سوالات متداول خریداران

فایل خریداری شده اما با توضیحات مطابقت ندارد باید چه کاری انجام دهم ؟

شما برای این کار هم میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین یا شماره 07143337817 و بخش بازگشت وجه مشکل و فایل مورد نظر را اعلام کنید . پس از بررسی کارشناسان به شما پاسخ داده خواهد شد و در صورت تایید توسط کارشناسان هزینه شما عودت داده خواهد شد .

چگونه فایل دلخواه خود را دانلود کنم ؟

برای این کار ابتدا باید ببینید که فایل در سایت موجود است یا خیر . برای این کار در بخش سرچ صفحه اول وارد شوید و سپس در بخش جستجو فایل مورد نظر خود را بیابید و پس از پرداخت هزینه می توانید فایل را در پنل خود ببینید و آن را دانلود کنید .

هنگام پرداخت به مشکل برخوردم چه کاری انجام دهم ؟

اگر هنگام پرداخت مرورگر بسته شد ، یا اینترنت شما قطع شد اما شما پول را پرداخت کرده بودید و در بخش دانلود ها مشاهده نکردید ، به پشتیبانی اطلاع دهید تا فایل را به پنل شما اضافه کنند و شما آن را دانلود کنید .

آیا ارسال فایل خریداری شده به دوستان مجاز است ؟

فایل های ما هزینه زیادی ندارند و اکثرا با حداقل قیمت در سایت گذاشته می شوند . در صورتی که نیاز شما و دوست شما به یک فایل بود باید هر شخص برای خود یک فایل بخرد و از نظر شرعی و قانونی مشکل دارد .

سوالات مربوط به فروشندگان

چگونه از طریق آرسینو کسب درآمد کنیم ؟

شما در ابتدا به صورت فروشنده و از طریق این لینک ثبت نام کرده و سپس وارد پنل خود شوید . در بخش پنل میتوانید فایل خود را با قیمت دلخواه ولی معقول خود به فروش برسانید .

آیا هر فایلی را میتوان بارگذاری کرد ؟

فایل هایی که قابلیت بارگذاری دارند :

  1.  مجاز باشد .
  2. کپی رایت نباشد .
  3. ویروسی نباشد .
  4. از نظر شرعی و قانونی مشکلی نداشته باشد .

قیمت فایل ها چقدر باشد بهتر است ؟

برای این کار بهتر است ببنیید خودتان چقدر طول کشید تا آن را درست کنید و سپس کسانی که خریدار شما هستند را در نظر بگیرید که آنها تا چه حد می توانند و یا حاضر هستند برای این فایل پرداخت کنند .