تکنیک درمان بیماری و جذب سلامتی در قانون جذب

امروزه با گسترش اضطراب ، ترس و غذاهای مضر مردم در حال رفتن به سمت بیماری هستند و این یعنی از واقعیت اصلی جهان که سلامتی است خارج می شویم . قانون جذب می گوید همه چیز رو به سلامتی می رود یعنی مثلا اگر دستی زخم شود خود به خود ترمیم می شود بدون اینکه ما کار خاصی انجام دهیم . پس اگر بخواهیم زندگی ایده آلی را برای خود بسازیم ابتدا باید به افکار و سپس به غذاهایی که در روز مره می خوریم فکر کنیم . حال اگر می خواهید قانون جذب سلامتی رو در ادامه این مقاله بخوانید . من خودم کسی بودم که جذب سلامتی را انجام دادم و در زمانی که درمان حمله پانیک را انجام دادم بر آن شدم که راه حل هایی نیز به شما بدهم .

جذب سلامتی قطعی

قانون جذب می تواند به شما در همه مراحل زندگی کمک کند . قبلا توسط دارو نماها ثابت شده که ذهن می تواند در سلامتی بدن تاثیر بگذارد . این به آن معنا نیست که روش های پزشکی را نباید برای درمان بیماری اجرا کرد . دارو ها به شکلی از خارج ذهن ما را درمان می کنند . با این حال اگر با روش های جذب سلامتی از داروها استفاده کنیم نتیجه بهتری میگیریم و درمان بهتر انجام می شود .

خواه از آن آگاه باشیم یا نه قانون جذب در حال کار کردن است ، هر آنچه در فکر و ذهن ما ایجاد شود به شکلی در سلامتی و جسم ما منعکس می شود . شما باید علائمی را که در بدن خود می بینید با شکرگزاری دریافت کنید و بیماری را قدر بدانید چون می فهمید که در ذهنتان چیزی باید تغییر کند و هشداری است که ذهنمان را تغییر دهیم .

قانون جذب سلامتی

1 . استرس را از بین ببرید .

اگر به پزشک مراجعه کرده باشید یا از اطرافیانتان می شنوید که علت خیلی از بیماری های جسمی و عاطفی ما به دلیل اعصاب ناراحت و استرس است . پس از همین الان به فکر سالم کردن ذهن و از بین بردن استرس با جایگزینی افکار مثبت و شکرگزاری باشید . انباشته شدن افکار منفی انقدر ادامه پیدا می کند که باعث ایجاد دلایل جسمی در بدن شما شود . در نتیجه از بین بردن افکار منفی و استرس می تواند به ذهنتان زمان و فضا بدهد که بیماری ها را از بین ببرد . در بدنی که ذهن مثبت و پر از افکار شوق آفرین است هیچ جایی برای بیماری وجود ندارد .

2 . تصویر ذهنی از خودتان را بهبود ببخشید و خود را قدرتمند تصور کنید .

یکی از راه های جذب سلامتی استفاده از ایجاد خود پندازه مثبت است . یعنی خود را قربانی نبینید ، خیلی از افراد در زندگی همیشه خود را قربانی شرایط اطراف می بینند اما گاهی ما می توانیم به سادگی این دیدگاه بیماری زا را از خودمان دور کنیم . اگر شما خود و سلامتی تان را قربانی شرایط خارجی ببینید بیماری به سرعت در بدن شما گسترش میابد . اما اگر به جای اینکه خودمان را قربانی ببینیم باور هایی برای سلامتی خود ایجاد کنیم نتیجه این می شود که سلامتی و افراد سالم بیشتر در زندگیتان متجلی می شود .

3. ذهن سالم و بدن سالم

با یادگیری نحوه استفاده از قانون جذب ، استفاده از تجسم و تمرینات قانون جذب که در اختیار ما قرار می گیرد تا استاد ذهن تان شوید ، همه ما می توانیم افکار خود را برای گوش دادن به فیلتر فیلتر کنیم. کنترل میزان استرسی که به بدنمان وارد می کنیم. در نتیجه ، ما در تلاش هستیم که به سلامتی و احساس رفاه کامل برسیم .

قانون جذب سلامتی

ذهن ما به طور مداوم در معرض بمباران پیام های جامعه است. آنها به ما اطلاع می دهند که باید رژیم ذهنی سلامتی بگیریم. به ما در مورد همه بیماری ها و خطرات سلامتی ما می گوید . این پیام ها همچنان در مورد خسارات اجتناب ناپذیری که پیری می تواند برای همه ما داشته باشد ، می تواند آموزش می دهد . این اطلاعات را بلافاصله رد کنید! شما تنها کسی هستید به تنهایی می توانید کنترل کنید که چه اتفاقی برای بدن شما می افتد. ذهن قوی و مثبتی داشته باشید و سپس نتایج مثبت را ببینید .

تکنیک قانون جذب برای سلامتی

بدن شما در حال حاضر به هر شکلی است ، حتی اگر آنطور که دوست دارید سالم ، لاغر ، چالاک و انرژی نباشید ، بدانید که می تواند تغییر کند. با استفاده از این تکنیک ها می توانید انرژی بیشتری ، خواب بهتر ، بدن سالم و قوی تری را تجربه کنید .

به گفته آبراهام هیکس ، آنچه امروز تجربه می کنید نتیجه افکار و احساساتی است که در گذشته احساس می کردید .

افکار و احساسات جدید شما ممکن است کمی زمان ببرد تا تثبیت شود و به شما نتیجه دهد. پس صبور باشید .

به همین دلیل است که شما می خواهید آنچه را که یاد می گیرید در اینجا بگیرید و روزانه در زندگی خود استفاده کنید. خبر خوب این است که در این هنگام سرگرم خواهید شد.

من از مخفف اختصاری AREA برای یادآوری 4 قسمت اصلی استفاده از LOA برای ایجاد آگاهانه استفاده می کنم.

قانون جذب سلامتی
آنچه می خواهید بپرسید.
مقاومت و تردید را رها کنید. دلیل اینکه شما به آنچه می خواهید نمی رسید تداخل است. رها کردن به شما امکان می دهد مقاومت را کنار بگذارید. انتظار داشته باشید آنچه می خواهید در راه رسیدن به شماست . اعتقاد بر این است که این ایده در آینده شما را به ایده ها و الهاماتی باز می کند که منجر به به سلامتی می شود. از راهی که می گذرانید قدردان باشید. لازم نیست منتظر بمانید تا به آنچه می خواهید ، برسید.

روش های زیادی برای استفاده از هر قسمت وجود دارد اما امروز من بهترین نکات را برای هر قسمت به شما می دهم ، بنابراین می توانید با استفاده از LOA شروع به ایجاد بیشتر آنچه می خواهید در زندگی خود کنید . اخیراً دردهای عضلانی بسیار دردناکی در پاهای خود داشتم. از خودم پرسیدم چگونه می توان از قانون جذب برای سلامتی استفاده کرد؟ من از این چهار ابزار و یک پروتکل خوردن ضد التهاب برای بهبود استفاده کردم. در عرض چند روز احساس بهتری داشتم. من از کلمات خود به عنوان مثال استفاده خواهم کرد. با خیال راحت آن را به هر آنچه برای شما مناسب است تغییر دهید.

پرسیدن

آنچه می خواهید بپرسید. یک درخواست از جهان هستی ارائه دهید. پرسیدن به شما این امکان را می دهد تا در مورد آنچه می خواهید روشن شوید.

“آرزو احساس جدیدی از انتظار است ، و پیش بینیِ گسترش شگفت انگیز است. احساس میل واقعاً احساس زنده بودن است. ” آبراهام هیکس

مهمترین قسمت درخواست این است که وارد FEELING PLACE شوید که وقتی خواسته خود را دارید ، چه احساسی خواهید داشت همین الان هم همان احساس را در خود ایجاد کنید . احساس کنید که درمان شده اید و در سلامتی کامل هستید چه حسی خواهید داشت ؟ ببینید که بقیه به شما لبخند می زنند .

جملات تاکیدی برای رسیدن به سلامتی

قسمت 1: جملاتی را برای رسیدن به احساس خوب ایجاد کنید ، آن را بنویسید. یک یا چند عبارت را روی کارت فهرست قرار دهید ..

در اینجا چند جمله برای استفاده وجود دارد . من می خواهم هر گزاره را با آنچه برای سلامتی بهتر خود قرار داده ام به عنوان نمونه بنویسم .

اکنون که احساس قدرت ، چابکی ، سلامتی و پر انرژی می کنم بسیار خوشحالم.

چقدر خوب است  اگر احساس قدرت ، راحتی و سلامتی کنم .

چقدر عالی نیشه وقتی احساس راحتی ، روان بودن و قدرت در پاهایم کنم.

من وقتی بدنم احساس آزادی ، راحتی ، لذت بخشی می کند ، فقط آن را دوست دارم.

از جملاتی استفاده کنید که بهترین احساس را به شما می دهند. احساس شما بسیار مهم است .

من کلماتی را که می خواهم در اطراف تجلی خود تجربه کنم به کارتم اضافه می کنم. کلماتی مانند بازی ، سرگرمی ، سهولت ، اتصال ، قدرت ، شادی ، قدردانی ، قدردانی ، لذت ، آزادی ، تحقق.

قانون جذب سلامتی

تجسم برای جذب سلامتی

قسمت 2: سلامتی را تجسم کنید .

عکسی پیدا کنید که احساسی را که می خواهید به شما منتقل کند . با جملات تاکیدی آن را به سمت دیگر کارت خود بچسبانید یا منگنه کنید. من برای کارتم از زنی استفاده کردم که از یك مجله ژست پیشرفته یوگا می گرفت. به حالت شادی که با این بدن پر انرژی ، راحت و قوی احساس می کنم وارد شوید . من با بدن قوی خودم چه می کنم؟ من خودم را تصور می کنم که در ساحل قدم می زنم ، در کلاس یوگا شرکت می کنم ، با نوه ام در حال دویدن هستم و از داشتن سرگرمی احساس خوبی دارم .

قسمت 3: با استفاده از کارت های خود تمرین کنید .

یک یا دو بار در روز ، زمانی را پیدا کنید که می توانید تصور کنید خواسته خود را دریافت می کنید ، و همانطور که می خواهید زندگی می کنید. من صبح هنگام تمرین چای خوردن و قبل از خواب تمرین می کنم. کارت خود را بخوانید .  خود را به تصویر بکشید و تصور کنید چه کاری انجام می دهید و با چه کسی این کار را انجام می دهید. چه می پوشی؟ احساساتی را که احساس خواهید کرد ، احساس کنید. چیزی را تجسم کنید تا اکنون این احساسات را در شما برانگیزد . مثل دویدن مثل سلامتی و احساس خوب بیمار نبودن .

پانویس تمرین :

دلیل تمرین این است که به تدریج انرژی خود را تغییر دهید. شما می خواهید باور کنید که می تواند اتفاق بیفتد .  هرچه احساس مثبت شما هنگام تصور نمودن خواسته خود قویتر باشد ، سریعتر به سراغ شما می آید . من برای هر چیزی که سعی در ایجاد آن دارم یک کارت درست می کنم و یک یا دو بار در روز آن را می خوانم / تجسم می کنم تا احساس خواسته خود را داشته باشم.

جملات تلقینی قانون جذب سلامتی استرهیکس

قسمت 1 : به حرف هایتان توجه کنید . ( برگرفته از کتاب بخواهید تا به شما داده شود استرهیکس )

مراقب آنچه که به خود می گویید و احساس شما سلامتی شما را می سازد . آیا از خود یا شخص دیگری انتقاد می کنید ؟ آیا انتظار دارید همه چیز سخت شود ؟ آیا احساس دلسردی و ناامیدی می کنید ؟ همه این افکار دارای ارتعاش هستند. هر ارتعاش همان موارد بیشتری را به سمت خود جذب می کند.

خبر خوب این است که وقتی احساس کردید که قصد دارید از سرزنش و ارتعاش بد دست بکشید ، می توانید سلامتی را جذب کنید .

قسمت 2: خود را دوست داشته باشید و احساس زمان حالتان را بپذیرید .

احساسات شما هرچه باشد ، خودتان را کتک نزنید خود را بدون قضاوت مشاهده کنید . این بلافاصله شما را آرام می کند و باعث افزایش ارتعاش سلامتی می شود .

قسمت 3: توجه و محوری.

(من یکی از احساساتم ، ناامیدی را به عنوان مثال استفاده می کنم)

چه احساسی دارم ، چه احساسی دارد؟ نا امیدی
کجا آن را در بدن احساس می کنم؟ فک من
چه فکر یا اعتقادی باعث این احساسات می شود؟ بسیار بهتر است که بهتر شویم

سپس از خود بپرسید …

احساس مخالف چه خواهد بود؟ رضایت
این احساس متضاد را در کجای بدن احساس می کنم؟ قلب من
چه فکر یا اعتقادی باعث این احساسات می شود؟ در روز من چیزهای زیادی وجود دارد که راضی کننده است. می توانم توجه خود را به آنها معطوف کنم. من اعتماد دارم که همه چیز همیشه برای من خوب کار می کند و باعث سلامتی بیشتر من خواهد شد .

قانون جذب سلامتی

روند محوری به سرعت احساسات ناراحت کننده ای را کاهش و آزاد می کند . انجام این کار فقط یک یا دو دقیقه طول می کشد. با آن سرگرم شوید. دوست دارم در طول روز از خودم بپرسم ” آیا این فکر رضایت بخش و خوشحال کننده ای است که شروع می کنم ؟ ”  اگر اینطور نیست ، بگذارید برود و به چیز دیگری فکر کند .

منتظر باشید و لذت ببرید

استرهیکس می گوید ، “انتظار کلیدی است که شما آنچه انتظار دارید را بدست می آورید … اگر توجه خود را به چیزی معطوف داشته باشید یعنی انتظار دارید “. وقتی جلوه ای از آن را پیدا کردید ، انتظار شما گسترش می یابد. ایجاد نگرش در انتظار چیزهای خوب به ایجاد آنچه می خواهید کمک می کند .

قسمت 1: به محض اینکه هر روز از خواب بیدار می شوید ، چیزی هیجان انگیز و شگفت انگیز را به ذهنتان بیاورید . اگر فراموش کردید ، در اسرع وقت این کار را انجام دهید.

باور کنید آنچه می خواهید در راه رسیدن به شماست.

به آرزوی خود مانند کاشت یک دانه ذرت فکر کنید. شما آن را آبیاری کرده و از آن مراقبت می کنید و انتظار دارید که به ذرت قابل استفاده تبدیل شود. بعد از یک هفته آن را بالا نمی کشید و بگویید ذرت من کجاست؟

به خواسته های خود فرصت بروز دهید . آنها را با تردید محدود نکنید . آنها را با انتظار خود پرورش دهید .

قسمت 2: همین حالا از زندگی شگفت انگیز خود لذت ببرید.

لذت بردن از خود بر همه جذابیت های ما تأثیر می گذارد و افراد ، موقعیت ها ، حوادث و افکار بیشتری را برای ما به ارمغان می آورد که شادی آور هستند.

چه چیزهای جالب تری وجود دارد که می توانید هم اکنون در زندگی خود بگنجانید؟ دوست دارم اینطور به سفرم فکر کنم .

کار خود را انجام دهید و اجازه دهید که کائنات کار خودش را انجام دهد .

قسمت 1: مواظب نعمت باشید. بدنبال چیزهایی باشید که باعث می شوند در تمام طول روز احساس خوبی داشته باشید و چند ثانیه را در هر سلول از بدن تجربه کنید.
به هر چیزی که نشان دهنده حمایت از خواسته های شما است توجه کنید . حتی چیزی کوچک مانند یک جای پارک خوب به شما نشان می دهد که جهان از شما حمایت می کند . به یاد داشته باشید ، بودن در ارتعاش شادی و قدردانی به شما امکان می دهد که سریع تر درمان شوید .

قانون جذب سلامتی

قسمت 2 :  نعمتهایی را که از روز قبل قدردانی می کنید بنویسید .
هر روز صبح بدون توجه به احساس خود ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد 3 برکت از روز قبل را یادداشت کنید. اطمینان حاصل کنید که هر روز شکرگزاری های جدید مینویسید .

این فرآیند شما را در جستجوی مواردی که باید یادداشت کنید نگه می دارد. شما یک کارآگاه هستید که به دنبال زیبایی و شکوه هستید . شما در حال تمرکز بر روی مواردی هستید که باید در زندگی خود قدردان باشید.

قانون جذب سریع سلامتی

در اینجا یکی از متن هایی است که اخیراً برای گروه دوستانم ارسال کردم:

به دوستی که مدتی بود با او صحبت نکرده بودم تماس گرفتیم و یک صحبت دل انگیز داشتیم. این ارتباط فوق العاده ای بود.
من برای یکی از دستور العمل های خود در مورد وبلاگ خود نظر افسانه ای دریافت کردم. این باعث شد که احساس قدردانی کنم.
بعد از شام با همسرم پیاده روی لذت بخشی داشتم. روشی دوست داشتنی برای پایان دادن به روز.

قسمت 3: اجازه دهید همه چیز جریان پیدا کند.
تلاش برای کنترل همه چیز را رها کنید. چشم اندازها ، رویاها و آرزوها مشکلی ندارد ، مادامی که مایل باشید آنها را تسلیم کنید. تمرکز خود را به سمت آنچه “اتفاق افتاده” بگیرید و احساس خود را تغییر دهید. اعتماد کنید که جهان درخواست شما را می شنود و در اطراف شما کار می کند .

قانون جذب سلامتی

گری زوكاو در كتاب “صندلی روح” می نویسد “دستان خود را از روی فرمان بردارید. به جهان بگویید ، “اراده تو انجام می شود” ، “سعی کنید به زندگی به عنوان یک پویایی کاملا زیبا و منظم نگاه کنید. به جهان اعتماد کنید. اعتماد به این معنی است که شرایطی که در آن قرار دارید در تلاش است تا به بهترین و مناسب ترین هدف خود برسید. ”

در نتیجه گیری: قانون جذب قدرتمند است. می توانید از آن برای ایجاد سلامتی بهتر ، شادی بیشتر ، عشق بزرگ ، وفور باورنکردنی استفاده کنید. این می تواند زندگی شما را از هر لحاظ تغییر دهد. با استفاده از این تکنیک ها لذت ببرید .

توجه: اگر مدتی است که با چالش های سلامتی روبرو هستید ، تحرک زیادی در آنجا وجود دارد. شاید نتوانید روی سلامتی خود تمرکز کنید و احساس خوبی داشته باشید. مشکلی نیست در عوض توجه خود را به هر چیزی که رضایت شما را به همراه دارد ، معطوف کنید کارهای بیشتری انجام دهید که باعث شادی شما شود . صرف زمان بیشتر در ارتعاش رضایت و شادی به طور طبیعی باعث بهبودی بدن شما می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]