بالا بردن ارتعاش در زندگی روزمره با قانون جذب

علت برعکس عمل کردن قانون جذب

امروزه با وجود شبکه های اجتماعی ، اینترنت همه ما در مقدار بسیار زیادی از اطلاعات دست و پا میزنیم و همین باعث می شود که همه اطلاعاتی که وارد ذهن اکثریت جامعه می شود وارد ذهن ما نیز بشود و تا زمانی که مثل اکثریت جامعه ورودی ذهنمان را کنترل نمی کنیم باید منتظر نتایج یکسان و اتفاقات یکسان با اکثریت افراد در زندگیمان باشیم .

شما در طول روز به طور مثال 2 ساعت وقت روی باور ها و تمرکز به نقاط مثبت می گذارید اما نزدیک با 14 ساعت را نکات و باور های منفی را بدون فیلتر از ذهنتان عبور می دهید و انتظار دارید که قانون جذب جواب دهد ! آیا این انتطار منطقی است ؟ البته می توان این را هم در نظر گرفت که برایند ارسال ارتعاش شما 2 ساعت فکر منفی کمتر و فکر مثبت بیشتر شده پس باید منتظر اتفاقات کمتر بد در زندگیتان باشید !

قانون جذب و ارتعاش

حال اگر می خواهید در طول روز احساس خود را مثبت نگه دارید ولی همکاران ، همسرتان و … نمی گذارند که به طور مثال احساستان در مورد پول یا روابط عاشقانه خوب باشد باید چاره ای دیگر اندیشید . خیلی از ما به محض اینکه می خواهیم مثلا به خودمان باور فراوانی بدهیم یکهو همکارتان شروع به سخن گفتن از نداری ها و کمبود های زندگی اش می کند اما ما نباید به این شخص بی احترامی کنیم و چاره ای دیگر برای اینکه احساسمان را خوب نگه داریم نداریم پس بهترین راه حل چیست ؟

اینکه به محض شروع کردن به حرف های منفی همکار یا همسرتان با یک سوال آن ها را به یک بحث دیگر وارد کنید . مثلا همکارتان می گوید که قسط ماشین رو ندارم بدم ، بیمه رو ندارم بدم . بگو چطور تونستی این ماشین رو بخری ؟ چقدر خوش شانسی که این ماشین رو داری و همین ماشین رو خیلی از افراد در آرزویش هستند و به همین راحتی بحث را منحرف کنید !

استفاده خودآگاه از قانون جذب

برای شروع که از ذهنتان به صورت خودآگاهانه برای رسیدن به خواسته تان استفاده می کنید احساس می کنید که کل اتفاقات مثبت به شما روی آورده اند و از همان ابتدا قانون جذب را به صورت خیلی مشخص لمس و احساس می کنید . متوجه می شوید که همه اتفاقاتی که تا به حال برای شما می افتاد از ذهنتان الهام گرفته بود و شما هرچقدر مثبت تر می اندیشید اتفاقات مثبت با قدرت بیشتری و سرعت بیشتری وارد زندگیتان خواهد شد .

مثل آب خوردن است درسته ؟ در حرف شاید راحت باشد اما در واقعیت اینطور نخواهد بود . شروع این کار بسیار سخت خواهد بود چون باور های منفی و افکار منفی گذشته اجازه نخواهند داد که به همین راحتی ذهن شما مثبت شود و از طرفی مغز هم مقاومت می کند چون حوصله تغییر کردن را ندارد ولی اینجاست که شما باید مقاومت کنید و راهتان را ادامه دهید !

قانون جذب و ارتعاش

مهم نیست که در حرف چقدر از قانون جذب استفاده میکنیم بلکه مهم این است که در عمل چقدر این قانون را به کار می گیریم و چقدر می توانیم از این قانون به نفع خودمان استفاده کنیم ! افکار منفی گذشته مانند طنابی بزرگ با ریسمان هایی خیلی سخت در ذهن شما تنیده شده اند . 

اما هدف من نا امید کردن شما از قانون جذب نیست ! شما حتی اگر لحظه ای افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید باید منتظر تغییرات ریز در زندگیتان باشید . به طور مثال اتفاقات خوب کوچکی می افتد که قبلا همان اتفاقات مثبت کوچک هم نمی افتاد . پس نیازی نیست این طناب محکم و سخت را پاره کنید و به طورکامل از بین ببرید بلکه هرچقدر هم شروع به نازک کردنش کنید و کمی افکار مثبت را چاشنی ذهنتان کنید اتفاقات خوب به شما روی خواهند آورد .

آیا قانون جذب کار می کند ؟

سوال بالا مهم ترین علت این است که شما نمی توانید ارتعاش خود را بالا ببرید مثلا با خود فکر می کنید که اگر با تغییر افکار زندگی تغییر کند که همه این کار ساده را انجام میدهند اما با خود صادق باشید . در حال حاضر تمرکز و کانون توجه مردم عادی به منفی است یا مثبت ؟ صددرصد منفی … قدم صفر کار با ذهن این است که شما باور کنید که قانون جذب واقعی است و ما در مقاله اثبات قانون جذب از دیدگاه قرآن و اثبات قانون جذب از دیدگاه علم این قانون را ثابت کرده ایم پس جای هیچ شکی وجود ندارد و باید فقط این موضوع را باور کنیم . یا می توانید برای باور کردن قانون جذب :


پیشنهاد ما شنیدن : سمینار آرزوی تو دستور توست 


 

باور کردن این موضوع به عواملی مانند خواندن کتاب راز ، شکرگزاری ، جذب و کتاب های مثبت اندیشی بستگی دارد . ما نمی توانیم یک شبه کل نظام باوری خود را تغییر دهیم و به این فکر کنیم که اگر ما به گونه ی دیگری باور داشتیم از قبل الان زندگی فوق العاده ای داشتیم . هیچ گاه برای عوض کردن کانون توجه دیر نیست . شما اگر از همین الان کانون توجه خود را بر روی مثبت ها بگذارید اتفاقات مثبت را ببنید باید منتظر باشید که تا نهایتا یک سال دیگر تغییرات شگرف زندگیتان شروع خواهد شد .

یعنی به جای حسرت درآمد یا روابط نیامده را بخوریم . از همین درآمد یا روابط لذت ببریم تا احساس دارایی ما به کائنات ارسال شود و مطابق قانون جذب اتفاقات مثبت بیشتری برای ما ایجاد شود .

قانون جذب و ارتعاش

صرفا خواستن چیزی برای دستیابی به آن کافی نیست . شما باید با خواسته تان هم ارتعاش شوید به این شکل که آب اگر یخ باشد چقدر انرژی برای به هوا فرستادن و فرستادن آن به آسمان لازم داریم ؟ که مثلا آن را 20 متر بالا تر پرت کنیم ؟ شاید ما با زور یا دستگاهی قوی تا 100 متر هم آن را بالا تر پرت کردیم اما به هرحال آن یخ باز به زمین باز خواهد گشت ! علتش چیست ؟ چون یخ هم ارتعاش با مولکول های هوا نیست حال اگر بخواهیم مثل قانون جذب عمل کنیم آن را با هوا هم ارتعاش می کنیم . یعنی آن را داغ میکنیم و به جوش میرسانیم حال خود به خود یخ به آسمان خواهد رفت و روزی ابر خواهد شد . به همین سادگی !

هم ارتعاشی به صورت ساده یعنی همین که شما بتوانید با خواسته تان یکسان شوید . که شعرا مولوی در وصف این موضوع شعری سراییده :

گر در طلب گوهر کانی کانی

در در هوس لقمه نانی نانی

این نکته رمز گر بدانی دانی

هرچیز که در جستن آنی آنی

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]