تابلوی کائنات چیست و چگونه با قانون جذب به ارزوهایمان برسیم

مقدمه :

اول از همه باید بدانید که کائنات همیشه صدای شما را می شنوند و در زندگی روزمره شما هستند ماهر انرژی و ارتعاشات که در مورد هدفمان به کائنات بفرستیم کائنات همان ارتعاشات را چندین برابر برای ما ارسال می کند و خداوند انسان را طوری آفریده که می‌تواند با قدرتی که دارد به هر خواسته و آرزوی که دارد برسد انسان با قدرت ذهن خود این توانایی را دارد که با قانون جذب چیزهایی را که می‌خواهد از کائنات درخواست کند شما می توانید از تابلو کائنات برای رسیدن به آرزوهایتان استفاده کنید که این یک راه بسیار قوی است . در ادامه خواهیم گفت که  چطور تابلو کائنات داشته باشید و با قانون جذب به آنها برسید .

اگر می خواهید از کائنات بیشتر بدانید به مقاله  ۶ راه کلیدی برای رسیدن به آرزوهایمان از طریق کائنات با قانون جذب  را مطالعه کنید که در آنجا کاملتر در مورد کائنات توضیح داده شده .

تابلو کائنات چیست و ما چطور از آن استفاده کنیم ؟

خداوند ذهن انسان را طوری خلق کرده که ذهن فرق تخیل و واقعیت را نمی داند این یک راه بسیار قدرتمند است که بهترین راه برای رسیدن به خواسته ها از طریق قانون جذب می باشد شما می توانید با داشتن تابلو کائنات دقیق تر خواسته هایتان را مشخص کنید و هر چقدر شما اهدافتان را دقیق تر در ذهنتان تجسم کنید آن را به سمت خود جذب می کنید قانون جذب فقط چیزی را که در ذهنتان تصور می‌کنید و به آن عمیق فکر می‌کنید را به سمت شما میفرستد  و برایش فرقی نمی کند که این احساسات و افکار مثبت یا منفی باشد .

تابلو کائنات می‌تواند به شما برای باور کردن دقیق‌تر اهداف و خواسته های تان کمک کند و ب شما کمک می‌کند تا ارتعاشاتی  که می خواهید به کائنات ارسال کنید را دقیق‌تر بفرستید زمانی که شما  خواسته هایتان را دقیق در ذهن خود به تصویر می‌کشید یعنی آن ها را باور دارید و ایمان دارید که به انها خواهید رسید. اکثر  افراد موفق از این راه و تکنیک برای رسیدن به اهداف و خواسته هایشان آن استفاده می کنند یعنی تابلو آرزو برای خود ساخته وبا قانون جذب به آنها می‌رسد این تابلو به‌طور غیرقابل باوری شمارا به اهدافتان نزدیک و در نهایت به آنها خواهید رسید

 


برای اطلاعات بیشتر در مورد قدرت ذهن میوانید به مقاله قدرت ذهن در رسیدن به رویاها و آموزش قانون جذب مراجعه کنید .


 

تاثیر تابلو آرزوها و کائنات

این تابلو باعث می شود که شما در بین مشغله های هر روزتان که درگیر هستید بتوانید روی رویاهایی که برای خود مشخص کردید و آن ها را واضح و شفاف نوشته اید فکر کنید عبارات ترکیبی مرتبط را  مدام تکرار کنید و در آخر اهداف و افکارتان را بر روی خواسته های تان متمرکز کنید . شما برای اینکه این تابلو را بسازید و هر روز اهدافتان را برای خود تکرار کنید باید انگیزه ای را در درونتان ایجاد کنید

ابتدا باید خواسته ها و آرزوهای تان را مشخص کنید که انگیزه بیشتری را برای رسیدن به آرزوهایتان داشته باشید تابلویی که میسازید باید طوری باشد که وقتی جملات و اهداف تان را می خوانید یک انگیزه ی قوی در درونتان ایجاد شود و حس خوبی را به شما منتقل کند . شما می توانید عکس هایی به تابلو خود وصل کنید که مرتبط با اهداف و خواسته هایتان می باشد و احساس بسیار خوبی را به شما منتقل کند و هر روز که شما این تابلو و عکس ها  را نگاه می کنید انگیزه شما را برای رسیدن به آنها دو چندان کند . شما میتوانید با عشق و احساس خوب تابلو تان را زیبا و با وسایلی که دوست دارید آن را تزیین کنید .

ویژگی یک تابلو کائنات خوب و اثر گذار  چیست ؟

زمانی که تابلو را برای خود ساختید دقت کنید که اگر مواقعی که روبروی تابلو می ایستید و جملات کلیدی و مهم هدفتان را تکرار می کنید و عکس ها را نگاه می کنید به شما حس خوبی بدهد و انگیزه تان را برای رسیدن به خواسته هایتان دوبرابر کند یک تابلو کائنات خوب و اثربخش ساخت اید .

این تابلو باید دارای تصاویری باشد که حس خوبی به شما منتقل کند و از عکس هایی استفاده کنید که لبخند بر لب دارند و هر تصویری که در تابلو کائنات قرار می‌دهید باید مرتبط با اهداف تان باشد تابلو کائنات شما باید منظم و مرتب چیده شود تا باعث پریشانی ذهن در زمانی که می خواهید تابلو را نگاه کنید و بر روی آن تمرکز کنید نشود .

تابلو کائنات و ارزوهایمان را کجا نصب کنیم  ؟

زمانی که تابلو کائنات و آرزوهای خود را درست کردید باید توجه کنید که آنرا در جایی قرار دهید که هر روز به آن دسترسی داشته باشید و جلوی چشمتان باشد می توانید کنار میز کارتان یا دیوار و اتاق کار یا اتاق خوابتان نصب کنید چون باید تابلو همیشه جلوی چشمتان باشد تا در روز مدام عکس ها را ببینید و جملات انگیزشی و کلیدی مرتبط با اهداف تان را تکرار کنید که این کار باعث شود در کل روز احساس خوب و حس انگیزه در درون تان ایجاد شود

توجه داشته باشید که باید هر روز چند دقیقه هم که شده وقت بگذارید و بر روی تابلو تان تمرکز کنید هرچه شما بیشتر وقت بگذارید و این راه های کلیدی را تمرین کنید با قدرت بیشتری از کائنات آرزوهایتان را طلب می کنید و کائنات هم در مقابل با چندین برابر انرژی خواسته های شما را برای شما ارسال میکنند. فقط باید هدف و چیزی که در ذهنتان است را همان طوری که می خواهید کائنات به شما بدهد تصور و تجسم کنید و نکته مهم آخر و اساسی برای رسیدن به آرزوهایتان با قانون جذب این است که شما تنها با قانون جذب نمیوانید به هدفتان برسید باید در کنار استفاده از تکنیک های قانون جذب  تلاش و پشتکار داشته باشید .

 

قانون جذب

 


اگر در مورد کائنات نمیدانید بهتر است این مقاله را مطالعه کنید    قانون جذب کائنات و رسیدن ۱۰۰% و تضمینی به خواسته ها  


 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]