تمرین های قانون جذب زود بازده و آسان

مقدمه :

در این مقاله تمریناتی برای قانون جذب در اختیار شما گذاشته ایم تا شما بتوانید به وسیله قانون جذب در کنار تلاش و کوشش به آرزوها و اهداف خود برسید . اول از همه باید بدانید قانون جذب چیست ؟ و بعد تمرینات آن را روزانه به طور مداوم انجام دهید .

در این مقاله به شما خواهیم گفت چطور با قانون جذب از کائنات خواسته های خودتان را بخواهید . همه انسانها از وجود قانون جذب اطلاع ندارند عده ای هم هستند که مفهوم قانون جذب را درست و صحیح نمی‌دانند همه افراد برای زندگی شان تلاش و کوشش می کنند اما نمی توانند زندگی شان را جوری که می خواهند تغییر دهند .

 

قانون-جذب

 

 

زمانی که شما با قانون جذب آشنا شوید می‌توانید زندگی خود را متحول کنید قانون جذب همیشه بوده و یک قانون ثابت در جهان است اما افرادی هستند که از قانون جذب اطلاعی ندارند یا به درستی  ان را درک نکرده اند که همین باعث می شود آن نتیجه ای را که می خواهند  از قانون جذب دریافت نکنند و بعد از گذشت مدتی بگویند که قانون جذب دروغ است.

اما زمانی که بدانید باید از قانون جذب چطور استفاده کنید و تمرین های آن را به طور صحیح روزانه انجام دهید آن نتایج دلخواه را که می خواهید در زندگی می توانید به دست بیاورید.

قانون جذب در زندگی همه افراد بسیار تاثیرگذار است حتی کسانی که از قانون جذب اطلاعی ندارند.

قانون جذب در زندگی همه افراد در حال عمل کردن می باشد زمانی که شما قانون جذب را به طور صحیح درک کرده باشید می توانید با تمرین های قانون جذب به هر چه که می خواهید برسید از قانون جذب می توان در همه موارد زندگی استفاده کرد . مثل :

1 قانون جذب چیست ؟

2 مدارها و قانون جذب 

3 احساسات و قانون جذب

4 توکل به خدا و قانون جذب

5 قانون جذب و تصویرسازی ذهنی

6 قانون جذب و آرزو

7 قانون جذب و اعتماد به نفس

8  کارما و قانون جذب

9 قانون جذب و عشق

10 قانون جذب از دید قران

11 قانون جذب از دید علم

 

قانون-جذب

چگونه تمرین قانون جذب را انجام دهیم ؟

همانطور که در مقاله قبل گفته شد قانون جذب با انرژی کار می‌کند و این انرژی را ما تولید می‌کنیم ما باید بدانیم که چطور توجه مان را مدیریت کنیم . توجه کردن یعنی  ، نوشتن  ، فکر کردن ، تجسم  ، دیدن  ، صحبت کردن ،  تصور کردن ، شنیدن همه اینها را باید بتوانید مدیریت کنید تا بتوانبد خودتان را مدیریت کنید و از قانون جذب و تمرینات قانون جذب می توانید به درستی استفاده کنید .

شما برای انجام دادن این تمرینات باید با قانون جذب به طور کامل آشنا باشید و خواسته های تان را دقیق و واضح بدانید و آنها را باور داشته باشید و همه توجه تان را بر روی خواسته و اهدافی که از کائنات دارید را قرار دهید همه اینها باعث می‌شود شما احساس و انرژی خوب و مثبتی داشته باشید همین ها باعث می‌شود که شما بتوانید درست از قانون جذب استفاده کنید و در نتیجه آنها را به خوبی در زندگیتان مشاهده می کنید .

همه اینها را در ادامه به شما توضیح خواهیم داد و در مورد هر تمرین قانون جذب برای شما به طور مفصل صحبت خواهیم کرد .

چقدر طول میکشد تا از تمرین های قانون جذب نتیجه بگیریم ؟

زمانی که شما تمرینهای قانون جذب را بهتر انجام بدهید قطعاً زودتر نتیجه خواهید گرفت شما باید بر روی احساسات تان کار کنید تا بتوانید تمرینات قانون جذب را به خوبی انجام دهید زیرا مهم ترین مورد در تمرینات قانون جذب احساس است .

هرچقدر شما احساس خوب داشته باشید زودتر به اهداف و خواسته هایتان خواهید رسید . برای کائنات زمان وجود ندارد کائنات همان ارتعاشاتی که از شما دریافت می کند همان‌ها را چندین برابر برای شما ارسال می کند .

‌ برای انجام تمرینات قانون جذب چه زمانی بهتر است  و باید روزانه چقدر زمان بگذاریم ؟

شما میتوانید هر زمانی که وقت داشته باشید  تمرینات قانون جذب را انجام بدهید اما بهتر است که همیشه قبل از خواب و بعد از بیدار شدن این تمرینات را انجام دهید . زیرا ، بعد از بیدار شدن در اول صبح این تمرینات تاثیر بیشتری بر روی شما خواهد گذاشت  و یک روز پرنشاط و خیلی خوب را برای شما میسازد .

پس بهتر است قبل از خواب و بعد از بیدار شدن برای انجام  تمیرینات قانون جذب زمان بگذارید . شما میتوانید روزانه ۳۰ دقیقه الی ۴۰ دقیقه برای تمرینات قانون جذب زمان بگذارید اما بدانید که شما هرچقدر بیشتر برای انجام تمرینات قانون جذب زمان صرف کنید  زودتر به نتیجه دلخواه تان خواهید  رسید .

 

 

قانون-جذب

 

 

تمرینات قانون جذب ….

زمانی که شما با مفهوم قانون جذب به درستی آشنا شده باشید می توانید این تمرینات را روزانه و مرتب تکرار کنید تا به تمام خواسته های خود برسید اینکه شما چگونه درخواست می کنید و فکر و تمرکز تان بر روی چه چیزی است بسیار مهم است شما باید به خواسته های خودتان ایمان داشته باشید که بدانید شما به تمام خواسته های تان خواهید رسید .

1 خواسته های خودتان را به طور واضح و دقیق مشخص کنید …

ابتدا شما باید بدانید که از قانون جذب چه میخواهید و دقیقاً تمرکزتان را بر روی همان اهداف قرار دهید تا ارتعاشاتی که به کائنات ارسال میکنید واضح و دقیق باشد تا همان ارتعاشات را از کائنات دریافت کنید و بتوانید به نتیجه ای که می خواهید برسید پس ابتدا خواسته خود را به طور واضح و مشخص بیان کنید که میتوانید این خواسته ها را بر روی تکه کاغذی نوشته و روزانه آنها را تکرار کنید .

2 ذهن خود را خالی از افکار منفی کنید …

یعنی اینکه به جای استفاده از جملات منفی از جملات مثبت استفاده کنید مثلاً به جای اینکه بگویید  من این رابطه پر از مشکل را نمیخواهم بگویید ، من یک رابطه عاشقانه و آرام می خواهم . یا اینکه من این زندگی پر از درد و بی پولی را نمیخواهم بگویید ، من یک زندگی ثروتمند و پر از شادی می خواهم . یعنی باید جملاتتان را به طور کامل تغییر دهید .

زمانی که شما تمرکزتان را بر روی جملات منفی بگذارید  آنها وارد زندگیتان می شود اصلا برای قانون جذب و کائنات هیچ فرقی نمی‌کند شما بر روی چه چیزی تمرکز می کنید و چه چیزی را میخواهید همان ارتعاشاتی را که ارسال کنید برای شما میفرستند زمانی که شما بر روی ثروت ، شادی ، عشق ، خوشحالی تمرکز کنید ثروت بیشتر  ، عشق بیشتر  ، شادی بیشتر به زندگی تان وارد می شود . بدانید که اگر زندگی را دارید که ایده آل شما نیست این زندگی نتیجه افکار و احساسات شماست پس باید شما آگاهانه ذهنتان را تغییر دهید و آن را مثبت اندیش کنید و بر روی خواسته هایی که دارید به طور مثبت تمرکز کنید

3 تکرار و تمرین جملات تاکیدی ….

یکی از تمرین های قانون جذب جملات تاکیدی می باشد شما برای این که از قانون جذب نتیجه بهتری بگیرید باید جملاتی را استفاده کنید که به شما احساسات خوبی را انتقال دهد و آن ها را می توانید با صدای بلند روزانه برای خود تکرار کنید تا ملکه ذهن شما شود حتی می توانید این جملات را بر روی تکه کاغذی بنویسید زیرا نوشتن تاثیر بسیار زیادی بر روی رسیدن به خواسته هایتان دارد .

به عنوان مثال  :

1 من میتوانم .

2 من با استعداد هستم  .

3 من هر آنچه را که می خواهم می توانم به دست بیاورم .

4 من ثروتمند هستم .

5 من یک زندگی شاد و آرام دارم .

4 شکرگزاری …

یکی از مهمترین تمرینات قانون جذب که شما باید روزانه آن را انجام دهید شکرگزاری است . این تمرین قدرتمند باعث می شود که شما توجه تان را از چیزهای منفی بردارید و بر روی چیزهایی قرار دهید که در اختیار شماست حتی کوچکترین نعمتها  را می توانید بنویسید و بابت آن ها از خداوند تشکر کنید .

شکرگزاری باعث می‌شود که ارتعاشات قوی‌تری به کائنات ارسال کنید مثل  :

1 خدایا بابت هر چیزی که به من دادی شکر .

2 خدایا بخاطر سلامتی که دارم از تو تشکر می کنم  .

3 خدایا بابت رابطه ایده‌آلی که دارم شکر .

 

قانون-جذب

 

5  اعتماد به نفس …

اول از همه چیز اعتماد به نفس برای هر انسانی بسیار مهم است  که باید اول از همه این تمرین را روزانه انجام دهید تا بتوانید اعتماد به نفس تان را افزایش دهید برای رسیدن به هر موفقیتی شما باید ابتدا اعتماد به نفس داشته باشید و به خودتان باور داشته باشید زمانی که شما به خودتان اعتماد نداشته باشید نمی توانید به موفقیت هایی که دارید برسید .

پس اول روی اعتماد به نفس تان کار کنید تا به خودتان ایمان بیاورید و خودتان را باور داشته باشید در مقاله افزایش اعتماد به نفس با قانون جذب به طور کامل برای شما توضیح داده ایم در این مورد هم می توانید نعمت هایی را که دارید یا مشخصات خوب راداری بنویسید .مثل  : قد بلندبودن ، موفقیتی که در حال دارید ، چهره زیبا ، موی زیبا ، موقعیت اجتماعی بالا ، مهربان بودن  ، خوشرو بودن و….

شما می توانید هر چیزی را که در گذشته نداشته اید و در حال به آنها رسیده اید را بنویسید و هر روز برای خودتان تکرار کنید این کار هم باعث می‌شود که شما اعتماد به نفس تان افزایش پیدا کند .

6 تجسم ….

شما می توانید روزانه قبل از خواب یا بعد از بیدار شدن در ذهنتان چیزهایی را تصور کنید که می خواهید به آنها برسید و خود را در زمانی قرار دهید که به آنها رسیده اید و آنها را در اختیار دارید . این کار باعث می شود که ذهن شما باور کند که شما به این خواسته خواهی رسید و آنها را خواهید به دست آورد پس باعث می‌شود که ارتعاشات خیلی قوی به کائنات ارسال شود . همیشه خواسته های تان را در ذهنتان تجسم کنید و به تصویر بکشید .

7 تمرین رهایی ….

شما هیچگاه نباید به خواسته ها محتاج باشید هیچ وقت نباید خودتان را وابسته خواسته‌هایتان کنید همان طور که میدانید اصل قانون جذب احساسات است . اگر  شما وابسته به خواسته های خود  باشد و حال شما به خواسته هایتان بستگی داشته باشد ارتعاشی که به کائنات ارسال می‌کنید این است که شما بر روی ناخواسته ها تمرکز دارید و آنها را وارد زندگی خود می کنید پس اگر احساس شما قبل از رسیدن به خواسته خوب باشد زمانیکه ارتعاشات را دریافت می کنید به همه خواسته های خود خواهید رسید .

مثلاً  : شما می‌خواهید یک فرد خاص را در زندگیتان نگه دارید پست بیش از حد به آن توجه می کنید و برای ماندن او  هر کاری انجام می دهید اما شخص مورد نظر در زندگی شما نمی ماند پس شما بعد از مدتی بیخیال طرف مقابل می شوید و در این مدت آن شخصه مورد نظر به زندگی شما باز می گردد و به طور کل اخلاقش عوض میشود و او به دنبال شما می‌افتد  ..

هزاران بار در زندگی شما این قانون استفاده شده ولی شما شاید از آن بی خبر بوده اید . مثلاً : موقعی که وسیله ای را می خواهید اما هرچه دنبالش می گردید آن را پیدا نمی کنید همان زمان که بی خیال می شوید و به دنبال کار دیگری می روید ان وسیله را سریع  پیدا می‌کنید .

شما باید خواسته هایتان را بنویسید و باور داشته باشید ولی رسیدن آن وابسته به حال خوب یا بد شما نباشد پس باید بدانید که اگر به آن خواسته نرسیدید تغییری در حال شما ایجاد نشود اما اگر آن خواسته را دریافت کرده و به اهدافی که میخواستید رسیدید حالتان بهتر شود .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]