت نتیجه است . برای رسیدن به این نتیجه ابتدا از فکر شروع می شود که باعث می شود در ما احساس به وجود بیاد و احساس باعث میشه که ما اقدام کنیم و اقدام باعث میشه که ما پول در بیاریم !

قانون جذب پول | باور های ثروت

می خواید بفهمید در مورد پول باور درست داری یا نه ؟ به حساب مالیت نگاه کن . اگر می خواهید بلافاصله ثروتمند شوید همین الان رایانه رو پس بدید و حذف کنید . من اگر رایانه بگیرم یعنی به 40 هزارتومان وابسته هستم و دیگه منتظر ثروت نباشید ! نتیجه فکر بد نمیشه که ثروت باشه . کسی که می ترسه هیچ وقت نمی تونه ثروتمند بشه . وقتی که احساس می کنی با 40 هزارتومان زندگیت تغییر میکنه بنظرت میتونی به فکر یک میلیون دلار باشی ؟

2 . هیجان ثروتمند شدن داشته باشید .

اگر واقعا شما به ثروت فکر کنید صددرصد هیجان زده می شوید و هیجان فرزند فکر هست . تمام آدم هایی که موفق شدن متخصص نبودن ولی میدونستن که چی میخوان .مولانای جان 700 سال پیش گفتند :

ای برادر ، تو همه اندیشه ای

ما بقی خود استخوان و ریشه ای

گر بود اندیشه ات گل گلشنی

گر بود اندیشه ات خار گلخنی ( دوزخ ، جهنم )

اگر همیشه فقیری ، همیشه بی پولی همیشه تو جهنم بی ثروتی داری زندگی می کنی علتش اندیشته ! اگر می خوای ثروتمند بشی باید یاد بگیری که در دنیای نهان یا همون ضمیر ناخودآگاهت کار کنی .

گسی که در خانواده فقیر به دنیا آماده در حال برنامه ریزی شدن برای فقر هست . الگوی خودتون رو افراد موفق بگذارید نه افراد افسرده ! افراد فقیر آماده شده اند برای فقیر شدن و فرصت های طلایی برای پولدار شدن هست ولی ما نمی تونیم اجرا کنیم ! چون میگیم اگر پول بیشتر بخوام باید بیشتر رنج بکشیم .

ناداشته عشق گنج میسر نمی شود .

مزد آن گرفت جان برادر که شوق داشت !

اکثر ما درس می خونیم دانشگاه میریم که بعدا با یه شغل خوب پول دربیاریم اما درس خوندن شمارو آماده می کنه برای کارگر و کارمند شدن نه برای مدیر شدن . می خوای مدیر شی باید آموزش مالی ببینی ، آموزش ایجاد کار ببینی ، در دوره های کسب و کار شرکت کن .

همین الان بخش جذب پول و آموزشی مالی سایت رو ببینید و آموزش های بیشتری ببینید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]